Play'e basınca oyunu açmama sorunu

Loretta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız dün açtım bu sefer hata verdi. Bugün o hatayla ilgili video çektim.
Her şey bu videoda var.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang yeni launcherde işleri baya karıştırdı eskiden böle değildi .

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yarin sabah pc ye gecince buyuk ihtinal hallederiz rahat ol.

(Telefondan yaziyorum yazim hatalari icin ozur dilerim)

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız dün açtım bu sefer hata verdi. Bugün o hatayla ilgili video çektim.
Her şey bu videoda var.
Skype ve TeamViewer var mı?

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

Loretta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype ve TeamViewer var mı?

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.
Skype'da eklisin zaten. TeamViewer'ı şimdi indiriyorum. Kursa gittiğin için erken saatlerde cevap veremiyorum kusura bakmayın. Bu arada ikinize de teşekkürler.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype'da eklisin zaten. TeamViewer'ı şimdi indiriyorum. Kursa gittiğin için erken saatlerde cevap veremiyorum kusura bakmayın. Bu arada ikinize de teşekkürler.
Hehe o zaman skype de hangisinin sen yahu tanıt kendini bana Skype'de

Loretta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hehe o zaman skype de hangisinin sen yahu tanıt kendini bana Skype'de

Tamam, yalnız benim mikrofon tamirde, sen konuşursun ben yazarım, anca öyle olur.

Loretta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse, hepinize desteğiniz için Allah razı olsun. Bugün format attım, yeni açtığım konudaki sorun dışında hiçbir şeyciği yok Maşallah :D Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en kolay çözümü söylüyorum; Benim gibi mallık yapıp 1,5 ay beklemeyin. 1 saat bile sürmez, format atın. Hem pc hızlanır hem de Minecraft açılır :D

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse, hepinize desteğiniz için Allah razı olsun. Bugün format attım, yeni açtığım konudaki sorun dışında hiçbir şeyciği yok Maşallah :D Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en kolay çözümü söylüyorum; Benim gibi mallık yapıp 1,5 ay beklemeyin. 1 saat bile sürmez, format atın. Hem pc hızlanır hem de Minecraft açılır :D
Sorun nedir etiketle.