Arama sonuçlarınız

1. 11thdoctor

The Pit - PVPMinigame - Güçler-GUI-NPC-Altın Sistemi-Fırlatma

Bu oyun modunda herkes bir başlangıç yerinde başlar. Buradaki marketten ve güçlendirme bölümünden istediğiniz güçleri veya eşyaları alabilirsiniz. İstediğiniz gibi kuşandıktan sonra da aşağıya atlamanız ile beraber savaş başlar. Öldürdükçe altın kazanırsınız ve bu sayede marketleri...
  2. 11thdoctor

GEEKCRAFT EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR - SUNUCU BİTTİ.

Discord ismini tam anlayamadım sen ekleyebilir misin?
  3. 11thdoctor

GEEKCRAFT EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR - SUNUCU BİTTİ.

Başlıkta da yazdığı gibi işlevini iyi yapabilecek reklamcı arıyorum. Akıl yaşı yüksek ve en az 10 oyuncu çekebilmeli. İşini iyi yapan reklamcı moderatör'e yükselme şansı kazanabilir. Moderatör, rehber, builder, admin alımları da var çünkü sunucuyu tek başıma yaptım. Anlayacağınız arkadaşlar...
  4. 11thdoctor

Skripter ve Moderatör / 6 yıl tecrübe / örnek skriptler

Merhabalar Öncelikle ismim Efe ve 17 yaşındayım. Yaklaşık 6 yıldır sunucularda takılıyorum ve epey bir tecrübem oldu. Gerek oyuncu olarak gerek yetkili olarak her türlü halden anlarım yani. Önceden çalıştığım sunucular say say bitmez. Şu an yaz döneminde olduğumuzdan ve canım sıkıldığından epey...
  5. 11thdoctor

Profesyonel Skripter - Skript örnekleri ve tecrübe farkı

Öncelikle merhaba, yaklaşık 7 yıldır faction olsun, hub olsun sunucularda takılıyorum. Bayağı bir geçmişim var. Tanıyan da olabilir belki. Gerçek manasıyla sunucusuna bir skripter arayan olursa bana ulaşabilir. Ayrıca soracak olanlar için on yedi yaşındayım. Alım yapacak sunucunun ortalama...
  6. 11thdoctor

Skripter/Pluginer - 6 Yıl - Skript Sitem mevcut.

Başlıkta da gördüğünüz gibi 6 yıldır Skripter ve Pluginerlik yapıyorum. Kanıt olarak foruma kayıt olma yılımı gösterebilirim, bir de birçok sunucuda çalıştım belki beni daha önce görmüşsünüzdür. Şu an zaten birkaç sunucuda çalışıyorum ama zamanım bol olduğundan kullanabilirim. Sitem...
  7. 11thdoctor

Köylüye Sağ Tıklayarak Işınlanma / Warp Tüm Özellikleri - Skript - CİTİZENS VE ESSENTİALS GEREKMEZ.

Zaten o öylesine yazdığım bir örnek, skriptin amacı daha genel.
  8. 11thdoctor

Skype var mı?

Skype var mı?
  9. 11thdoctor

Köylüye Sağ Tıklayarak Işınlanma / Warp Tüm Özellikleri - Skript - CİTİZENS VE ESSENTİALS GEREKMEZ.

Konu başlığından da anlaşılabileceği üzere skripte tam olarak ad bulamadım. Çünkü hem ayrı Warp skripti ve NPCommands işlevi gören skript kodları sk dosyasının içinde mevcut. Bu arada kesinlikle Citizens ve Essentials gerekmiyor. Oyun içi kodları /inpc yazarak bulabilirsiniz. NPCommands...
  10. 11thdoctor

Parkur Server Mimar Alımı (Sadece Map Eksik)

Yabancı bir server vardı 400'den aşağı oyuncusu olmazdı ve parkur serveriydi. Yani direkt parkur olarak canlandırma. Katlı sistem. Gelişmiş bir parkur yani.
  11. 11thdoctor

Play.AhenkNW.Com 1.8.X HUB Sunucu Yetkili Alımları

Başka alım var mı? Moderatör / Skripter gibi
  12. 11thdoctor

Parkur Server Mimar Alımı (Sadece Map Eksik)

Server için sunucu alındı ve her şey bittiği anda RAM ve Slot arttırılıp sizlere sunulacak. Pluginler, eklentiler, skriptler ve spawn. Her şey tamam. Ancak eksik olan parkur mapleri. Tabi ki onlar da var ancak yeteri kadar değil. Ben de buildi iyi olan birini arıyorum. Sadece parkur mapi...
  13. 11thdoctor

ReaLife Alımları | Ekibimizi Baştan Kuruyoruz |

Chrinx'i sen sandım pardon
  14. 11thdoctor

Buyur kardeşim: Skype = efe_byc Ekle konuşuruz
  15. 11thdoctor

efe_byc ekle ama neyse konuşuruz ekle sen
  16. 11thdoctor

ALIMLAR BİTTİ KONU KAPATILSIN

Ad; Efe Boyacı Yaş; 17 İletişim adresi (Skype); efe_byc Örnek çalışmaları; Birçok eklenti paketim ve tamamen kendim yazdığım skriptler var. Eğer özelden konuşabilirsek konuların linklerini veyahut direkt olarak atabilirim. İsimlerini belirtecek olursak; Gelişmiş Takım, Oy, Banka, Çekiliş, Title...
  17. 11thdoctor

CasperSurvival Alımlar Kapatılmıştır.

Adınız: Efe Soyadınız: Boyacı Yaşınız: 17 Skype adresiniz: efe_byc Mikrofonunuz var mı: Var. Minecraft Nickiniz: EfeByc Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 7 Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz: Açıkçası çok olmadı. Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (ciddi olun): Gayet iyi ama geliştirilebilir çok yanı...
  18. 11thdoctor

Gelişmiş Takım Skripti v1.0

Takım Skript v1.0 Öncelikle belirteyim bazı satırlar alıntıdır ama çoğu kısmı geliştirdim böldüm böldüm parçaladım sorunları düzelttim ve bu hale geldi. /takım komutlar yazdığınızda yazabileceğiniz komutları görürsünüz. /takım kur TAKIM İSMİ takım kurar. /takım katıl TAKİM İSMİ takıma...
  19. 11thdoctor

CUPEX NETWORK | ALIM ( 2017 )

1. İsim ve SoyAd : Efe Boyacı 2. Yaş ( +16 Üstü ) : 16 3. Nerelisiniz : Aydın 4. Oturdugunuz Şehir : İzmir 5. Anne Adı : Ayla 6. Baba Adı : Faruk 7. Kaç Kardeşsin : 2 8. Ailevi Durumun Nasıl : İyi sayılır. 9. Minecraft 'ı kaç sene dir Oynuyorsunuz : 6 10. Minecraft Premium var mı : Var 11...
  20. 11thdoctor

RioCraft Yetkili Arıyor !!!

Javascript bile bilmeden pluginerim diye geziyorsun büyük ihtimalle, bu ego ne?
  21. 11thdoctor

Spycraft Skyblock Sunucusu Yetkili Alımları

Adınız: Efe Boyacı Sunucuda/oyunda kullandığınız nickiniz :EfeByc Kaç yıldır minecraft dünyasındasınız :7 Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz? : Sayamayacağım kadar ama hatırladıklarımı yazayım: BiftekMc IronCraft AxiCraft BloodMC ZetocMC Kendinizi yetkili olmaya...