Skripter ve Moderatör / 6 yıl tecrübe / örnek skriptler

11thdoctor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar
Öncelikle ismim Efe ve 17 yaşındayım.

Yaklaşık 6 yıldır sunucularda takılıyorum ve epey bir tecrübem oldu. Gerek oyuncu olarak gerek yetkili olarak her türlü
halden anlarım yani. Önceden çalıştığım sunucular say say bitmez. Şu an yaz döneminde olduğumuzdan ve canım sıkıldığından epey zaman ayırabilirim.
O yüzden zamanımı bir sunucuya ayırmak istiyorum.

Moderatör olmayı daha çok tercih ederim çünkü daha çok zevkli. Her türlü komutu bileceğimden şüpheniz olmasın.
Skripter arıyosanız da benim için çok sıkıntı değil. Pluginer de olur aslında ama ben daha çok kurulmuş yani açılmış sunucularla ilgileniyorum.

Skript Sitem:
skript

Discord: (Önerilen)
Efe#1135

Duruma göre telefon numarası da verebilirim. İyi günler!

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba ben kemal 19 yaşındayım. Plugin ve skript hakkında bilgim var, bir sunucuda skripter olarak çalışacağım ve o sunucunun moderatör ya da pluginere ihtiyacı var eğer tek başıma hem pluginer hem skripter olup ilgilenirsem yetişemeyeceğim. Discord'dan konuşmaya devam edelim.
DentistAZ#3159

11thdoctor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben kemal 19 yaşındayım. Plugin ve skript hakkında bilgim var, bir sunucuda skripter olarak çalışacağım ve o sunucunun moderatör ya da pluginere ihtiyacı var eğer tek başıma hem pluginer hem skripter olup ilgilenirsem yetişemeyeceğim. Discord'dan konuşmaya devam edelim.
DentistAZ#3159

İstek yolladım.