Arama sonuçlarınız

1. C

ORİON ONLİNE ↔•↔ 7/24 FACTİON SERVER ↔•↔ LAPİS ↔•↔ BOSSLAR ↔•↔ NİTRADO ↔•↔ KALİTE

Arkadaşlar ilk olarak ip adresimizi verelim : OrionOnline.Nitrado.Net Serverimiz 50 slot'a ve 6 GB RAM'e sahiptir. Serverimiz 2,5 aydır açık fakat oyuncu çekme problemi yaşıyoruz. Serverimizden görüntüler (Serverimizde 4 sayfa warp vardır.) : Serverimizin haritası tamamen emektir...
  2. C

OrionOnline 1.7.2 Yeni Nesil Factions Server 4 Adet Boss 6 Gb Ram 100 Kişi Kapasite !

Merhaba arkadaşlar, Sizlere açılalı yaklaşık 2 ay olan serverimizi tanıtmak istiyorum. Bildiğiniz gibi, baya forumda baya server var ama biz kadromuz,haritamız ve tekniğimizle biraz öndeyiz. Sizlere birkaç resim atayım. Fakat; Serverde 57 adet warp vardır bunlar sadece birkaçı :)...
  3. C

Orion Online 7/24 Factions Server Nitrado - Kalitesi İle - Servere Özel Uygulamalar - 1.7.2 - Emek

Merhaba Arkadaşlar.Ben Server Kurucularından Ahmet (CapMcBurger) Sizlere Serverimizi Biraz Tanıtayım ; İlk olarak resimlerle Başlayalım. Evet,resimleri sizlere sunduk. Şimdi de biraz size serveri anlatayım. İlk olarak en önemlisi serverimiz full emek serverdir. Her...
  4. C

Orion Online 1.7.2 Factions Server ! Nitrado !

Merhaba Arkadaşlar.Ben Server Kurucularından Ahmet (CapMcBurger) Sizlere Serverimizi Biraz Tanıtayım ; İlk olarak resimlerle Başlayalım. Evet,resimleri sizlere sunduk. Şimdi de biraz size serveri anlatayım. İlk olarak en önemlisi serverimiz full emek serverdir. Her...
  5. C

Yardım edin 1.7.2 Sunucuda Setblock Kullanamıyorum !

Yardım edin 1.7.2 Sunucuda Setblock Kullanamıyorum ! Sunucuyu 1.7.4 yapmadan setblock kullanma yolu var mı ben birkaç serverde gördüm nolur yardım edin....
  6. C

Yardım edin 1.7.2 Sunucuda Setblock Kullanamıyorum ! Sunucuyu 1.7.4 yapmadan setblock kullanma yolu var mı ben birkaç serverde gördüm nolur yardım edin....
  7. C

8. C

Minecraft Otomatik Fırın Yapımı

her şey videodadır :) İyi Seyirler...
  9. C

[SORU] Command Block İle Belirli Koordinata Nasıl Block Yerleştirilir?

[SORU] Command Block İle Belirli Koordinata Nasıl Block Yerleştirilir? Mesela x: 127 y:569 z:435 olsa ve de o kordinata Örn;Taş (1) koymak istiyorum. Nasıl yapacağım?
  10. C

Sadece nitradolarada olan hata: java.sockettime.read.out bilmemne yardım edin

Açık olan nitrado serverlerine giriyorum girmesinede 10 sn sürmüyor geri çıkıyorum. yardım edin!
  11. C

Survival sadece gerekli pluginler! 1.6.2 hamachi 0 lag

H.Ad: CapMcBurger SURVIVAL H.Pas.:123 İp: 25.98.252.84 Bekliyorum!