ORİON ONLİNE ↔•↔ 7/24 FACTİON SERVER ↔•↔ LAPİS ↔•↔ BOSSLAR ↔•↔ NİTRADO ↔•↔ KALİTE

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ilk olarak ip adresimizi verelim : OrionOnline.Nitrado.Net

Serverimiz 50 slot'a ve 6 GB RAM'e sahiptir.
Serverimiz 2,5 aydır açık fakat oyuncu çekme problemi yaşıyoruz.

Serverimizden görüntüler (Serverimizde 4 sayfa warp vardır.) :

Serverimizin haritası tamamen emektir. Her bir köşesini kendimiz döşedik.

ilk başta yazmıştık ama şimdi de hatırlatalım en iyisi :)

Serverimizin İP adresi: OrionOnline.Nitrado.Net

Herkeze iyi oyunlar
[DOUBLEPOST=1402872126,1402854894][/DOUBLEPOST].

V

VerectusGC

Ziyaretçi
Emek Hırsızı Olan , Emeğe Saygı Duymayan , Lapisli , 13 - 15 Yaşında Yetkili Toplayıp Ortalığa Küfür Saçan , Platin Vipe Godmode Verip Üstüne 5 Tane P90 Koruma Verip 50 TLYe Vip Satan , Oyuncunun Sorusuna Cevap Vermeyipte Vipe Doldu Dolu Cevap Veren , Vipe Fly Veren , P90 Set Satan , Sunucuyu Yeniledik Diye Ama Dahada Kötü Olan Bir Sunucudan Ne Beklersiniz ?

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emek Hırsızı Olan , Emeğe Saygı Duymayan , Lapisli , 13 - 15 Yaşında Yetkili Toplayıp Ortalığa Küfür Saçan , Platin Vipe Godmode Verip Üstüne 5 Tane P90 Koruma Verip 50 TLYe Vip Satan , Oyuncunun Sorusuna Cevap Vermeyipte Vipe Doldu Dolu Cevap Veren , Vipe Fly Veren , P90 Set Satan , Sunucuyu Yeniledik Diye Ama Dahada Kötü Olan Bir Sunucudan Ne Beklersiniz ?
Lan sen ne kadar özür dilerim birşeysin ? Hadi ilk başlarda server yenilenmeden önce birşeyler yaptın ama sonlara doğru direk boşladın! özür dilerim. Server yenilendiğinden beri bir kişide bile edit,fly,koruma yok !

V

VerectusGC

Ziyaretçi
Lan sen ne kadar özür dilerim birşeysin ? Hadi ilk başlarda server yenilenmeden önce birşeyler yaptın ama sonlara doğru direk boşladın! özür dilerim. Server yenilendiğinden beri bir kişide bile edit,fly,koruma yok !
Önce Bana Saygılı OL ! Senin Bana Ş-refsiz demeye hakkın yok !! Sen Sunucunda Gezmekten Başka bişe yapmadın ! Editi Olan Oyunculara Bile Bi Tınlaman Yoktu Zaten ! Zaten Neden Banladığını Çok İyi Biliyorum ! Zaten Ona Karşı Duygularını Hissetmiştim , Senden Hayır Gelmezdi Zaten !

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önce Bana Saygılı OL ! Senin Bana Ş-refsiz demeye hakkın yok !! Sen Sunucunda Gezmekten Başka bişe yapmadın ! Editi Olan Oyunculara Bile Bi Tınlaman Yoktu Zaten ! Zaten Neden Banladığını Çok İyi Biliyorum ! Zaten Ona Karşı Duygularını Hissetmiştim , Senden Hayır Gelmezdi Zaten !
Alp benim neyim meşhurdur :D

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
P 90 Mı God mode mı neden oyuncu çekemediginiz anlaşıldı .-.