Arama sonuçlarınız

1. BatuhanSteveÖzbatir

Save laneti??

Arkadaşlar kısaca ben tek başıma oynamak için küçük bir mod paketi yaptım fakat bir süre sonra saveler(Modpacki kullandığım saveler) açılmamaya başlıyor. Yardım edebilen birisi lütfen yardım etsin!
  2. BatuhanSteveÖzbatir

Herkes Kendini Tanıtıyor... Aynı Şeyi Ben De Yapacağım...

Çoğunuzun bildiği o ünlü ve egoist kişi! Ben:D. Tabii ki de şaka. Ben 2003 yılında doğdum. 12 yaşındayım. Şu an 6. sınıfa gidiyorum. Şu an bu konuyu yazmasam mı diye düşünmeye başladım çünkü herkes benim yaşımla dalga geçecek. Neyse ben devam edeyim. Ha bu arada ismim Batuhan:D . Ne tesadüf :P...
  3. BatuhanSteveÖzbatir

Regrowth Dünyası Sorunu

Kısaca konuya girmek gerekirse benim bilgisayarım ısındığından dolayı kapanıyor ben tamda regrowth oynarken kapandı. Bende soğuduktan sonra bilgisayarı tekrar açıp regrowth'taki dünyama girince şu sorun çıktı Bu olay bazı modpacklerde de oluyor. Regrowth versionu recommened. Destekleriniz için...
  4. BatuhanSteveÖzbatir

Minecraft için ayşenur islamı protesto ediyoruz

Herkes twitterde Bakan ayşenur islamı aratsın be ona minecraft hakkında mesaj atsın:) birazcık saçma bir konu oldu ama bu fitili ateşleyen ayşenur islamdı:)
  5. BatuhanSteveÖzbatir

Minecraft'a Ne Eklenebilir?

Biliyorum bu konu çooooook eskiden açılmıştı fakat o konuyu bulamadığım için tekrar bu sefer benim tarafımdan açılsın istedim belki o zamandan bu zamana bazı insanların aklındaki fikirler değişmiştir diye. Not:Beğendiğim fikirleri buraya ekleyeceğim
  6. BatuhanSteveÖzbatir

Benimle Disc 11 ve Disc 13'ü Deşifre Edecek Özelden Mesaj Atsın!

Başlıktaki gibi arkadaşlar birde şartım var o da çok küçük yaş olmasın(en az 10 yaş) Skype hesabı olsun ve mümkünse fazla küfür kullanmamalı
  7. BatuhanSteveÖzbatir

Bana Fikir Verir Misiniz?

Size bir sorum var arkadaşlar çoğunuzun bildiği ya da bilmediği MCreator diye bir program var Minecraft'a gayet basit modlar eklememizi sağlıyor ama ben hiç yapabilecek bir şey bulamıyorum.Bana basit fikirler verir misiniz?
  8. BatuhanSteveÖzbatir

[Sorun]TerraFirmaCraft Crash Yedirtiyo Bana!

Arkadaşlar ben oyuna giriyorum eskiden olmazken şimdi en sevdiğim dünyamı açmaya çalışıyorum ve şu hata geliyor; ---- Minecraft Crash Report ---- // Would you like a cupcake? Time: 22.11.2014 17:13 Description: Unexpected error java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 3 at...
  9. BatuhanSteveÖzbatir

[SORUN]Direwolf20 1.7.10 Lag sorunu!!!

Başlıktan da anlaşılabileceği gibi arkadaşlar Direwolf20 1.7.10 de lag yapıyor 1.6.4 de en az 60 fps oynarken 1.7.10 maksimum 2 fps bu neden ve nasıl çözülür?
  10. BatuhanSteveÖzbatir

FTB sorunu

FTB launcherda herhangi bir modpack açmaya çalıştığımda oyunu yüklüyor fakat consolede kırmızı yazılar çıkıyor ve yüklenme boşa gidip modpacke giremiyorum duyduğuma göre onun için advanced optionsa yazacağım bir kod varmış bilgisayar dilinin türkçe olmasıyla alakalı lütfen o kodu yazarmısınız en...
  11. BatuhanSteveÖzbatir

Minecraft Gerçekçi Olsaydı

Başlıktaki gibi minecraft gerçekçi olsaydı nasıl olurdu(örn:fizik kuralları) NOT:Eğer böyle bir konu olupta arşive taşınmadıysa benim sorunum değil çünkü 2.sayfaya kadar baktım
  12. BatuhanSteveÖzbatir

Geri Döndüm... Ve Acaip Soru

Evet geri döndüm kimse beni özlemememiştir Allah bilir neyse.Sorum ise Minecrafttaki ilk mod ney sadece merak ettiğimden. Cevap verene ya da beğenenlere çok teşekkürlerHadi ama kimse bir şey tahmin etmiyor mu?
  13. BatuhanSteveÖzbatir

Super Heroes Unlimited 1.6.2 sorunu

arkadaşlar super heroes modda ben willpower ingot nasıl yapacağım ??
  14. BatuhanSteveÖzbatir

Bukkit server sorunu

arkadaşlar ben kendime bir bukkit server açtım doğrudan bağlana localhost yazıyorum ve crash yiyorum ve zaten run.bat a tıkladığımda console açılmıyor hatayıda atayim: ---- Minecraft Crash Report ---- // Would you like a cupcake? Time: 27.04.2014 16:38 Description: Ticking screen...
  15. BatuhanSteveÖzbatir

Minecrafta Fizik Kuralı Yazıyoruz...

Minecraftta aynı bir Einstein veya Newton gibi Fizik kuralı yazıyoruz. Garip ama bazı cin fikirliler anlamıştır hadi başlıyoruz
  16. BatuhanSteveÖzbatir

benimle minecraftta mikroskop yapacak?

başlıktaki gibi benimle mikroskop yapacak Skype:Batuhan ÖZbatir
  17. BatuhanSteveÖzbatir

Sizce Bizim Soyumuz(İnsanlık) Nereden Geldi?

Aynı başlıktaki gibi benim düşüncemle bakteriden geldik
  18. BatuhanSteveÖzbatir

Nikola Tesla kimdir?

herkes zanneder ki ampulü Edison buldu fakat Nikola Tesla bulmuştur fakat Tomas Edisonla Rakiptiler bir tahminime göre(ama benim tahminim) fakat bir hile ile Edisonun bulduğu sayılıyor diye düşünüyorum(fakat Türkiyeyi kastedersek) Nikola Tesla: 10 Temmuz 1856 yılında doğmuş Sırp asıllı bir bilim...
  19. BatuhanSteveÖzbatir

1.6.4 e girmiyor

gerek yok başlıktaki sorun var ben FTB launcherde 1.6.4 e girmiyor
  20. BatuhanSteveÖzbatir

(istek) Terra Firma Craft

işte terra firma craft isimli modu birtürlü indirip kuramıyorum
  21. BatuhanSteveÖzbatir

Let's speak(or write) english

başlık:)