Arama sonuçlarınız

1. ruzgartan1

İstek [ÜCRETLİ]Plugin Paketi Aranıyor

İstediğim şöyle bir şey internetten bulduğunuz pluginleri ekleyip yapabilirsiniz paketi içinde diğer sunculardan ayıran kendinize has pluginlerde olsun uyarlı hatasız bugsuz olsun böyle bir şey varsa elinizde Ö.m atabilirsiniz
  2. ruzgartan1

İstek [ÜCRETLİ]Plugin Paketi Aranıyor

Minetion Faction server projemiz için plugin paketi aranmaktadır! Hali hazırda profosyonel bir şekilde yapılmış açıksız vereceğimiz paraya deyecek bir plugin paketi istiyorum.Faction plugin paketi olacaktır.Mapları başka profosyonel map yapanlara yaptıracağım. Vereceğim ücret tek seferlik 200...
  3. ruzgartan1

[YARDIM] Html bilen veya anlıyan girebilirmi!!

Gençler para verip site teması aldım sunucuma nasıl bağlıyacağım html ile bağlamam falan gerekiyormuş bilmiyorum bu konuları yardım edebilirmisiniz
  4. ruzgartan1

[SORU]Steam oyun kodu

dostum aynı şey deyil arkadaş ürün anahtarı olarak kullanabilirmi diyo arkadaşıma versem o ürün anahtarı olarak oyunu alabilirmi diyor ama burdaki oyunu açınca bi kod istiyecek yüklendikten sonra aktivasyon bu demektir tamammı canım benim ;)
  5. ruzgartan1

Acil GroupManager Yardım!

fazla bilgim yok o plugin hakkında da muakkak sunucunun sürümü ile uyumlu deyildir.
  6. ruzgartan1

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/pvpstatsscoreboard/
  7. ruzgartan1

ayarlaman gerekir onları nasıl ayarlaman gerektiğine forumdan bakabilrsin.
  8. ruzgartan1

[SORU]Steam oyun kodu

kanka o oyun anahtarı deyilki :D aktivasyon kodu oyunu açınca isticek.
  9. ruzgartan1

Takım plugini lazım

1.8 faction pluginini kullanabilirsin misal.
  10. ruzgartan1

[SK]Emojiler Yerine Semboller

dostum aynı şey deyil ordan alıntı yaptığım doğrudur evet ama çok ama (Düzeltme/Çokçok) fark var ;) bu arada Türkçe bir konunun olması daha iyi olmazmı ? (Lütfen O skripti kontrol edip yorum yap çünkü çok fark var :) )
  11. ruzgartan1

[SK]Emojiler Yerine Semboller

Merhaba Arkadaşlar bu skripti sunucunuzda :) ve :D a daha iyi semboller kullanımını istiyorsanız kullanabilirsiniz ve artı sembollerde vardır skype misal :D on chat: replace all ":)" with "&2☺&f" in the message on chat: replace all ":D" with "&2☻&f" in the message on chat: replace...
  12. ruzgartan1

Sunucu Çökertiliyor

Bu saldırı tipi genel olarak ''Balon'' densede asıl adi ''Exploid'' (gibi birşeydi hatırlamıyorum) bunu kullanarak sunucunuza saldırı yapıyor olabilirler 1.7.10 dan giriş v arsa böyledir googlede 'Minecraft Balon Koruması' Diye arayarak korumayı bulabilirsiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) ;)
  13. ruzgartan1

Takım plugini lazım

takım plugini derken daha açık ve net olarak sölersen yardım etmemiz daha kolay olur.
  14. ruzgartan1

Yardım Edin Skript

adını kapandı yap yetkililer kapatır ;)
  15. ruzgartan1

Premium Türk Sunucusu Tutarmı

neyse aç hadi aç arklerle 4 kişi geliriz :D
  16. ruzgartan1

Premium Türk Sunucusu Tutarmı

bence tutmaz napcan Premium sunucuyu crack aç işte ;)
  17. ruzgartan1

İstek Skript ! Skriptle Spawner Alma

yapabilirmisin dostum ya yaparsan çok iyi olur çok sp alıyorlar uğraşmak istemiyorum hepsiyle :/ dostum hatırlıyamadım link ss gibi bir şey atabilirmisin ? seni ilk defa gördüğüme eminim ;)
  18. ruzgartan1

İstek Skript ! Skriptle Spawner Alma

Merhaba arkadaşlar bi sunucum var skyblock şöyle bir şey istiyorum adama /krediver 20 yazınca 20 tl kredi gidecek o /spal yazınca bi menü çıkacak ordan kredisine göre spawner alabilecek arakadaşlar lütfen yapın be :/
  19. ruzgartan1

[YARDIM] Serverime Proxy Saldirisi veya baska bir Tür Saldiri Yapiyorlar!

merhaba balon olabilir ip adresini verirseniz balonu uygularım eyer balon iste korumasını veririm sorun çözülür ;)
  20. ruzgartan1

HUB Sunucuma Pluginden Anlıyan 2.Kurucu Alıcam!

Merhaba Arkadaşlar sunucuma pluginden anlıyan 2.kurucu alıcam takıldığım yerler var hubda onları soracağım kendinize güveniyorsanız . Skypem : ruzgartan1
  21. ruzgartan1

Pluginer + Skripter + Moderator + Builder +Rehber + Reklamcı Alımları ! Ne Bekliyorsun ??

Merhaba Beyler Dün Açılan Yarı Hub Sunucumuza Alım Var Yorum Olarak Yazın Pluginer Alımı: Plugin Bilginiz : Yaş: Skype: Skripter Alımı: Skript bilgisi: ?/10 Yaş: Skype: Moderator Alımı: /Son 1 kişi Komut Bilgisi: Oyuncu ilişkileri: Plugin Bilgisi: Yaş: Skype: Builder alımı: Build Bilgisi...