Arama sonuçlarınız

1. furquan

Minecraft 1.12 Survival Sunucu 7/18 açık :P

Merhaba arkadaşlar vanilla minecraft ta sunucu açıcağız 1.12 de olucak güvene dayalı bir sistem istiyoruz sunucuda benim dışımda op olan kimse yok zaten vip falan da yok.Herkes eşittir. Gelmek için formu doldurup bana özel mesaj olarak atınız kabul edilenlere IP adersini vereceğim. Ha ayrıca...
  2. furquan

1.10 Expert Mod Paketi için yardım lazım. +15

Merhaba dostlarım,hemen konuya giricem uzatmadan.Başlıktan da anlayacağınız gibi 1.10 da bir mod paketi yapıyorum.FTB Infinity Evolved mod paketini biliyorsunuzdur.Bir komut yazarak bütün yapımları zorlaştırabiliyosunuz. Bende böyle bir mod paketi yapmak istedim.Vanilla minecraft tan çok...
  3. furquan

Hocam Sorun Ne?

Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle sorunum şu ki minecraft ım kasıyor ama bu oyunda tecrübeli birisiyim ve bir şey bulamadım Öncelikle: -1.8 ve öncesinde oyun kasmıyor yani 1.9 ve sonrası -windows 10 a geçmeden önce böyle bir şey yoktu. -Windows 10 da her oyunun performansı arttı (mc 1.8 dahil)ama 1.9...
  4. furquan

Windows 10 ve Minecraft :(

Öncelikle iyi forumlar. Arkadaşlar bugün bilgisayarımı windows 10 a güncelledim ve açıkcası memnunum da.Açıkcası bilgisayarımda bi performans artışı gördüm ama konunmuz bu değil.Mesele şu ki,minecraft ta normalinden çok düşük fps alıyorum.Windows 8.1 de iken fps 150 nin altına düşmez iken şu...
  5. furquan

1 Nisan 2016 Minecraft RV 1 Güncellemesi!!

Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi oyuna değişik şeyler eklendi.Tabii bu 1 günlük olan bir şey şaka için eklendi.Genel olarak bunlar konun devamında bunları anlatıcam Oyuna saat gibi bir şey eklendi bu sizin adımlarınızı sayıyor ve saati gösteriyor Şekil A da görüldüğü gibi :D ve havalı...
  6. furquan

K.A.S.A. 1.7.10

Arkadaşlar öncelikle merhaba,Kasa Efsun modpaketi ile benimle survival yapıcak var mı?(Mod paketini bulamadım olan birisi atarsa iyi olur :D) Fakat tabii ki bazı kurallar var: -14 veya üzeri yaş -Crack,premium farketmez -Küfür yok(Rahatsız oluyorum) -Mikrofon,skype şart -Modları bilin :D...
  7. furquan

ModPack yapıcak var mı?(1.7.10)

Merhaba arkadaşlar,öncelikle bu işlerden anlayan arkadaşlardan bir ricam olucak.Benim için bir modpaketi yapar mısınız?.Teknik ve büyü modarı olsun.Ayrica tabii ki 1-2 macera modu eklerseniz.Sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
  8. furquan

Modlu Minecraft(Teknik modlarla)

Bnle teknik modlu minecraft oynıcak modlardan anlayan 13 veya üstü yaş olan arkadaşlar gelsin mod paketi buluruz :D
  9. furquan

Hamachi Server

Arkadaşlar oyunda hamachili server kuruluyormuş.1.5.2 kurmak istiyorum nasıl kuracağım.Ancak bukkit vs. istemiyorum. Örn:%100 survival olsun istiyorum.Haritayı örneğin solar survival yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapacam?Yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca yaptıktan sonra ip adresini nasıl öğrenip...
  10. furquan

Mod yüklenimi

Arkadaşlar minecraft ta 1.6.4 veya 1.5.2 mod nasıl yükleyebilirim? -Mesela Rei's Minimap mod -Buildcraft -Computercraft Bu modlar en sevdiklerimdendir.Bunları nasıl indiricem ve oynıyacam.Yardım ederseniz sevinirim. Bu eğer elinizde varsa yukardaki modların indirme linkleri ile birlikte...