Hocam Sorun Ne?

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar..
Öncelikle sorunum şu ki minecraft ım kasıyor ama bu oyunda tecrübeli birisiyim ve bir şey bulamadım Öncelikle:

-1.8 ve öncesinde oyun kasmıyor yani 1.9 ve sonrası
-windows 10 a geçmeden önce böyle bir şey yoktu.
-Windows 10 da her oyunun performansı arttı (mc 1.8 dahil)ama 1.9 da ana ekranda takılıyor.
-Bilgisayarımda java 1.8.0_90 versiyonunu kullanıyorum
-4gb ram ve i5 2.6GHz işlemci var yani sistem özellikleri ile bir sorunum yok (minecraft için konuşuyorum)
-Yardım :D

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Launcher orjinal mi? Sistem kaç bit? Ekran kartı modeli ney? İşlemci modelini belirtin.

iikingxxzz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasıyorsa klasik ayarları uygula,Mc tweaker kur,veya fps arttıran modlar bulunmakta onlardan kur.

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Performans ile sorunum yok windows 8.1 de böyle bir şey olmuyodu

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı yalnız şunu unutuyorsun her güncellemede oyun daha da ağırlaşıyor mesela 1.7.2'de ben rahat 60 fps çekerken 1.8'de 20 fps falan alıyorum bunu atlamamanı öneririm.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
genel çözüm: optifine birde launcheri güncellemek işe yarar

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı yalnız şunu unutuyorsun her güncellemede oyun daha da ağırlaşıyor mesela 1.7.2'de ben rahat 60 fps çekerken 1.8'de 20 fps falan alıyorum bunu atlamamanı öneririm.
Haklısın ancak windows 8 de böyle bir şey yoktu.Windows 10 olunca oldu.Ama performans düşme sorunu yalnızca minecraft ta oldu.Yani diğer oyunlar hala iyi çalışıyor.ve win 8 de ,1.9 ile oynarken baya rahat oynuyodum.

iikingxxzz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın ancak windows 8 de böyle bir şey yoktu.Windows 10 olunca oldu.Ama performans düşme sorunu yalnızca minecraft ta oldu.Yani diğer oyunlar hala iyi çalışıyor.ve win 8 de ,1.9 ile oynarken baya rahat oynuyodum.
Aynısı benim Minecraft'ım için de geçerli. :(

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Neden? Çünkü java...

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bilgisayarı windows 8 e geri çektim ortada sorun kalmadı kimse windows 10 kullanmasın.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bilgisayarı windows 8 e geri çektim ortada sorun kalmadı kimse windows 10 kullanmasın.
Windows 10 kullanıyorum. Ekran kartım MSİ GTX 770. Java 8 Update 91 sürümünü kullanıyorum. Oyunda optifine aktif. Her şey açık. 32 extreme de 600 FPS sabit oynayabiliyorum. Kendi yapamadığın yükleme işlemlerini kimseye yanlış anlatma. Orjinal Windows 10 kullan. Crack değil. Ayrıca oyuna orjinal launcher ile giriş yap.