Arama sonuçlarınız

1. enisx41

AnadoluCraft FACTİON-HUNGERGAMES-SKYBLOCK 0 LAG KALİTESİYLE KESİNTİSİZ OYUN KEYFİ

# Bakımdayız 2-3 gün içerisinde açılacaktır
  2. enisx41

HexCraft Artik Turkiye Sunucusu!!! 16GB RAM -1 LAG [FACTİON/WARS]

Beyler sunucuyu herkese tavsiye ediyorum
  3. enisx41

SkyBlock Hack Koruma Plugini

Niye AAC nin ne zararı var sunucuya bilgi verirmisin
  4. enisx41

# MineBrave # Factions 1.8+ | Askeri Rütbe - BOSS - Seviye - Sandıklar | IP mc.MineBrave.com

seni tarzına göre sade ama her zaman yaptığın gibi başarılı bir sonuç
  5. enisx41

İstek Jackpot Sistemi

skype ekle mineroes
  6. enisx41

DisguiseShop - Metin2 Tipi Pazar

Teşekkür ediyorum sizlerden iyi forumlar dilerim. :)
  7. enisx41

Yardımcı olmaya çalıştınız için teşekkür ederim çalıştırmayı başardım. İstek olarak pazarlarin isimlerini yaza bilsek çok güzel olurdu veya oyuncunun ismi yazsa yukarda. Sorun olurmu bilemem ama pazar açıkken hareket etmeye çalışırsam bütün blocklar görünmez oluyor birde essentials iconomy...
  8. enisx41

Lakin gene ayni durup plugini algılamıyor üzgünüm :( Kullandım spigot version: http://prntscr.com/ce8ag6
  9. enisx41

Son sürüm olduğundan eminim siz kullandığınız sürümü paylaşabilirmisiniz rica etsem
  10. enisx41

1.8.8 sunucuda çalışmıyor plugin
  11. enisx41

DemirciSK [skQuery] [SkriptPlus 1.4] Ses efektli&+8 +9 parlamalı

Tebrikler çok güzel bir skript yapmışsın ellerine sağlık şimdi tüm factionlar bu skripti kullanıcak bu sayede oyun daha zevkli bir hale gelicek başarılarının devamını diliyorum
  12. enisx41

Legends Of Heroes | League of Legends in Minecraft

sanırsam rengardan söz ediyorsun
  13. enisx41

skyblock ada sorunu

Yanlış versiyon veya plugini bozmuş olabilirsin baştan yüklemeyi dene
  14. enisx41

Çakma Lobi > Lobi Skript'i

Detaylı anlatım dersen bir oyuncu oyuna girer. /Login komutu ile giriş yapar 3 saniye sonra başka bir sunucuya yönlendirilir. Bunun için 2 adet sunucu BungeeCord ile birleştirmeniz gerekmektedir. AxiTR de panel sisteminde sunucu birleştirme yani BungeeCord sistemi yok yani bu işlemi yapamassınız...
  15. enisx41

_Al3xTheBest_ Bey, memnun oldum as :3

_Al3xTheBest_ Bey, memnun oldum as :3
  16. enisx41

kapatıldı.

Essentials derken alıntı olan bir skript i daha vardı onuda paylaştı kendisini tanıdım kadarıyla ingilizcesi var ama kendi sorununu çözcek kadar fazla deil yani kendisini aslında kendisi fail ediyor bu durumda biri skype çekip ingilizce 5 dakika konuşsa beyni bulanır eminim :=) Kastetti...
  17. enisx41

kapatıldı.

Dostum bu arkadaş benim pluginlerimi paylaştı saattı bende bu skript i herkese yaydım o da kendinin gibi göstermek için hemen paylaştı acele acele o yüzden resim ekleyememiştir :/ hem hala utanmadan Play-Turk yazıyor ismi benden aldı yetmezmiş gibi bu beni anca gururlandırır. :D
  18. enisx41

AnadoluCraft FACTİON-HUNGERGAMES-SKYBLOCK 0 LAG KALİTESİYLE KESİNTİSİZ OYUN KEYFİ

Sana Yalan Borcum Yok. :)+++Güncel+++Bakımdayız!
  19. enisx41

Plugin İstek- Serverin Durumunu Gösteren Plugin (Ping, Ram Vb. şeyleri gösteren)

FeatherBoard İle Yapılıyor Bildiğim Kadarıyla https://www.spigotmc.org/resources/featherboard.2691/
  20. enisx41

SkyBlock Plugin Paketi

LoveGame in skyblock plugin paketini öneririm bildiğim kadarıyla açıksız bugsuz link= https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=6115
  21. enisx41

UnioAntiCrash 2.0 - Yeniden Yazıldı, Açık Kaynak Yapıldı

bir şey Merak Ettimde UnioAntiCrash mi daha fazla Etkili https://forum.gamer.com.tr/konu/nocrash-2-0-kritik-guencelleme-crash-koduna-son.268492/page-2#post-1525462 Buradaki NoCrash mi ?
  22. enisx41

Sahur'larını League Of Legends İle Geçirenler Bir Göz Atın.!

Mid veya Adc Olabilirim Kümem Altın 3 Oyundaki İsmim=enisx41