AnadoluCraft FACTİON-HUNGERGAMES-SKYBLOCK 0 LAG KALİTESİYLE KESİNTİSİZ OYUN KEYFİ

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
enixs41 Edit demek enchant masasında basılamayan büyüleri itemlere basmaktır sen P5'i normal kabul ediyorsun diye normal değildir benim kendi sunucumda edit yoktur en büyük set P4'tür. Şimdi o klavyeyi bırak ve git biraz Minecraft basit bilgileri öğren.
AyyildizCraft bana göre p5 edit sayılmayacak bir item p4 le p5 in pek farkı yok birtek titanvipin kitinde var ve benim bilgimi kötüliyeceksen eğer daha pluginlerini görmeyi kapayamayan bir insansın inanmıyorsan pluginlerini yazıyım

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pluginlerimi görüntülenmesini kapatmak istesem kapatırım emin ol. Ama senin gibi asalaklar yaralansın asıl işin skriptlerde ince config ayarlarında olduğunu bilmeyen minecraft özürlüleri yararlansın diye açık bıraktım. Bak hala gelmiş özür dilerim gibi P5 edit değil diyorsun ya pes!

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski Adlarını Çalan Kişi Sana Noluyor özür dilerim Derken Adam Ol'da Gel Ilk P5 Demek Basilabilen Olmasada Normal Gibi Karşılanır Bazı Sunucular Gibi Edit Satmayız Kardeşim Lafını Bil Konuş Yaşın Anlaşılıyor...

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginlerimi görüntülenmesini kapatmak istesem kapatırım emin ol. Ama senin gibi asalaklar yaralansın asıl işin skriptlerde ince config ayarlarında olduğunu bilmeyen minecraft özürlüleri yararlansın diye açık bıraktım. Bak hala gelmiş özür dilerim gibi P5 edit değil diyorsun ya pes!
Dostum sen kendi sunucuna bakarmısın +70 online çekiyorum kendi sunucunla ilgilenmeye nedersin kendi ezik sunucunla Ayyildizmc.com domain'i bile bana ait 2013 kurdum sunucunun adını bile çalıp bana burda kelime yapıyorsun senin hiç mi utanman yok?

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
enisx41 AyyildizMc'yi sen nerden kurdun yalan söylemeye gerek yok. Sen bana 2013 yılında o domaini aldığını da kanıtlayacaksın.Ben de isim değiştiririm.

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kanıtla diyorum 2016'ya kadar almış olabilirsin 2013'den aldığının kanıtı nerde bunun tek açıklaması bu sene aldın.

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanıtla diyorum 2016'ya kadar almış olabilirsin 2013'den aldığının kanıtı nerde bunun tek açıklaması bu sene aldın.
Domain Bağlantısının Ücretini Geciktirdim İçin Kayıt Tarihi 2014 Yılının 2 Ayının 12 Gününe Düşmüştür Bundan Önceki Sahibide Benim İsterseniz Domain'in Geçmiş Kayıtlarını İnceleye Bilirsin EmreSrmr Adlı Kişiye Ait Oldu Çıkıcaktır. Domain 2013 Yıl 2 Ay 11 Gün İtibari İle Bana Aittir.

AyyildizCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben sizden değil Enisx41'den bahsediyordum sizin AyyıldızMC sahibi olduğunuzu zaten biliyorum. Farkında olmadan isim alıntıladığımı belirttim bu kadar.

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana Yalan Borcum Yok. :)[DOUBLEPOST=1434104870,1433938875][/DOUBLEPOST]+++Güncel+++[DOUBLEPOST=1435219381][/DOUBLEPOST]Bakımdayız!

Son düzenleme:

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
sunucu gerçekden hakkını veriyor fazlasıyla