Arama sonuçlarınız

1. M

Deadpool Movie Hakkında Düşünceleriniz

Evet 2016'da çıkacak olan Deadpool filmi hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim bayanlar ? :D Aslında 2011 yılında çıkacaktı fakat Ryan Reynolds DC'yi seçti ve Green Lantern'de oynadı. Bu filmin test fragmanı, Bu da amatör birinin yapmış olduğu harika çeviri :D, @Iskefiyeli18 @KadirBerk...
  2. M

Hoş Masaüstü Wallpaper ^^

Bence gayet hoş oldu :D Sai dosyası elimde bulnduğundan birkaç şey daha ekleyebilirim belki. @Iskefiyeli18 @KadirBerk @qlawing @BurnerTroll @AlichosTR @Tratsel @Zurinqun @LostRunner @cbg2002 @owen_1
  3. M

Aşırı Gereksiz Konu .s

Aşırı gereksiz konu .s
  4. M

Foruma Elveda - Troll Amaçlı Değildir

Merhabalar.Forumda dünden itibaren bir anonim olarak dolaşıyorum.Bazıları kim olduğumu biliyor,bazıları bilmiyor.Uzun süren bir maceranın sonuna geldim.Artık forum bana hiçbir şey ifade etmiyor.Zaten oyunu bırakalı çok oldu.Arada sırada girip yapı yapıyordum artık onu da bıraktım.Belki ileride...
  5. M

Adı Lazım Değile Selamlar..

@Iskefiyeli01 ^^@KadirBerk @AlichosTR
  6. M

New Lyric Satue - RPG - Yarısı

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere bir arkadaşımın yaptığı fakat şu anda banlı olduğu için koyamadığı bir heykeli paylaşacağım.Kendisi rica etti.Şu anda daha yarısı bitmiş.Kuyruk ve kafa kaldı.Peki nasıl gidiyor ? Önceki Lyric heykeline korkutucu değil diyenler olmuş.Onun için yeni bir tane...
  7. M

BUGÜN 10 KASIM !

Neredeyse forumda sadece 1 tane 10 Kasım konusu var.Gevur onun bunun ölümünde doodle yapıyordu.Peki şimdi ? Neyse,hepinize iyi 10 KASIMLAR ! @Iskefiyeli01 @KadirBerk @AlichosTR @BurnerTroll
  8. M

2.Dünya Mı Modern Savaş Mı ?

Merhaba değerli arkadaşlarım :) Ben Ömer.Uzun zamandır bu forumdayım fakat aktif olamadım.Bir işim düştü şimdi.Yakında bir sunucu açacağız bir arkadaş ile.O suncuu için bir türlü karar veremedik 2.Dünya savaşı mı yapalım yoksa modern savaş mı yapalım diye.Açıkçası modernin silahları daha güzel...
  9. M

Steve'in Maceraları-Sezon 1:Bölüm 1

(Kitap) Steve,madende elmas ararken arkasında hissettiği esintiyle beraber birinin onu izlediğini fark etti ... Biraz korkmuştu üzerinde hiçbir şey yoktu ve arkasına baktığında bir gölge gördü birde beyaz bir parlama,kendine çok benzeyen bir adamdı bu.Çok korkmuştu,kaçmayı planlıyordu ki birden...