Foruma Elveda - Troll Amaçlı Değildir

MineStormTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Forumda dünden itibaren bir anonim olarak dolaşıyorum.Bazıları kim olduğumu biliyor,bazıları bilmiyor.Uzun süren bir maceranın sonuna geldim.Artık forum bana hiçbir şey ifade etmiyor.Zaten oyunu bırakalı çok oldu.Arada sırada girip yapı yapıyordum artık onu da bıraktım.Belki ileride bir sunucu ile tekrardan karşınıza çıkabilirim fakat o günün geleceği belli değil.Beni sevenler oldu,sevmeyenler oldu,hepsine teşekkürler.Tabii bu gün kavga ettiğim bir insan dışında.Daha doğrusu ona insan denemez.Her neyse.İşte gidiyorum.1 yılımı doldurmadan.Gitmeden abilere bir mesajım var,"Beter olun inşallah."
Ve evet,gelelim benim kim olduğumu açıklayacak taglist'e,

[DOUBLEPOST=1415644075,1415643857][/DOUBLEPOST]Ben redim ve bundan gurur duyuyorum !

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Yahu Red ne kuyruk acın varmış hakaret etmeden duramıyor musun? Sırrını sakladık kimse de anlamadı onca eşek şakandan sonra bir tane de ban yaptım saçma sapan çıkışmalar öyle olsun ben senin için o kadar fedakarlık yaptım karşılığında azıcık vefa duygusuyla karşılaşmadım. Ne yani al bak kaç kişi biliyormuş Ben senin için tam 9 kere banlandım ulan bir banlanma riski yüzünden bana yaptıklarına bak bir de. Kimin masum olduğunu görsün gözün. Arkamdan beddua eden, çirkef çirkef laflar edip çocukluk yapan birine döndün. Ben seni böyle tanımamıştım. Sen benim gözümde gayet iyi, saf, matrak, yakın bir arkadaştın. Bu yaptığının büyük ayıp olduğunu bilesin. Başka da bir şey demek istemiyorum. Git nereye gidersen. Benimle iletişimini de kes. Artık mutlu mu olursun, pişman olup geri mi dönersin bilmiyorum ama emin ol ki geri döndüğünde kapılarım sana açık olmayacak. Haydi rast gele.

MineStormTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
görüşürüz red beyciğim
Görüşürüz nintendo hocam.Skype varsa iletişim kurabilir miyiz ? :(
Evet.Hesabım 11 Kasım'a kadar yasaklandı :(
Tanımıyorum ama görüşürüz ^^
Görüşürüz ^^
Ben seni özleyeceğim. Ama abilik yapmaya başlamadigin olgun halini ^_^
Bilerek abilik yapmıyorum.Yaptırtıyorsunuz.Eskiden daha iyiydim.Ama hala iyiyim.İçimdeki insan aynı.Öfkemin gücüne yenik düşüyorum :( (Oha Kerem'in verdiği sesleri aynı anda açtım ve çok duygusalım süper bir şey bu .s)

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Bilerek abilik yapmıyorum. Yaptırtıyorsunuz. Eskiden daha iyiydim. Ama hala iyiyim. İçimdeki insan aynı. Öfkemin gücüne yenik düşüyorum :( (Oha Kerem'in verdiği sesleri aynı anda açtım ve çok duygusalım süper bir şey bu .s)
Benim adımı bir daha ağzına almazsan sevinirim.

MineStormTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yahu Red ne kuyruk acın varmış hakaret etmeden duramıyor musun? Sırrını sakladık kimse de anlamadı onca eşek şakandan sonra bir tane de ban yaptım saçma sapan çıkışmalar öyle olsun ben senin için o kadar fedakarlık yaptım karşılığında azıcık vefa duygusuyla karşılaşmadım. Ne yani al bak kaç kişi biliyormuş Ben senin için tam 9 kere banlandım ulan bir banlanma riski yüzünden bana yaptıklarına bak bir de. Kimin masum olduğunu görsün gözün. Arkamdan beddua eden, çirkef çirkef laflar edip çocukluk yapan birine döndün. Ben seni böyle tanımamıştım. Sen benim gözümde gayet iyi, saf, matrak, yakın bir arkadaştın. Bu yaptığının büyük ayıp olduğunu bilesin. Başka da bir şey demek istemiyorum. Git nereye gidersen. Benimle iletişimini de kes. Artık mutlu mu olursun, pişman olup geri mi dönersin bilmiyorum ama emin ol ki geri döndüğünde kapılarım sana açık olmayacak. Haydi rast gele.
Şunu söylemek istiyorum.Sen benim için ne kadar fedakarlık yaptıysan bende senin için o kadar yaptım.Ama herkesin önünde kimliğimi ifşa ettin.Zaten sen diyordun ilk önce kimliğini sakla diye.He bir de,benim adım Alper aklının bir köşesinde dursun.Ben Kadir'e "KadirBerk" mi diyorum ? Veya sana Ryan21 - Iskefiyeli mi diyorum.İşte arkadaşlığının belirtisi.Daha ismini bile bilmiyorsun eski arkadaşının.[DOUBLEPOST=1415644944,1415644906][/DOUBLEPOST]
Benim adımı bir daha ağzına almazsan sevinirim.
İstediğim gibi alırım.Benim ağızım.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Şunu söylemek istiyorum.Sen benim için ne kadar fedakarlık yaptıysan bende senin için o kadar yaptım.Ama herkesin önünde kimliğimi ifşa ettin.Zaten sen diyordun ilk önce kimliğini sakla diye.[DOUBLEPOST=1415644944,1415644906][/DOUBLEPOST]
İstediğim gibi alırım.Benim ağızım.
Asla seni ifşa etmedim. Sen benim Skype konuşmalarımı ifşa ederken de bir şey demedim. Sen neye inanmak istiyorsan inan.