Arama sonuçlarınız

1. PigKiller

nit***o serverimde bir tür hata yardım!!

Bunu Nitrado yetkililerine ticket at.Biz burdan senin sunucunda pluginleri ve diğer hataları göremediğimizden kimse bişi yapamaz.
  2. PigKiller

Mapım için yardım edin!!

Mcpe nedir bilmiyorum ama bukkit serverda server metin dosyasına gir orda max-build-heigh var onu yükseltirsen sorun olcağını sanmıyorum.
  3. PigKiller

wgden anlayan baksın zor

Arkadaşın verdiği komut doğruysa yani öyle bir komut varsa deny yerine allow yap.Keep-inventory deny olursa itemler gider, allow olursa ölünce itemler gitmez o bölgede.
  4. PigKiller

Vuruş hızını azaltmak

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/item-lore-stats/ Bu Pluginle ile bir itemin -Adını -Açıklamasını -Atağını -Defansını -hızını -büyüsünü (şimşek düşürme vs.) -Can çalmasını -Yavaşlatmasını -Zehirlemesini -Yakmasını -Kritik Vurmasını Sağlayabilirsin.Aynı zamanda düşmana vurduğunda kaç atak...
  5. PigKiller

Alperen Güven|Skywars Plugin Paketi|1.7.2

Wgli bölge ise bunları yazarsan olur /region flag regionismi chest-access allow ----- Kutu açmayı sağlar /region flag regionismi build allow ------ blok koyup kırmayı sağlar
  6. PigKiller

PermissionsEx Yazı Sorunu [YARDIM]

Sorunumu Çözdüm Essentials chat manager yükleyince düzeldi.Group manager'a geçtim permissionex biraz daha karmasık.
  7. PigKiller

Summon Komutunu Yok Diyor

bukkit
  8. PigKiller

PermissionsEx Yazı Sorunu [YARDIM]

PermissionEx'i sorunsuz şekilde kurdum ve komutları yazdım.her şey kusursuz çalışıyor ama tek sorun oyuncu isminin başındaki Tagın gözükmemesi.Yani chat kısmında yazı yazıldıgında [Oyuncu]PigKiller diye gözükmesi lazımken sadece PigKiller olarak gözüküyor.Prefix'i kontrol ettim ama ordada bir...
  9. PigKiller

Summon Komutunu Yok Diyor

Bugün Commandblock ile Zombi spawnlamak için uğraşıyordum /summon diye komut varmış deneyim dedim 1.7.2 Olmasına rağmen komut çalışmadı.Sadece Singleplayerdamı diye düşündüm buda saçma geldi. Kullandığım Komut: /summon Zombie hatada yok sanırım.Kordinat filanda ekledim öylede denedim yine işe...
  10. PigKiller

Pluginlerle İlgili Yardım Acil! / Plugin Paketi

Ben sunucumda para sistemi kullanmadığım için köylüler yoluyla takas yaptırıyorum ve yazılı kitap takas ediliyor istersen bi göz at plugin adı: Shopkeepers http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/shopkeepers/ Aynı zamanda mcedit ilede yapabilirsin ama mcedit ile yapınca /mobkill ve /killall...
  11. PigKiller

[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Tebrik ederim Güzel sunucu.Türkiye'de değişik sunucuların açıldığını görmek hoş.
  12. PigKiller

Server Admin araniyor

Adminlerden para alcağına adminlere para vermen lazım normalde :)
  13. PigKiller

Sınıf Seçme Plugini (Warrior,Rogue vs.) Yardim

Birkaç sunucuda gördüm sunucuya başlarken sınıf seçme imkanı sağlıyor ve 1 kez seçiliyor bunu nasıl yapabilirim? Birkaç gündür bunu arastırıyorum ama çoğu boş benim istediğim oyuna baslarken Warrior sınıfından örnek vereyim.Warrior tabelasına tıkladıgında kılıç,armor vs. item vercek birdaha...
  14. PigKiller

Minecraft Ekran Kartı Hatası

Windows 7'de otomatik driver bulmada mevcut. Başlat > Denetim Masası > Görüntü > Görüntü Ayarlarını Değiştir > Gelişmiş Ayarlar > Bağdaştırıcı Bölümündeki Ekran Kartı "Özellikler" > Hmm Pardon resmi görmedim sen zaten o işlemi yapmışsın.Arkadaşın dediği gibi internetden ekran kartısının...
  15. PigKiller

Türk Sunucuları Kalite Yükseltme Projeleri

Forumda "Tavsiye edilen sunucular" Diye bölüm olsa ve o bölümede sunucularının konularının oylaması sonucunda oraya taşınsa daha güzel olur gibime geliyor.Bu hem daha emek harcanmış sunucu yapılmasını sağlar hemde Forumda adam akıllı sunucuları daha rahat bulabiliriz.Önüne gelen sunucu açıyor...
  16. PigKiller

ReelTurkMC Factions her şey Yenilendi BosslarPvP Takas MoblaraBinme 1.7.2 +100 Online

Pro Faction yazıyor kazı alanları mevcut <_< Mimarlıklada pek bişi göremedim.Ben hayır diyorum :)
  17. PigKiller

MobKill Yazınca Köylüler Ölüyor

Teşekkürler.
  18. PigKiller

MobKill Yazınca Köylüler Ölüyor

Mobkill Yazınca mcedit ile takas için yaptığım köylüler gidiyor ve tekrardan yapmak zorunda kalıyorum.Mobkill arada sırada lazım oluyor bunun için bir çözüm varmı? Spawner yapayım dedim bu seferde Köylüler onlar için yaptığım alanın dışında doğuyor.