Türk Sunucuları Kalite Yükseltme Projeleri

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Evet bu konuda sunucuların kalitelerini nasıl yükseltebiliriz bunu tartışacağız. Tüm moderatör arkadaşlar davetlidir.
Sunucu reklam ödülleri fikri gayet güzeldi, daha düzenli reklamlar çıkmasını sağladı bunun gibi projeler lazım işte.
Yorumlarınızı esirgemeyin.

Bazı fikirler:
Forumda "Tavsiye edilen sunucular" Diye bölüm olsa ve o bölümede sunucularının konularının oylaması sonucunda oraya taşınsa daha güzel olur gibime geliyor.Bu hem daha emek harcanmış sunucu yapılmasını sağlar hemde Forumda adam akıllı sunucuları daha rahat bulabiliriz.Önüne gelen sunucu açıyor zaten..
İlk yorumda dediğim gibi 'sadece reklam gerekmez.Benim projemde moderatör arkadaşlarımıza iş düşecek yada bizlere.Moderatör arkadaşlar konuları gerekli yerlere taşıyacak bizde oynayacağız.Eğer iyiyse sunucu gösterilir olsun kötüyse gösterilmesin.' böyle bir sistem olursa temkinli gireriz sunucuya.Öte yandan diğer sunucularda buna uğraş vermek zorunda kalacaklar ve hemen hemen yola koymuş olacağız.
Daha olursa eklenicek.

Son düzenleme:

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ancak sadece reklam gerekmez.Benim projemde moderatör arkadaşlarımıza iş düşecek yada bizlere.Moderatör arkadaşlar konuları gerekli yerlere taşıyacak bizde oynayacağız.Eğer iyiyse sunucu gösterilir olsun kötüyse gösterilmesin.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Turklerdeki tembrllik oldukça hicbir zaman güzel bir sunucu olmayacak.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede Minecraft oynama yaş genellikle 8-14 arası.+14 Kişi çok fazla yoktur.Ve küçük arkadaşlar oyunu kolaylaştırmayı istiyor.Örneğin bir servere gelir gelmez ;

"Abiğ lapis var mı ?" veya adam(Admin) konuda yazmışdır alım yok diye.Adam gelir "Abiğ alım var mı ?"..Birde flood(spam / herneyse :D) yaparlar ya :@

İnsanın server açası gelmiyor.Ben şu an bir server açtım umarım konumaya göz atarsınız :) Konu

PigKiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumda "Tavsiye edilen sunucular" Diye bölüm olsa ve o bölümede sunucularının konularının oylaması sonucunda oraya taşınsa daha güzel olur gibime geliyor.Bu hem daha emek harcanmış sunucu yapılmasını sağlar hemde Forumda adam akıllı sunucuları daha rahat bulabiliriz.Önüne gelen sunucu açıyor zaten..

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuanda Türkiyenin en iyi sunucusu bile yabancı bir serverın mapini kullanıyor ve Türkiyede sadece premium üyelerin girebildiği hiçbir server yok, herkes beleşe konuyor bizim ülkede. Gelişmez bizim serverlar.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Şuanda Türkiyenin en iyi sunucusu bile yabancı bir serverın mapini kullanıyor ve Türkiyede sadece premium üyelerin girebildiği hiçbir server yok, herkes beleşe konuyor bizim ülkede. Gelişmez bizim serverlar.

Türklerde Map olmadığı için çok doğaldır mapi yapıcak adamda yok ...

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Hangi sunucu ve hangi map'ten bahsediyorsunuz, özelden yazar mısınız?

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Siz Türkleri Küçümsüyorsunuz Ama SonOyuncuda Bir Türk Servere Bilmem Videolarını İzliyormusunuz Adamlar Yapacakları Yenilikleri Anlatıyorlar Ve O Map Tamamen ByNovem'e Aittir.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Siz Türkleri Küçümsüyorsunuz Ama SonOyuncuda Bir Türk Servere Bilmem Videolarını İzliyormusunuz Adamlar Yapacakları Yenilikleri Anlatıyorlar Ve O Map Tamamen ByNovem'e Aittir.
Ben de bundan bahsediyorum. Gerçekten forumda sunucunun adını kullanmaktan çekiniyorum artık "reklam" yaptığımı düşünecekler diye. Arkadaşın SonOyuncu'dan bahsettiğini düşünüyorum. Bizim ekipte herkesin işi veya okulu var, buna rağmen herkes elinden geleni yapıyor. Bazıları yaptığımız işi çok basit sanıyor. Evet mapı başka yerden almak, birçok iş içinde boğulmuşken bizim için kolaylık olurdu ama ekibimizde her konuda uzman kişiler var. Web sitemizden admin kontrol paneline, pluginlerden (birçok plugin), haritalarımıza kadar tamamını kendi ekibimiz içerisinde yapıyoruz. Sadece sunucuyla ilgili değil, sunucu dışı sorunlarla da ilgileniyoruz. Server açıp da destek isteyen arkadaşlara yardımcı oluyoruz.
Ve eminim ki Türkiye'de Minecraft oynayıp da sunucunun adını duymayan çok çok az bir kesim vardır. Tüm bunlara rağmen halen SonOyuncu diğer serverlarla bir tutulup, Türkiye'de sunucu kalitesi çok düşük deniliyor. Biraz çıkıp sunucuları gezdiğimiz zaman, sadece sonoyuncu değil, birçok kaliteli sunucu olduğunu göreceksinizdir.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben izlemiyorum :D sorun bende mi şimdi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncuda emek çok büyük.Ancak ilk yorumda dediğim gibi 'sadece reklam gerekmez.Benim projemde moderatör arkadaşlarımıza iş düşecek yada bizlere.Moderatör arkadaşlar konuları gerekli yerlere taşıyacak bizde oynayacağız.Eğer iyiyse sunucu gösterilir olsun kötüyse gösterilmesin.' böyle bir sistem olursa temkinli gireriz sunucuya.Öte yandan diğer sunucularda buna uğraş vermek zorunda kalacaklar ve hemen hemen yola koymuş olacağız.

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncuda emek çok büyük.Ancak ilk yorumda dediğim gibi 'sadece reklam gerekmez.Benim projemde moderatör arkadaşlarımıza iş düşecek yada bizlere.Moderatör arkadaşlar konuları gerekli yerlere taşıyacak bizde oynayacağız.Eğer iyiyse sunucu gösterilir olsun kötüyse gösterilmesin.' böyle bir sistem olursa temkinli gireriz sunucuya.Öte yandan diğer sunucularda buna uğraş vermek zorunda kalacaklar ve hemen hemen yola koymuş olacağız.
SonOyuncu'nun mapi The Hive'dan çalıntı.