Arama sonuçlarınız

1. B

KayraCraft Mod Paketi

Minecraft sürümünüz nedir? : 1.6.4 Minecraft sürümünüz orjinal mi?: Orjinal Java sürümünüz nedir? : Version 7 Update 51 Java sürümünüz hangi dilde? : İngilizce Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? : 64 bit Kullandýðýnýz iþletim sistemi nedir? : Windows 8 64 bit Ýþletim sistemi diliniz...
  2. B

KayraCraft Mod Paketi

aslına bakarsan o mor taşlarla oldu sadece 5 tane gerekiyormuş belki de sen öğrenmelisin
  3. B

KayraCraft Yardım

merhana arkadaşlar ben KayraCraft v164.0.3.5 mod paketiyle oynuyorum teknik bir sorum var Nether'dan sürekli lav alabilmek için pump sistemini kurdum ender tank ile evime de bağladım ama sonradan farkettim ki ben nether'da olmadıkça çalışmıyor chunkloader da yok sanırım mod paketinin içinde ya...
  4. B

KayraCraft Mod Paketi

kolay gelsin salih abi bir şey sormak istiyorum sana elimde shadow blade ve soul essence olmasına var(isminden emin olamadım spawner kırınca düşen mor taştan bahsediyorum). Shadow Blade ile 10larca Blaze öldürdüm fakat soul cage'e koymak için olan taşa dönüşmedi farklı bir yolu mu var bende mi...
  5. B

Hezarfen Craft

nitrado server'da morph mo creatures yaratıklarında çalışmıyor sebebini bilen var mı.?
  6. B

Hezarfen Craft

ya bu bukkit i yaptım söylediğin gibi ama olmadı bir FTB mod paketinin serverını kurup sonra içindekileri silip server properties dosyasını düzeltip atınca mı oluyor. Atmadan önce launcher.bat ı çalıştırmam mı gerek? Bir türlü beceremedik arkadaşla. K.A.S.A'yı da Hezarfen Craft'ı da server...
  7. B

Hezarfen Craft

çok teşekkür ederim 3 saati geçmiş internette de konuyla ilgili bir şey bulamadım uğraşıp duruyorduk
  8. B

Hezarfen Craft

son kez rahatsız ediyorum doğru mu anlamışım filezilla'dan mc bukkit e girip içindekileri silip sonra hezarfen craft server dosyasındakileri oraya mı atıyorum servercraft'ı bukkitcraft.jar yaparak. tekrar tekrar soruyorum çünkü up hızım düşük yarım saati geçiyor server dosyalarını filezillaya atmam
  9. B

Hezarfen Craft

yani mesela bukkit kurmaya çalışıyorsun craftbukkit.jar mı yapıcaz 3 saattir uğraşıyoruz arkadaşla başaradık bir türlü nitrado'dan server filan da aldık eğer konuya hakimsen biraz daha ayrıntılı açıklayabilir misin?
  10. B

Hezarfen Craft

bu server nitrado ya nasıl atılıyo bilen var mı
  11. B

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: burak329 *Sadece Gerçek Adınız: Burak *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 4 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Köfteist Köfte, Xeonen, videoyun, nileppezdel87 . *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet özellikle KayraCraft, Hezarfen...
  12. B

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

teşekkürler bunu düşünmemiştim
  13. B

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Abi bir şey sorucam pre almak istiyorum da kullanabileceğim bir kart yok bu ininal minecraft.net için de çalışıyor mu deneyen birisi var mı yani çünkü sitesinde filan araştırdım anlaşmalı markalar kısmında Mojang yoktu o yüzden soruyorum eğer deneyen birileri varsa kesin bilgi verebilir misin...
  14. B

Hangi Karakal Paketi ile Oynuyorsunuz?

dediğim gibi indirme sayılarını bilmiyorum sadece ankete göre konuştum ben. Beta'daki modu ve config dosyasını Kayra'ya attığımda sorunsuz mu çalışacak tam anlayamadım?
  15. B

KayraCraft Mod Paketi

java parametrelerinden kastın beni oku dosyasında verdiklerinse onu yaptım korsan olmasından diyorsan şu anlık bir çözüm yok demektir
  16. B

abi keşke Beta Craft'ı iptal etmek yerine Kayra ile birleştirseydiniz evet çok benziyorlar ama bazı modlar Beta'yı daha çekici yapıyordu indirme sayılarını bilmiyorum ama ankette de en çok oynanan Beta zaten
  17. B

Köfteistan'da K.A.S.A

Köfte Sensei ve Xeonen Sensei... Modlarla ilgili bildiğim her şeyi onların videolarından öğrendim ve sürekli onların mod paketlerini oynuyorum ne kadar teşekkür etsem az...
  18. B

Tekkit Oynamak İstiyen Girsin...Server Nitrado dan

burak,18, applied mekanism ic2 filan iyi bilirim ama tekkitteki modların bazılarını pek bilmiyorum çabuk öğrenirim ama skype var istersen oynarız mesaj at oynamak istiyorsan sw ben kurarım sorun olmaz
  19. B

KayraCraft Mod Paketi

Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4 Minecraft sürümünüz orjinal mi? Hayır Java sürümünüz nedir? versiyon 7 update 45 Java sürümünüz hangi dilde? türkçe Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 64 Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 8 Pro İşletim sistemi diliniz nedir? İngilizce...
  20. B

MINECRAFT NEI YI BILGISAYARI INGILIZCE YAPMADAN ÇALIŞTIRMAK!

teşekkürler denemedim ama bir ara çok uğraşmıştım sonra sistemi ingilizce yaptım kurtuldum alıştım ingilizceye ama ingilizce istemeyenler için gerçeten çok faydalı
  21. B

gregtech sevmediğimden K.A.S.A ya hiç bulaşmıyorum ama KayraCraft ve BetaCraft mükemmel paketler değil ya ben pre değilim ve kullanıyorum aynen Salih'in anlattığı şekilde yaptım sorun olmadı hiç
  22. B

Teknik modlu minecraft

18 yaşındayım çok uzun süredir oynuyorum oyunu modlu oynayacak var mı skype tan mikrafonlu şekilde oynayalım lazım yas filan farketmez benim icin modlardan anlasın yeter modları beraber seçeriz mekanism applied energitics tinkers construct vs. skype: [email protected] ya da burak_329 Edit...
  23. B

BetaCraft 0.1.0 Mod Paketi (1.6.4)

merhaba arkadaşlar server dosyaları çıktıktan sonra 2-3 kişi toplanıp skype tan oynayalım mı varsa böyle bir düşüncesi olan mesaj atabilir bana
  24. B

KayraCraft Mod Paketi

harika bir mod paketi kayra gece gündüz oynuyorum çok teşekkürler