Hezarfen Craft

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Genelde servercraft.jar adındaki dosyanın adını, nitradonun çalıştırdığı jar dosyası adı her ne ise ona çeviriyorsun.
yani mesela bukkit kurmaya çalışıyorsun craftbukkit.jar mı yapıcaz 3 saattir uğraşıyoruz arkadaşla başaradık bir türlü nitrado'dan server filan da aldık eğer konuya hakimsen biraz daha ayrıntılı açıklayabilir misin?

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yani mesela bukkit kurmaya çalışıyorsun craftbukkit.jar mı yapıcaz 3 saattir uğraşıyoruz arkadaşla başaradık bir türlü nitrado'dan server filan da aldık eğer konuya hakimsen biraz daha ayrıntılı açıklayabilir misin?
aynen öyle yapıyorsun. Bu kadar.

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen öyle yapıyorsun. Bu kadar.
son kez rahatsız ediyorum doğru mu anlamışım filezilla'dan mc bukkit e girip içindekileri silip sonra hezarfen craft server dosyasındakileri oraya mı atıyorum servercraft'ı bukkitcraft.jar yaparak. tekrar tekrar soruyorum çünkü up hızım düşük yarım saati geçiyor server dosyalarını filezillaya atmam

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
son kez rahatsız ediyorum doğru mu anlamışım filezilla'dan mc bukkit e girip içindekileri silip sonra hezarfen craft server dosyasındakileri oraya mı atıyorum servercraft'ı bukkitcraft.jar yaparak. tekrar tekrar soruyorum çünkü up hızım düşük yarım saati geçiyor server dosyalarını filezillaya atmam
evet... bukkit yerine Ftb gibi benzer bir şeyi kurup onun üzerine yapsan daha sağlıklı olur

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet... bukkit yerine Ftb gibi benzer bir şeyi kurup onun üzerine yapsan daha sağlıklı olur
abi bende beceremedim her hangi bir ftb mod paketini kurup config ve mods dosyalarnı kasaya yada hezarfen craftın mod config dosyalarını değiştirsek buda bi cozm yolu olabilirmi
forge sürümleri sorun çıkartabilme ihtimali var sanırım

Son düzenleme:

Dreksit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Minecraft sürümünüz nedir?
1.6.4
Minecraft sürümünüz orijinal mi?
hayır
Java sürümünüz nedir?
7 32
Java sürümünüz hangi dilde?
ingilizce
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi?
32
Kullandığınız işletim sistemi nedir?
bilmiyorum
İşletim sistemi diliniz nedir?
türkçe
Kullandığınız mod paketi nedir?
kasa standart
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?
hayır
Kullandığınız java parametreleri nelerdir?
-Xmx1G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız?
crack

Abi böyle hatam var ve sorular ve cevaplarımda bunlar bu hatayı nasıl düzeltip oynayabilirim

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java sürümünüz nedir?
7 32
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi?
32
İşletim sistemi diliniz nedir?
türkçe
-Xmx1G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız?
crack
Yazdıklarından sorunlarının kökeninin ne olduğunu özetledim. 32bit sistemlerde çalışmıyor maalesef. Bunun yanı sıra Türkçe sistemlerde de aynı şekilde ama onun için parametrenin sonuna yerleştirdiğimiz kısım iş görüyor. Parametrede 1 GB ram vermişsin. 32bit olduğu için 1'den fazla verilmiyor evet ama paket 1'den fazla istiyor açılmak için. Bunun yanı sıra korsanda oluşacak problemlerle ilgilenmiyoruz.
Sorunlarının çözümü için tavsiyelerim: 64bit'e geç (format atmanı gerektirir) ve Minecraft'ı orijinal almaya çalış.

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya bu bukkit i yaptım söylediğin gibi ama olmadı bir FTB mod paketinin serverını kurup sonra içindekileri silip server properties dosyasını düzeltip atınca mı oluyor. Atmadan önce launcher.bat ı çalıştırmam mı gerek? Bir türlü beceremedik arkadaşla. K.A.S.A'yı da Hezarfen Craft'ı da server oynamak istiyoruz, hamachi ya da tuungle kurunca lagdan oynanmıyor sırf bu yüzden Nitrado aldık ama onu da çalıştıramıyoruz. Sen Nitrado mu kullanıyorsun nasıl kurdun?

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köfte abi sorunumu düzelt köfte işmarlarım ya :D

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nitrado server'da morph mo creatures yaratıklarında çalışmıyor sebebini bilen var mı.?

Hitedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benimle birlikte oynuyacak varmı (Serveri ben kuracağım)

Son düzenleme:

fborhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende bu mod paketi gibi bir paket istiyordum