Arama sonuçlarınız

1. DaynNight_

1.9 Özel texture ayarlama

dayanıklılık ymlsi istemiş yani çoklu doku eklemeyi deniyor bunu da zırha optifine ile ekliyebilir sadece
  2. DaynNight_

1.9 Özel texture ayarlama

zırhları sadece optifine ile değiştirebiliyorsun
  3. DaynNight_

[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

ilk açtığımız sunucu 2013 yılında skyblocktu sonralarda faction, survival filan açtık, eski oyuncuları görmek anılarımı canlandırdı :D açılışta bu sunucumuzuda tercih edersin umarım :)
  4. DaynNight_

Alone Fellow Metin2 temalı MMORPG sunucusu

Yelpaze, hançer, yay ve çan modelleri hazırlandı. Doku paketinin büyük bir kısmı bitti Boss modellerine başlandı 1.Köy, 2.Köy, Vadi ve Çöl haritaları tamamlandı
  5. DaynNight_

[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

market oyuncuların para kazanabilmesi adına tarım ürünleri ve default madenlerin alış/satışı şeklinde var onun haricinde diğer eşyalar için oyuncular pazar kurucaklar, oyun modu zorda olucağı için açlıktan ölenler çok olucaktır, warp orman yapıcağız malesef, chest ve back komutu yok ama çanta...
  6. DaynNight_

3D Meşale Tasarımı

tek düzlemli 2 elementi ateşi koymak istediğin yerde kesiştir sonra ikisinede default minecraft texture packteki animasyonlu ateş texturesini verip animasyonlu alev görüntüsü oluşturabilirsin
  7. DaynNight_

İsmine göre texture pack

durabilitye göre yapılabiliyor burda detaylı olarak anlatılmış TIKLA
  8. DaynNight_

3D - Fallout Modeller

Belki işine yarayan olur diye hazırladığım 3D modelleri indirme linkleriyle birlikte paylaşıyorum gardolabı item frame ile dekorasyon olarak kullanabilirsiniz Mob pek benzemedi ama olsun :D İndirme Linki: Tıkla
  9. DaynNight_

böyle bir sk yapılabilir mi?

essentialsta böyle bi özellik mevcut zaten configte chat kısmına bakarsan bulabilirsin
  10. DaynNight_

Yabancı Diziler

marvel filmlerini seviyorsan agents of shield izleyebilirsin
  11. DaynNight_

Whiterun DragonSearch - Skyrim

güzel olmuş
  12. DaynNight_

nope skriptler hariç kalan herşeyi kendim yapıyorum, yanıma aldığım adam benim yaptığım gibi yapamaz kötü olur
  13. DaynNight_

aslında mavi bayrak :D
  14. DaynNight_

1.Köy yapım aşamasında çölden 1 2 kare Modellere artık sketchfab üzerinden bakabilirsiniz https://sketchfab.com/daynnight/models
  15. DaynNight_

evet çift el silahlar artık yan tutuluyor, Discord adresimizden daha fazlasına bakabilirsin
  16. DaynNight_

150 adet silah olucak (kılıç, çift el mızrak-kılıç, yelpaze, yay, hançer),zırhların hepsini eklemeyi düşünüyorum, + basma sistemi metin2deki gibi olucak hatta doku paketiyle npcleride yapmayı düşünüyorum, tanıtımdada yazdığı gibi 4 sınıf olucak ve yapabilirsem her sınıfa 2 yetenek ağacı...
  17. DaynNight_

Teşekkürler :), beta açtığımız zaman bekleriz
  18. DaynNight_

bu yaz beta olarak 15 gün filan açabiliriz Teşekkürler
  19. DaynNight_

Merhaba forum halkı, daha önceden açtığım 3D doku paketli survival sunuculardan sonra bir roleplay sunucusu açmaya karar verdim, fakat buna uygun tema ve hikaye bulamadığımdan daha önceden yapılmış bir oyunu minecrafta uyarlamak daha mantıklı geldi, bende 3D doku paketiyle birlikte bir metin2...