[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir sunucu olacak gibime geliyor. İlk defa böyle bir sunucuda oynayacağım çok merak ediyorum nasıl olacak acaba en kısa sürede açılır inşallah. Çok emek verilmiş bir sunucu belli ediyor kendini :). En kısa sürede açılması dileğiyle İyi forumlar...

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir sunucu olacak gibime geliyor. İlk defa böyle bir sunucuda oynayacağım çok merak ediyorum nasıl olacak acaba en kısa sürede açılır inşallah. Çok emek verilmiş bir sunucu belli ediyor kendini :). En kısa sürede açılması dileğiyle İyi forumlar...
Çok teşekkürler :)

Sunucu açıldığında mutlaka bekliyoruz.

KadirJackpot

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İnşallah beni hatırlamışsınızdır serverinizde jackpot vardı ne kadar girsemde kazanırdım jackpotun ustasıydım :) Eski serverdeki adım ya KadirAGA Yada KadirCAN dır :)

Birde yeni serverde jackpot olucakmı

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Basarili Bir Sunucu Baya emek Verilmis vede diyer sunuculardan farki var Başarilar

Son düzenleme:

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
vay be Tekrar dan açiliyo ne emek vermistim eskiden ilk end portalini bulmustum ne sevinmistik usanmadan 100k block gitim 7 saat sürdü ama deydi ne destansiydi survival serverlerin için en iyi olan server (diyer serverler hepsi fasa fiso) ama alonefellow kadar basarili bi sunucu görmedim full emek bir server Daynlight+Failmail yaparsa o is olur
Basarilar
Not:Bosslara medusa veya T-Rex eklenme şansi varmi ?
Oyundaki ErenTR di adim basarilar okulardan önce açilirsa %100 gelecigim.

Edit: Serverin TS3 veya Discord u olacakmi Skype de olur farketmez sade ce iletisimi olsun yeter ?
Discord adresi konuda var girebilirsin

Sahmerannnn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
vay be Tekrar dan açiliyo ne emek vermistim eskiden ilk end portalini bulmustum ne sevinmistik usanmadan 100k block gitim 7 saat sürdü ama deydi ne destansiydi survival serverlerin için en iyi olan server (diyer serverler hepsi fasa fiso) ama alonefellow kadar basarili bi sunucu görmedim full emek bir server Daynlight+Failmail yaparsa o is olur
Basarilar
Not:Bosslara medusa veya T-Rex eklenme şansi varmi ?
Oyundaki ErenTR di adim basarilar okulardan önce açilirsa %100 gelecigim.

Edit: Serverin TS3 veya Discord u olacakmi Skype de olur farketmez sade ce iletisimi olsun yeter ?
Ah be eren :(

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server 10 numara 5 yıldız gözüküyor
görseller konu tasarımları harika gözüküyor

LexiJ2002

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam Server İçin Tarih Verin Okullardan Sonra Açılıcak Büyük İhtimal Şurda 13 gün kalmış artık bir tarih bekliyoruz + viplere özel birşeyler yapın bence t-rex falan binsinler....Başarılar

iskimplex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hocam artık açalım be yarın okulum başlıyor bu gün bi tadını çıkarayim .)

artık şu serveri açında rahatlayalım :D

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu tarihi çabuk belirlenirse sevinirim merak ettimde :)

Cripler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak bayram bitti 16 eylül de açın doğum günüme özel xd

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hadi açın düzgün sunucu bulamıyordum canım sıkılıyordu umut verdiniz

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes merak içinde sunucunun açılış tarihini istiyor (bende dahil) sunucunun artık tam açılış tarihini verirseniz seviniriz