Arama sonuçlarınız

1. E

KANAL AÇICAM

Arakdaşlar kanal açmayı düşünüyorum youtube yaşım 14 8 e gidiyorum ismim enes falan filan skypede tanışırız zaten kanal açıcağım için skype şart videoları değişmeli çekeriz 8 günü kalmış bir nitrado serverim var belki uzatırım neyse ben istediğim tek bir şey var oda samimiyet amerika. Küfür etsin...
  2. E

Kanal açıcam

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı
  3. E

NİTRADO SERVERİM VAR

Benimle faction serverime spawn vb yapıcak biri varmı World Edit işlerinden anlasın çünkü ben hiç anlamıyorum builder veririm belki kendisine güzel yapabilirse ücret istemez server nitrado dan katılmak için İSİM: YAŞ: SKYPE: World Edit , World Guard vb. işlerinden ne kadar anlıyorsun? :
  4. E

SERVER AÇICAM YARDIM

merhaba arkadaşlar server açıcam ben 30 günlük 20 kişilik kasma pek olmayan bir server istiyorum yöneticileri ilgilensin benimle ben pek bilmiyorum bu konuları sizin bildikleriniz var mı ekonomik ama 20 kişilik 30 günlük servere 30 liradan fazla vermem :D
  5. E

Bukkit Server

Beyler ben No-Ip aracılığı ile bukkit hamachisiz server açmayı düşünüyorum gelir denbirşey istemiyorum sadece 1 ortak daha var onla bölüşeceksiniz %50 si sizin 15 liraya viplik satarsak 7 lirası sizin mesela neyse şimdi özellikler vermiyorum sadece wh we işlerinden anlasın o sadece serveri...
  6. E

Allahını seven yardım etsin

ARKADALAR LUTFEN YARDIM EDIN APPDATADA .MİNECRAFT DOSYASI GOZUKMUYO AMA ATTIM NASIL ÇÖZÜCEM SAVESTE OYNADIĞIM MAPLERDE YOK O KADAR İYİ ADVENTURE MAPLAR YAPMISTIM acil yardım :8
  7. E

LÜTFEN YARDIM

BEYLER BEN MİNECRAFT HEXXİT OYNUYORUM CRACKLI AMA ENCHANTED MI NE ŞEYİ VARMIS SİLAHLARI LEVEL KULLANMADAN ENCH BASIYOMUSSUN BIR TUSLA ONU SOYLERMISINIZ
  8. E

EGLENMEK ISTEYEN GELSIN :s:dfas:df

Arkadaşlar ben beraber modlu survival oynayacak biri arıyorum server açmayı bilmediğimden serveri ondan rica ediyorum bilsem kesinlikle açardım ama kusura bakmayın advanture mapta oynyabiliriz ama küfürden rahatsız olmaması tercihimdir çünkü eğer zor biryeri yapamazsam ana acı bile...