Arama sonuçlarınız

1. EpicArt

Citizens Sorunu

Arkadaşlar arkadaşlarla oynamak için server kurdum.Plugins olarak sadece motdmanager ve daha yeni citizens yükledim server açılıyor /npc create <isim> yazıyorum 10saniye kalıyor ve server closed yazıyor birdahada açılmıyor sorun nedir? Citizens ile serverin sürümü uygun.
  2. EpicArt

|LegendSurvival|Cumartesi Açık| İpeksi / Türkçe Açıkarttırma / KöylüTakas / BOSS /İlk Gün PVP Kapalı

→ Server IP : 176.43.223.60 → Sürüm : 1.8+ → Kapasite/Slot : 30 → RAM : 2 GB → Açılış Tarihi : 04.02.2017 Saat: 18:30...
  3. EpicArt

Citizens

1.8 citizens pluginini indirdim fakat çalışmıyor. /npc create veya /npc yazınca hiçbirşey çıkmıyor.tepkisiz yani. Bana 1.8 citizens çalışan linkini atabilirmisiniz? Teşekkürler.
  4. EpicArt

Tablist

Tablist pl indirdim configi ayarladım fakat çalışmıyor. Hala böyle
  5. EpicArt

[HATA] -| TabList Plugini |-

1-) Dostlar merhaba hatta iyi geceler :D Ben şimdi tablist plugini indirdim configi ayarladım fakat nedense çalışmıyor . Sebebi nedir? 2-) Birde bir bos plugini varmıdır 1.8 için Mytch midir nedir öyle bir pl indirdim fakat çalışmadı. Bir pl önerirmisiniz. Teşekkürler. 1-) Resim
  6. EpicArt

Anime Severler İçeri ! :) | HD Wallpapers Arşivi | Sadece Anime |

Merhaba anime severler bugün sizlere ALINTI olarak paylaşacağım HD anime wallpaperlerini paylaşıcam...
  7. EpicArt

Server İçin Banner yapılır.

Merhaba Arkadaşlar şimdi sizlere bedavaya banner yapıcam :D Bana sadece şu bilgileri vermeniz yeterli; 1) Server Hubmu [Hubsa Hangi serverler var ] 2) Faction ise tanıtımı nasıl olsun ? [boss falan 3tane söylemeniz yeterli]...
  8. EpicArt

Yardım lütfen

arkadaşlar 5görüntüleme var ve denetme al işareti var . yani konum açılmışmı oluyor?
  9. EpicArt

[SERVER]

Arkadaşlar server açtım ama server açık olmasına rağmen giremiyorum. Pinging.... yazıyor sunucuya bağlan diyorum ''Giriş yapılıyor''da kalıyo
  10. EpicArt

huatangaming.nitrado.net/%100 Survival/Görevler/İlgili Yetkililer/1.7.2/İpeksi/

merhaba arkadaşlar serverimiz Yeni kurulmuştur. 9Yetkili vardır. Pluginler kendimize aittir (Çoğu) Telde olduğumdan foto koyamadım.Pcye geçince koyucam İp:huatangaming.nitrado.net
  11. EpicArt

İlk Skript :D Yararsız olabilir ama bir bakın :)

Konu Kilit üzgünüm
  12. EpicArt

>Server<HangiServer ?<

Arkadaşlar Yukarıdaki Oylamaya oy verirmisiniz ? Faction'mu Survival'mıÖzür dilerim yanlış yere açmışım konuyu
  13. EpicArt

Forge :

Arkadaşlar forge kuruyorum bu hata çıkıyor napmalıyım ? Sorun çözüldü
  14. EpicArt

Minecraft Link

Arkadaşlar WinRar bozulduğu için rarlı dosyaları açamıyorum . RAR sız Minecraft setup linki atarmısınız ? (Kendiniz setup atarsanız sevinirm.Yani netten bulmayıp ) :(
  15. EpicArt

Hangi Pluginler Silinmeli Yardım

Arkadaşlar bu pluginlerden hangilerini silmeliyim ?
  16. EpicArt

NPC FACTİONS

Arkadaşlar npc ve sentry ile boss yapıyorum servere reload atmadan itemleri p6 iken reload attıktan sonra p4 oluyor ve yeniden yapmam gerekiyor. TheLegendin essantialsını kullanıyorum. bunu düzeltmek için napmammm gerek . ? Birde factions config.yml den enablePVP flan onları false yapıyorum...
  17. EpicArt

Minecraft Eski !

Evet arkadaşlar bugün launcherimi karıştırırken bu sürümleri buldum ve sizinle paylaşmak istedim :) 4fotoğraf çektim daha çekicektim fakat hemen sizinle paylaşmak istedim. Daha fazla eski sürümlere inmek istemedim :D Eski Yürüyüşler. Etrafta Dolanan Steve's Map Menu (En eski...
  18. EpicArt

Bana Noluyo ?

YA Arkadaşlar çok acayip bir şey ya Doğum günüm 31Mart hadi bunu geçtim. Minecraft oynuyorum block alıyorum bi bakıyorum 31 tane Bugün doktora gittim sıram 31 :( Daha anlatıyımmı ? Yani napsam bu 31 lerden kurtulsam :D
  19. EpicArt

Çalışmam .

Arkadaşlar Haftalardır üstünde çalıştığım 2skin vardı ve tamamladım. Bunları yaparken çok zorlandım. Hatta 3kez yapıp kırdım 1. Skin =İsmi= mat51c 2.Skin =İsmi=Unuttum :D Bunun arkasında kafa çıkmış oda çalışmam kafa çalışmaları daha doğrusu
  20. EpicArt

1 Nisan da Kime hangi şakayı yapmak isterdiniz ?

1 Nisan da Kime hangi şakayı yapmak isterdiniz ? Ben @craft_man a :D Şakam: Adminlikten çıkarıldın :D
  21. EpicArt

En Sevdiğiniz Üye ?

En Sevdiğiniz Üye kim ?
  22. EpicArt

TurnerCraft Mükemmel Survival |Timber | İpeksi Yepyeni Server 1.7.2

################################# < Turner Craft © 2014-2015 > ################################# || Server IP : 78.174.235.145 || || Web : YAKINDA || || Sürüm : 1.7.2 || || Kapasite : 32SLOT - 2GB RAM|| || Skype : pro.oyuncufb|| ################################# ürkiyedeki Bütün Survival...
  23. EpicArt

Sorunsuz Aciksiz Paket onerin

Arkadaslar sorunsuz aciksiz bir survival pl paketi onerirmisiniz? Link atarmisiniz Telden yazdim k.b
  24. EpicArt

Claim plugini

Arkadaslar Sw de oyuncular ve adminler /trust komutunu kullanamıyo.
  25. EpicArt

Survival Server Destek |Claim|

Arkadaşlar birine istediğim kadar nasıl claim hakkı veririm. Mesela Başlarken 100 veriyo. Ben adama başka vermek istiyorum o nasıl olur ?