Arama sonuçlarınız

1. D

Direwolf20 1.4.7 server oynayalım-Oyuncu aranıyor

Olabilir belki bilmiyom Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Yarin 17:00 civari uygun mu ? Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

64 bit olmadigindan (henuz yukseltmedigimden) bunla yetiniyorum ayrica 1.5 paketinden daha da seviyorum bu paketti Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Arkadaşlar ben Direwolf20 .1.4.7 serverı kurup arkadaşlarla 1.4.7 oynamak istiyorum isteyen gelebilir henüz kurmadım mesaj atarsanız sevinirm oynarım diyerek.
  5. D

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Bu arada 0.2.0 yazan paketleri indirmeye çalışırsanız 0.3.0 geliyo arkadaşlar :p Bi teşekkürü eksik etmeyin EDİT:0.2.0 yazmışıyomuş :D
  6. D

K.A.S.A Yeni başladım Desteklerinizi bekliyorum

Arkadaşlar ben K.A.S.A mod paketini yeni oynamaya başlayacağım şuana kadar sadece FTB-Direwolf20 1.6.4 paketi ile ilgili yeterli bilgim var sizce öğrenmek için Köfteist Köftenin serisini mi izlemeliyim ? Yoksa her modun tanitim videosunu da izlesem olur mu ? Not:Gregtech konusunda bilgim 0'a...
  7. D

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Arkadaşlar ben 32bit işletim sistemi kullanıyorum ( yakında 64'e geçeceğim :D ) fakat şimdi kasa mod paketini oynamak istesem kasma yapar mı çünkü java rami 1GB'da tutuyor. Direwolf20 1.6.4 mod paketini kasmadan oynayamıyorum. Şimdiden cevapalrınız için teşekkürler Not:Kasa serverı varsa biri...
  8. D

FTB 1.4.7 Paketlerinde Texture Sorunu - ÇÖZÜLDÜ !

Arkadaşlar ben FTB'in Ultimate ve Direwolf20 1.4.7 paketlerini indiriyorum fakat Çoğu dosyanın Texture'ları bozuk görünüyor. Örneğin hiçbir micro blok görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Gerekirse fotoğraf da atarım. TeşekkürlerNeyse arkadaşlar Optifine kaynaklı bir sorunmuş konu kilit.