Arama sonuçlarınız

1. anhora

Minecraft'ın Beyine yararı nedir ? Kişisel gelişime etkisi nedir ?

Selamlar arkadaşlar; Arkadaşlar Minecraft oynayan bir kişi şu şekilde tanımlanabilir; beyin gücünüzü kullanarak oyunun size verdiği objeler ile kendi hayalinizdeki tasarladığınız şeyi oyuna dökersiniz.Oyuncunun temel oynayış mantığı bu diyebiliriz.Yani tasarlarsınız ve yaparsınız. Burda...
  2. anhora

1SUNUCUM kesinlikle önerdiğim bir hosting

Selamlar arkadaşlar. 1SUNUCUM bilişim hizmetlerini ciddi anlamda tavsiye ediyorum. Fransa lokasyon makina veriyolar.Ben arkadaşın makinasında denemeler yaptım.Başka bir firmada, 4gb makinada 1 dk da açılan sunucum 1SUNUCUMDA,4gb makinada 9 saniyede açılıyor.Herkeze öneririm. Bana nezaman...
  3. anhora

Vadi Sade Survival Sunucusu - [Play.TheVadi.Com] - 1.7.X-1.8.X

Sunucu batihost kaynaklı teknik sorunlardan dolayı şu an kapalı.Yakında açılacak. İP ADRESİMİZ : Play.TheVadi.Com Bunun dışında birde VİP paketimiz var.Sunucuda tek bir VİP bulunmaktadır. Bundan dolayı bayağı üzerinde uğraşarak yaptık . Şu şekilde; iletişim skype; ali.h.bozdogan rizelimico
  4. anhora

Hero Network - Play.HeroCrafTR.Com - Yeni Nesil Çekirdek Sunucu - 1.7.X,1.8.X

Sunucu; İp Adresi: Play.HeroCrafTR.Com Web: HeroCrafTR.com Sunucu Durumu: AKTİF Facebook Grubu Sunucu Özellikleri; -16 GB Ram -Lagsız Alt Yapı -Tecrübeli Yönetim Ekibi -Sürekli Güncel Etkinlikler
  5. anhora

Çok büyük bir Sorun.

Arkadaşlar çok büyük bir sorun die girdim konuya.gerçekten çok büyük bir sorun.gelecekte tüm sunucularda meşhur olacak. Özel bi client var. bu client ten girip ./crash yazıldığında sunucu çöküyor. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
  6. anhora

web master arıyorum

merhaba arkadaşlar.sunucum için site yapacak eleman arıyorum. host domain felan hepsi hazır.lütfen en az 17 yaşındaki arkadaşlar benimle iletişime geçsinler skype:ali.h.bozdogan
  7. anhora

Play.HeroCrafTR.com - YENİLENDİK, TEKRARDAN AKTIFIZ! | 1.7-1.8 | DUYURU: ILK GUN PVP KAPALI!

Sunucu Adresimiz WEB: HerocrafTR.com Play.herocraftr.com AKTİFİZ ! Sunucu Rekorumuz; L e af G a m i n g 35 Sunucumuzda Çektiği Video Sunucu Yetkili Alımları; Rehber alımları; Ad: yaş: Oyundaki nick: skype adresi: mail adresi: Amacımız Yeni versiyona geçtiğimizden itibaren tek amacımız...
  8. anhora

Yeni yapılan sunucuya builder arıyorum

merhabalar arkadaşlar. Yeni yaptığım serverda güvenilir 15 yaş üzeri builder arıyorum. iletişim: skype: ali.h.bozdogan
  9. anhora

thebigmonster.com admin alımı

admin alıcaz arkadaşlar öncelikli şart 15 yaşından büyük olmanız. Agrasif olmamanızda gerekmekte. ve nitrado kullanmayı bilmeniz gerekiyor,Server ile ilgili herşeyi,pluginleri ve birçok şeyi bilmeniz gerekiyor. 7/24 skype açık. skype :ali.h.bozdogan
  10. anhora

ChestCommands - Warp Olmuyor

Merhaba sunucumuza /warp menüsü yapmak istedik ama yapamadık chestcommands'da düzgün kodları girdiğim halde olmadı lütfen yardım edermisiniz chestcommand warp.yml yi görmüyor zannediyorum WARP.YML İçeriği menu-settings: # name - appears as the title - REQUIRED name: '&c&lWarp Listemiz'...
  11. anhora

yeni server yapımı

arkadaşalr merhaba 64 kişilik nitrado serverını baştan aşşağı kuracak uzman bir arkadaşa ihtiyacım var. iletişim: skype : ali.h.bozdogan
  12. anhora

Acil reklamcı aranıyor ! Thebigmonster.com serverı için

Selam arkadaşlar Admin alımıda başladı İP : thebigmonster.nitrado.net web : http://www.thebigmonster.com/ iletişim skype: ali.h.bozdogan
  13. anhora

Nitrado server için uzman kişi alımı

Merhaba arkadaşlar. Nitrado server dan anlayan bir arkadşa ihtiyacım var. panel ve diğer şeyler için. iletişim skype : ali.h.bozdogan
  14. anhora

Thebigmonster.com The BİG MONSTER 64slot minecraft server,Professional faction server

thebigmonster.nitrado.net SKYPE : ali.h.bozdogan Serverın 7 aylık parası ödendi ! -64 kişilik lagsız server. -Az lag imkanıyla oyunculara güzel bir ortam sunar. -Tüm server Yetkililerimiz tarafından 7/24 denetim altındadır. -Serverımızda hiçbir serverda bulunmayan warplar bulunmaktadır...
  15. anhora

Profesyonel Server için yetkili alımı

Merhaba arkadaşlar profesyonel serverımız için profesyonel arkadaşlara ihtiyacımız var.serverın internet sitesi henüz yapım aşamasında ama server açık durumda.Profesyonel bir iş olsun istiyoruz ve bunun için masraftan kaçınmıyoruz. Alınacak arkadaşlara bir süre sonra haftalık maaş verilebilir...