Arama sonuçlarınız

1. SalvorTia

Buradan Kaçmalıyım Puzzle Map [TÜRKÇE]

Evet Herkeze Merhaba Arkadaşlar Ben Ataberk Bugün Sizlere 5 FPS,De Yapığım Bi Puzzle Mapı Sizlere Sunucam :) Fazla Uzun Olmadı Ama Güzel Oldu Çok Beğenilirse Parkur Map Yapmayı Planlıyorum Ve Oynayıp Beğendiyseniz Lütfen Ama Lütfen Like Atıp Yorum Atınız Şimdiden Teşekürrler Resimlere Geçelim...
  2. SalvorTia

Shader Pack Yardım İçeri Gir !!!

öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim size bişi diyecem ben shader packlı minecraft oynamak istiyorum oyuna hava katsın diye çok sıktı normal görüntü ama şöyle bi sorunum var benim pc sistemi çok kötü 2 gb ram var 32 bit çok küçük bi hava katsada bi shader pack söylermisiniz 2 gb da...
  3. SalvorTia

Loadout Açılmıyor [Beyler İçeri Girin :(]

sa beyler bendün loadout indirdim çok hevesle oyna ya bastım sonra şöylebi hata aldım failed to create depth texture. lütfen yardım edin kaç gündür bi oyuın oynayamıyorum :((((((((
  4. SalvorTia

MM-Fantasy 2: Remake [Alfa Sürüm 0.1.4] [BOMBA GİBİ BİR MODPACK]

en çok sevilen ve en eski mod paketi, Minecraft 1.7 güncellemesi ile geri döndü! Alfa sürüm 0.1.4 yayımda! MM-Fantasy 2 Nedir? MM-Fantasy 2,özel mod paketinin ismidir. “Minecraft Modları” ve “Fantasy” kelimelerinin bir araya gelmesinden oluşmuştur. MM-Fantasy 1′in devamı niteliğindedir...
  5. SalvorTia

Rust Server Hatası [İçeri Gir Hemen Acil Yardım]

sa arkadaşlar rust diye oyun çıktı işte ben oyunu yükledim de net.connect yazıp boşluk bırakıp ip yazıyorsunuz yazıyorum ama her serverde connection faild hatası veriyor oynayan ve oyundan deneyimli arkadaşlar yorum yazabilirmi acil :(
  6. SalvorTia

Beyler Pc Mi Toplayam PsVita Mı Alam [İçeri Gir Hemen]

sa arkadaşlar başlıktaki gibi pc mi toplayaam psvita mı alam pc için ne alacağımı bilmiyorum ama bakacam birşeyler şimdi resmi atiyim sistem gereksinimlerim bunlar:file:///C:/Users/ataberk/Desktop/Ads%C4%B1z.png pc *** gibi benim ilk pc 1 gb bile değildi galiba :D...
  7. SalvorTia

Minecraft Sıkıyor [İçeri Gir]

sa arkadaşlar başlıktada dediğim gibi minecraft sıktı artık tek oyunculuda oyna oyna nereye kadar hep aynı şekler çok oyunculuda faction oyna hep aynı lapis kas enchant bas faction gir adam öldür öl ev yap survival serverlerde ayni şekilde ve herkes hile yapiyor n-o-d-u-s-u var...