Minecraft Sıkıyor [İçeri Gir]

SalvorTia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sa arkadaşlar başlıktada dediğim gibi minecraft sıktı artık tek oyunculuda oyna oyna nereye kadar hep aynı şekler çok oyunculuda faction oyna hep aynı lapis kas enchant bas faction gir adam öldür öl ev yap survival serverlerde ayni şekilde ve herkes hile yapiyor n-o-d-u-s-u var b-r-u-l-i-t-a-r-y-s i var herkezde hile var anasini satiyim hem çok sıktı minecraft hemde hileden geçilmiyor arkadaş minecraftı bırakmak istiyom sonra youtubede binlerce minecraft videosu var herkes oynuyo sonra tkr oynamak istiyom pc de dandik 2 gb ram var dğru dürüst oynanmıyodu shaders bile kaldırmıyo onu geçtim mo.creatures oynatmıyo bile 20-30 fps alıyo normalde minecrafta internet güzel olursa 60 fps alıyor oda full almıyor yani kısacca minecraft sıktı premium bile değil adam akkılı swlerede giremiyorum gerçekten ama gerçekten bi oyun varsa adam akıllı söylermisiniz minecraft gibi değildi ona benzer veya benzemeyen ama grafikler okadarda iyi olmasna gerek yok 2 gb ram var 32 bit var şu oyunları söylemeyin [cs.tf2.shaiya.metin2.wolfteam.pointblank.knghit.worldoftanks.lol.dota2.cubeworld.blackshot.aion.[ve daha binlerce oyun oynadım da aklıma gelmiyor şu an neyse arkadaşlar böyle işte bu aralar adam gibi bi oyun oynayamıyorum bu arada mesela shaiya knghit tarzı oyunlarda bi adam görüyom o oliyim diyom çarı silip hep başka açıyorum dorusu adam akkılı oyunda oynayamıyom shaiya yı 3-4 sene oynadım hep adam değiştirmekten en fazla 32 lwl okçu olabilişmiştim oda çok sıktı sildim zaten çok konuştum biliyorum :D.d the walking dead oynamak istiyorum pc kaldırmıyor ve param yok öğrenciyiz .ds.s öyle işte arkadaşlar daha yazacak çok şey varda başınızı ağrıtmıym :D hadi bi yorum falan atın ^_^

YalnizPenguen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premiumun varsa hypixel,skydoesminecraft,mineplex çare. :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
s4league oyna güzel oyun :)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cs oyna :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SalvorTia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
s4 league herkes hile yapiyor bnim tarzim değil ztn ingilizcemde pek iyi değil cs yi biliyorum oda sıktı artık zaten creative oynamıyorum ki survival ve faction oynuyorum sıktı diyoruım .d

SalvorTia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
beyler loadout yükledim ama failed to create texture hatası veriyor acil yardım edin

_ReVenGee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium Server'larda Denetim Var Ve No dus İşe Yaramıyo Artık

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yahu o zaman premium al ne güzel KASA oyna Kayracraft oyna premiumsuz minecraft te bi süre sonra sıkar adamı.

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Volftim oyna harbi gafa oyun .s .s

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi