Arama sonuçlarınız

1. Jacksailor

400 ÜSTÜ FPS ALAN İÇERİYE >>

* * * * * * * * * * * * * * Herkeze selamun aleykum. 8 Görüş mesafesinde 400 üstü fps alan arkadaşlar bu konuyu iyice okusun. Youtube kanalımız olan TlpFilm (Geniş çaplı minecraft film kanalı) video çekmesi için kameraman alıyoruz. Bundan önce kameramanımız oldu ama malesef 1 filmden fazla...
  2. Jacksailor

Acil yardım - GRIEF PREVENTION

Arkadaşlar GRIEF PREVENTION plugininde ormanda bazı eşyası olmayan oyunculara vurunca böyle bir hata alınıyor "savunmasız oyuncuya zarar veremezsin" bu olayı nasıl kapatırım? Lütfen yardım edin çok lazım
  3. Jacksailor

Lütfen yardım

Arkadaşlar options daki bir veriyi bir komuta gömemiyorum hata flan vermıyor ama çalışmıyor konsoldada execute victim command işlevi gerçekleşmiyor options: deneme: JackSailor on damage: if attacker is a player: if victim is a player: if name of victim is {deneme}...
  4. Jacksailor

Neresinde sıkıntı var?

Arkadaşlar biri belirli bir kişiye vurduğunda server komudunun etkinleşmesini istiyorum aşağıdaki kod çalışmıyor nerede sıkıntı var? on damage: if attacker is a player: if victim is a player: if victim's name "JackSailor": execute server command...
  5. Jacksailor

ACİL YARDIM

arkadaşlar sunucumun konsoluna erişiyorlar konsoldan konuşup yetki veriyolar kendilerine lütfen yardım edin
  6. Jacksailor

[İstek] Puan sistemi

Arkadaşlar yardımınız gerekiyor skript bilgim pek yok bi el atarsanız sevinirim böyle bir skript istiyorum sunucuya girenlere ait puan olucak ilk defa sw ye giren kişinin puanı 0 olcak /puan ver komudu olucak o komududa puan.ver yetkisi olanlar kullanabılecek o komudu kullanarakda bir oyuncuya...
  7. Jacksailor

400+ Fps

400 üstü fps alan varsa skype eklesin The.JacK41 Yeterli bilgi skypedan verilecektir
  8. Jacksailor

FPS

Sunucudaki oyuncuların fps lerini görebileceğimiz plugin varmıdır acaba?
  9. Jacksailor

1.10 Vs 1.8

Arkadaşlar survival sunucu açmayı düşünüyorum plugin ve mimarlık konusunda tecrübeliyim yani amacım basit bir sunucu açmak deil. 1.10 ile 1.8 arasında kaldım sizce hangisi daha çok sevilip tutar önerileriniz benim için çok değerli :)
  10. Jacksailor

SORUN ÇÖZÜLDÜ

SORUN ÇÖZÜLDÜ
  11. Jacksailor

Konsol spam

arkadaşlar server konsolda bu yazılar sureklı tekrarlanıyor yardımcı olabılrmısınız plotme dan kaynaklanıyor olabılır de denemeyı duşunmedım bı sıze sorayım dedım [22:32:14 ERROR]: Could not pass event PlayerMoveEvent to PlotMe v0.13b org.bukkit.event.EventException at...
  12. Jacksailor

[istek] Bloklara dokunamama (vuramama)

arkadaşlar aşağıdaki fotoğrafta görüyorsunuzkı baktıgım bloklar algılanmıyor fotoğraftanda anlıcaksınız zaten işte onu sağlayan plugını soylermsnız
  13. Jacksailor

[İstek] Koruma 15 Ve Koruma 20 Arasında Fark çok az

arkadaşlar sunucumda p15 set ile p20 seti karşılaştırdıgımda koruma 20 cok az farkla önde. korumaların gücünü flan ayarlayan plugin veya skript varmı ?