400 ÜSTÜ FPS ALAN İÇERİYE >>

Jacksailor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Herkeze selamun aleykum.

8 Görüş mesafesinde 400 üstü fps alan arkadaşlar bu konuyu iyice okusun.
Youtube kanalımız olan TlpFilm (Geniş çaplı minecraft film kanalı) video çekmesi için kameraman alıyoruz.
Bundan önce kameramanımız oldu ama malesef 1 filmden fazla film çekme fırsatımız olmadı.
Çektiğimiz film:

Tek bir videoyla hiçbir kanal ünlenemez.
Kameramanımız ile çekeceğimiz videolar sayesinde büyük başarılar elde edebiliriz.
Tıpkı aşağıdaki youtube kanalı gibi;
https://www.youtube.com/user/ExplodingTNT
Bu kanal gibi birçok kanal var başka ülkelere ait. Ama türkiyede bu tür videolar çeken kanal neredeyse yok denilecek kadar az. Çektiğimiz videoyu izlediyseniz kaliteli videolar çekeceğimize inanabilirsiniz.
80+ Onlineli sunucumda vip fırsatıda ayağınıza gelecek!

Kameramanlık için gereksinimler:
*** 8 Görüş mesafesinde 400+ FPS
*** 1280x720 Ekran çözünürlüğü
*** 14+ Yaş

NOT:

*** Oyuncu alımı yapmıyoruz. Sunucumuz sayesinde her anda oyunculara sahip olabiliriz.
*** Kameramanımız olursanız, TlpFilm kanalına sizde dahil 3 kişi ortak olacaktır.
*** Videolar shader mod ile çekileceği için, yüksek fps gerekmektedir. Lütfen "200 fps alıyorum videoyu 60+ fps ile çekebilirim" Düşüncesiyle gelmeyin.

BANA ULAŞIN:
https://www.facebook.com/jack.ksk.9461

Son düzenleme:

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Shader ve 450 FPS hmm...

Ek olarak: Bu tür film kanalları çok tutulmuyor. 2000 - 17000 bin abone kazanabilirsiniz. Ondan sonrası zor olur.

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
- Bana kalırsa shader kullanmayın. Görüntüyü güzel yapıyor ama Minecraft yerine başka bir oyunun videosunu izliyormuşsun hissi veriyor.

-kanalınızda ExplodinTNT'de olduğu gibi sabit bir kurgu ve karakterler olsun. Mesela ExplodingTNT'nin çoğu videosunda konu Minecraft için bir güncelleme gelmesiyle başlıyor. Hep bir Jeb, Notch, ExplodingTNT, FailBoat gibi sabit karakterler var.

-AVALANCHE'nin dediği gibi kazanabileceğiniz abone sınırlı olacaktır. Çünkü Youtube'da öne çıkan genelde kaliteli içerik olmuyor maalesef :\

-Videolarınız için "Cenabet Olmak"tan daha yaratıcı kurgular bulun.