Arama sonuçlarınız

1. Crafted

http://forum.minecraftturk.com/konu/ben-ahmet-gedik-crafted.289213/

http://forum.minecraftturk.com/konu/ben-ahmet-gedik-crafted.289213/
  2. Crafted

Master http://forum.minecraftturk.com/konu/ben-ahmet-gedik-crafted.289213/ açtığım konuda neden...

Master http://forum.minecraftturk.com/konu/ben-ahmet-gedik-crafted.289213/ açtığım konuda neden bıraktığımı anlattım hoşçakal kardeşim :D
  3. Crafted

Ben Ahmet Gedik - Crafted

Evet arkadaşlar ben Ahmet Gedik, forum içi ismim Crafted. Çoğu insan (eskiler kastım) beni tanırlar, yaklaşık 1.5 yıldır foruma giriş yapmıyorum bunun nedeni beni 3 kere üst üste 1 gün aralıklarla banlayan ismini hatırlamadığım moderatör arkadaştır. Ben bu foruma çok fazla emek verdim o...
  4. Crafted

Ben Ahmet Gedik, eskiler beni Minecraft Efsanesi olarak hatırlar, benim forumu bırakma nedenim...

Ben Ahmet Gedik, eskiler beni Minecraft Efsanesi olarak hatırlar, benim forumu bırakma nedenim gereksiz bir moderatördür, Artık forumda yokm
  5. Crafted

Ben Ahmet Gedik, forum.minecraftturk.com ile tüm ilişkim kopmuştur, Minecraftı bıraktım artık...

Ben Ahmet Gedik, forum.minecraftturk.com ile tüm ilişkim kopmuştur, Minecraftı bıraktım artık ama şunu söylerim ki beni zamanında ezip banlayan moderatörden çok emek verdiğim bu forumu o ahlaksız, zeka yoksunu insan tarafından bıraktım.
  6. Crafted

Ben Ahmet Gedik, forum.minecraftturk.com ile tüm ilişkim kopmuştur, Minecraftı bıraktım artık...

Ben Ahmet Gedik, forum.minecraftturk.com ile tüm ilişkim kopmuştur, Minecraftı bıraktım artık ama şunu söylerim ki beni zamanında ezip banlayan moderatörden çok emek verdiğim bu forumu o ahlaksız, zeka yoksunu insan tarafından bıraktım.
  7. Crafted

Bir oyuncuya dava nasıl açılır ?

önerdiğin program varsa çabuk söyle lütfen kardeşim.
  8. Crafted

jacksparrow diye bir çocuk eski winterde oynayan birisi, bilgisayarıma keylogger attı ama önlemimi aldım şimdi yac indirip virüs taraması yapıcam.
  9. Crafted

Kuran çarpsın benim canım, aldım sonunda geri inşallah tekrar kaptırmam. Nitrado hesabıma vs girdi 200 TL Zarara sokacaktı beni.
  10. Crafted

ARKADAŞLAR ÇARIMI GERI ALDIM AHMET BEN! SONUNDA.
  11. Crafted

LoL

Lol ün dosyalarında sorun olduğunu sanmıyorum benim internetimde sorun var büyük ihtimalle, daha dün ttnet'den mesaj geldi chromeyi açınca internet hızınızı kestik fatura yüzünden diye, 5-6 gün sonra faturayı ödeyeceğim o zaman internet hızım eskisi gibi olur loldeki sorunda yaşanmaz diye...
  12. Crafted

Ayrıca, hesabını kullansalar bile (crackli bir şekilde) oyun için davayı bu kadar büyüteceklerini sanmam ayrıca dava açtın diyelim binlerce TL alabileceğini düşünmüyorum, ancak belki de alırsın tam bir fikrim yok, ancak bu konuda seninle enfikir olanda göremiyorum.
  13. Crafted

LoL

Ya benim bağlantı gidiyor lolde bende 30 dkdır oynuyorum :D
  14. Crafted

[İstek skript veya plugin fark etmez]

Forum kurallarında illa şurada konu açmayın veya şurada açmayın diye bir şey yazmıyor genelleme olarak bir konudan 2 defa veya daha fazla bir şekilde açmayın diye geçiyor, ancak arkadaş birini sunucu eklentileri(plugins) birinide skript bölümüne açtıysa bu yasak değildir.
  15. Crafted

İmla Kurallarının Önemi

şu an korkmaya başladım.
  16. Crafted

Anladım 2 yıl önce zaten bu fotoğraf

Anladım 2 yıl önce zaten bu fotoğraf
  17. Crafted

CESURCRAFT TEKRARDAN AÇILACAK EN GEÇ (PAZARTESI/SALI) CESURCRAFT, ANADOLUMC HOSTING ÇATI ALTINDA...

CESURCRAFT TEKRARDAN AÇILACAK EN GEÇ (PAZARTESI/SALI) CESURCRAFT, ANADOLUMC HOSTING ÇATI ALTINDA ONLINE OLACAKTIR! ANADOLUHOSTING BIZIMDIR!
  18. Crafted

Kapadım galiba profili Serguncuğum :D

Kapadım galiba profili Serguncuğum :D
  19. Crafted

Valla prof. kirleniyor canım ya özel mesaja gel uzun konuşacaksak :D

Valla prof. kirleniyor canım ya özel mesaja gel uzun konuşacaksak :D
  20. Crafted

Valla bir şey anlamadım türkçe konuşurmusun rica etsem :D

Valla bir şey anlamadım türkçe konuşurmusun rica etsem :D
  21. Crafted

17 kardeşim.

17 kardeşim.
  22. Crafted

Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum

Bazı sunucularda VIP Özelliklerinde yazıyor sunucu doluyken girebilme, o permi oyuncuya eklesem .s
  23. Crafted

bence özel mesaj yolu ile konuşmalıyız :D

bence özel mesaj yolu ile konuşmalıyız :D