Ben Ahmet Gedik - Crafted

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar ben Ahmet Gedik, forum içi ismim Crafted. Çoğu insan (eskiler kastım) beni tanırlar, yaklaşık 1.5 yıldır foruma giriş yapmıyorum bunun nedeni beni 3 kere üst üste 1 gün aralıklarla banlayan ismini hatırlamadığım moderatör arkadaştır. Ben bu foruma çok fazla emek verdim o moderatördende fazla, beni seven arkadaşlar sağolsun soruyorlarmış forumda yeni olan arkadaşlara forum hayatında başarılar dilerim ve yeni moderatörlere ise karşınızdaki forum üyesini düşünerek cezalar uygulamasını isterim. Forumu 1.5 yıl önce bıraktım ancak buradan konu açarak duyuruyorum, forumu diğer bırakma nedenim ise WinterNW Sunucusunun eski kurucusuydum, Calvinator77 oyun içi ismim. WinterNW Kurucusu Ortağım bir hacker tutup benim bilgisayarımı ele geçirip skype,nitrado hesap şifremi alıp hesaplarımı sabote etmişti bu yüzden yediğim kazık üzerine ve 3.5 yıllık minecraft maceramın sonuna gelmiş bulundum. Bu nedenle forumu ve minecraftı bıraktım ve tekrar duyuruyorum artık Forum'da ve Minecraft oyununda benim ismimi göremeyeceksiniz, bu konuyu okuyan birçok arkadaş kötü mesajlar yazabilir çok karşılaştım zamanında ancak eskiler beni iyi anlar, Hoşçakalın. Ben Ahmet Gedik, forum.minecraftturk.com ile tüm ilişkim kopmuştur, Minecraftı bıraktım artık ama şunu söylerim ki beni zamanında ezip banlayan moderatörden çok emek verdiğim bu forumu o ahlaksız, zeka yoksunu insan tarafından bıraktım.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tanımıyorum ama ismin tanıdık geliyor plugin paketi gibi bişi indirmiştim galiba yıllar önceden .d ahmet gedik tr diye .d

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hoşgeldin, fakat yan hesapla beğeni kastığını hatırlıyor gibiyim.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
İlk geldiğim zamanlarda vardın galiba ne diyim geçmiş olsun onca kazık vs olduysa

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir çınarın düşüşü derlermiş canım, benimde burada çok dayanacağımı düşünmüyorum, artık forumun o eski tadı kalmadı sağolsun moderatörler hep formunda.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akıl yoksunu gereksiz insanlar yüzünden forumdan gitmen beni şaşırttı doğrusu. Mesela düşün bir ülke var ve sen o ülkenin kralısın. Arkandan havlayan ve kuyunu kazan köpekler yüzünden tahttan iner misin ? Bence hayır. Ben boşuna adaletiyle tanınan bir hunger games oyuncusu değilim. Arkamdan neler iş çevirildi bir bilsen... Önce iftira attılar beni kötü gösterdiler, üstesinden geldim. admine rüşvet verip beni banlattılar, pes etmedim başka hesaplarla girdim. Şimdi ise emeğimle kastığım 5000 levelime göz diktiler, onu da sunucuyu çökerterek aldılar fakat ben hala buradayım ve hiçbir yere gitmeyeceğim. Senin de gitmemen dileğiyle...

Wiltnosth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O kadar zaman geçmiş.
Geri gelmişsin. Her şey iyi hoşta.
Gelmişken neden gidiyorsun anlamadım -_-
YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAYA NE DERSİN :D ??

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be özlemişim seni .. skype ver.

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
WinterNW Kurucusu Ortağım bir hacker tutup benim bilgisayarımı ele geçirip skype,nitrado hesap şifremi alıp hesaplarımı sabote etmişti bu yüzden yediğim kazık üzerine ve 3.5 yıllık minecraft maceramın sonuna gelmiş bulundum.

HAHAHAAH bunu bende hatırlıyorum :)

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
WinterNW Kurucusu Ortağım bir hacker tutup benim bilgisayarımı ele geçirip skype,nitrado hesap şifremi alıp hesaplarımı sabote etmişti bu yüzden yediğim kazık üzerine ve 3.5 yıllık minecraft maceramın sonuna gelmiş bulundum.

HAHAHAAH bunu bende hatırlıyorum :)
Çünkü sendin.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geldin ve gittin çok hızlı oldu.