Arama sonuçlarınız

1. Mertka

/market listings çalısmıyor neden ?

Sanırım protocollib demek istedin? Protocollib'in bende pek ne işe yaradığını bilmiyorum ama bazı pluginler protocollib destekliyor eğer protocollib olmaz ise plugin çalışmamaktadır bende sana yüklemeni tavsiye ettim globalmarket protocollib destekliyebilir veya başka pluginlerin...
  2. Mertka

/market listings çalısmıyor neden ?

Vault adlı eklenti yoksa sorunlar olabilir. Tıkla (Sürüm: 1.7.9 Not: 1.7.x sunucular için uyumlu.) Global marketin son sürümünü indirmeni tavsiye ederim. Tıkla (Sürüm: 1.6.2, 1.5.2, 1.4.7 Not: 1.7.x sunucular için sanırım uyumlu.) Ne olur olmaz protocollib yüklemenide tavsiye ederim. Tıkla...
  3. Mertka

[Paylaşım] - Uyarı skripti

Sorunu çözdüm "set {uyariver.%player%} to 0" yerine "set {uyariver.%arg 1%} to 0" olmalıydı :) Güncellendi.
  4. Mertka

Kodladığım sistemin bu eklentide olduğunu bilseydim kodlamazdım :/
  5. Mertka

Eminmisin ? "set {uyariver.%player%} to 0" eventi var uyarisini 0 yapıyor sonrada 45dk ban atıyor
  6. Mertka

Bir Sunucu Anısı

Bende arkadaşlarımla birlikte bir survival sunucuda oynardık kocaman bir kalemiz vardı spawnerlarımız vardı kaktüs tarlası kako tarlası vs. vardı kendi emeğimizle yapmıştık kalenin içindekilere oto. hız acele vs. veriyordu lambalar :p gerçekten çok güzel bir kaleydi iksir yapma makinemiz vardı...
  7. Mertka

Tabii kullanabilirsin herkezin bu skripti kullanabilme hakkı var.
  8. Mertka

[İSTEK] Acil Halıdan Kit Alma Skripti Lazım

Çalışıyormu bilmiyorum ama bir dene (Ben deniyemedim) options: Halinin Ismi: Kit Komut: /kit on rightclick holding 171:5: if player has 1 171:5 named "{@Halinin Ismi}": execute player command "{@Komut}"
  9. Mertka

AhmetMelihTR | 1.8.x | Son Faction Plugin Paketi | Yeni Nesil, Türkçe, Ayarlı

Pakete uygun spigot sürümü verirmisiniz ?
  10. Mertka

Komutlar & Yetki Admin komutlari: Yetki: uyari.ver /uyariver <oyuncu> <sayi> [<sebep>] | Kisiye uyari verirsiniz. /uyarisifirla <oyuncu> | Kisinin uyarı puanını sıfırlarsınız. (ÖR: 5 uyarı puanı varsa komut ile 0'a düşer.) /uyarisil <oyuncu> <sayi> | Belirlediğiniz miktarda uyarı düşürürsünüz...
  11. Mertka

HOST ALMAYI DUSUNUYORUZ AMA BAZI SEYLER VAR YARDIM!

3 tane sunucu açarsın bungeecord ile birleştirirsin 1 ini lobi yaparsın 1 ini build battle 1 inide hungergames yaparsın hunger games plugini satıyorlar satın almanı tavsiye ederim.
  12. Mertka

Bu pc gta 5 açar mı

Payday 2 de çok rahat fps düşüşü olmadan oynuyorum bu konudan iyi olabilirmi ?
  13. Mertka

Bu pc gta 5 açar mı

Hazır konu açılmışken sizce bu açarmı ? Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 640 (4095Mb) Ram: 4096 Mb (3Gb kullanıyor sistem.) İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz (CPUs), -3.2GHz Edit: 32 bit 64 bit'e sonra çevireceğim.
  14. Mertka

{QUİCKSHOP'a alternatif plugin}

Sanırım bu plugin 1.8 1.7.4 1.6.4 1.7.9-R0.2 sürümleri var bir göz at bakalım TIKLA
  15. Mertka

Hakkınızı helal edin AKK doldu.

Benimde doldu :huh:
  16. Mertka

[Paylaşım] - Sms Skripti Kontör Sistemi!

Sen öyle san ;) /mangdelp oyuncu essentials.msg veya on command /msg: cancel event :D
  17. Mertka

Onu yapma sebebim skript ilk sunucuya eklendiğinde /kontorum yazdığında <none> yazması.
  18. Mertka

Bugdan dolayı oldu :/
  19. Mertka

Komutlar 1) /kontorver <oyuncu> <miktar> / Oyuncuya yönetici tarafından hesabina kontor gonderir. Yetki: kontor.sk 2) /kontorsil <oyuncu> <miktar> / Oyuncunun hesabındaki kontoru siler. Yetki: kontor.sk 3) /sms <oyuncu> <mesaj> / Oyuncuya sms atar ve hesabindan 3 tl kontor siler. 4) /kontorum /...
  20. Mertka

TL İle Premium Alma Sitesi Önerebilirmisiniz ?

Maxigame adlı bir site vardır oradan gift code alabilirsiniz fakat bu size 75 - 80 Tl ye patlar Kredikartı - Mobil ödeme vs. ödeme seçenekleri var. Edit: Bende o siteden aldım gayet memnunum.
  21. Mertka

DDOS ATACK VE BOT SALDIRISI

Sunucuya bot saldırısı olabilir ve laga girebilir ben AntiBotUltra tavsiye ediyorum bildiğim kadarıyla sistem şu oyuncu oyuna girince botmu diye kontrol ediyor eğer bot değil ise whitelista ekliyor ve bot saldirisi olunca whitelist aktif ediliyor botlar böylece giremiyor lagda olmuyor
  22. Mertka

Yardım edermisiniz ?

Teşekkür ederim gerek kalmadı aslında cevabını araştırarak buldum.
  23. Mertka

[Paylaşım] - Altın skripti. Version 2.0

Merhaba bugün güzel bir skript yazdığımı umuyorum benim için uzun oldu zorlandığım kısımları araştırdım örnek skriptlerden vs. aldım şimdi skriptin komutlarına bakalım. Komutlar /altinver <oyuncu> <miktar> Permission: altin.ver Oyuncuya altin verir. ADMİN KOMUTUDUR. /altinigerial <oyuncu>...
  24. Mertka

Yardım edermisiniz ?

Küçük bir hatam var nasıl düzeltebilirim skripti öğrenmeye çalışıyorum konu şu eğer oyuncunun 1 adet nether starı var ise o nether star silinecek ve onun hesabına 5 altin eklenecek bunu kodladım şurada sorun var {altin.5} yazan yerde sorun var oraya ne yazmamız gerek ? if player has 1...
  25. Mertka

Minecraft Sunucularımı Kapalı ?

Bende giremiyorum http://xpaw.ru/mcstatus/ siteyi takip edin login olursa girersin vs. dediler dns değiştirin dediler sorunda bu: Failed to login: The authentication are currently down for maintenance.