Bir Sunucu Anısı

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskiden evrimcraft diye bir tane sunucu vardı faction ben klan kurdum Inflames adında sonra gittim- Ormana ormanın biraz uzağına klan evi yaptım claim attım kapının oraya tuzak kurdum şalterli,:D
şalteri çektiğim zaman zemindeki pistonlar çekiliyor oyuncu aşağı düşüyor ve oyuncu ölüyor seti sandığa geliyor set benim oluyor çok güzel setler aldım bu sayede. :D
Ormana gidiyorum klan evine doğru koşuyorum arkamdan beni kesmeye gelen kişi de geliyor tabi eve- girdiğim zaman şalteri çekiyorum oyuncu aşağıda düştü ve hoppp seti bende hemde p4 set.
Hey gidi günler hey işte böyle bir anım vardı sizde anlatabilirsiniz.

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftın sürümü 1.8 betalarda yıl bilmem kaç server xcraft zorlu bir faction - hardcore tarzı serverdi arkadaş vardı çocuktuk o zamanlar şimdi lise sona geldik resmen, net cafeye gider oynardık babamızdan para dilenip bir gün gittik verdik 4 lira açtırdık 2 ve 3. masaları girdik xcrafta server full (ilk türk server xcraft) her neyse bizim clanımız vardı "Kingler" adında (çocuk aklı nabıcaksınız :D) serverdeki en dolu klan bizimdi yarısı bizim mahalle çocukları yarısıda tanımadığımız arkadaşlar, 10 kişi giderdik savaşa hepimiz biz netten oynardık arkadaşımla milletin pcsi iyiydi bizimki külüstür (hala duruyor o külüstür açıyım bulursam fotoğraflar vardı serverden kalma) neyse bizim klandan sonra "OSMANLI" geliyordu onlarda doluydu bayağı bizim gibi toplu geliyorlardı savaşa orman felan yoktu tek hammadde basit yapılmış bir spawn 1 admin ve 1 kurucu (kurucu bir bayan serverin kapatılma nedeni ise bebek doğurmasıydı) hammaddede kömür,odun,taş felan vardı o derece hardcore bir gün "OSMANLI" bize savaş ilan etti kurucu ile konuştuk bir arena hazırladılar tek tek kapıştık "OSMANLI" 'nın kurucusu ile ben kapışacaktım o vakit gelmişti bu arada büyülü elma (enchantment golden apple) kullanılmıyordu yoktu zaten galiba o zamanlar iyiydi be şimdi b*ku çıktı afedersiniz :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiç unutmam bir gün oyuna yeni kalkan eklenmiş yarım saat mal mal onu keşfettik.
hey gidi günler heyy.

Moderatör tarafından düzenlendi:

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KreaM'ı 2011 Yılında açmıştım, her sunucuda klanım var. Efsaneler unutulmaz, <3 KreaM
KreaM 'ı heryerde görüyorum sahibi sen değilsin ama :) KreaM unutulmamış Kingler unutulmuş. dediğin lafta bir söz eksik "Efsaneler unutulmaz, şekil değiştirir"

Konu tutmamış gündüz vakti güncel çekiyim bari :D

- Güncel

MeliSs035

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Minecraftın sürümü 1.8 betalarda yıl bilmem kaç server xcraft zorlu bir faction - hardcore tarzı serverdi arkadaş vardı çocuktuk o zamanlar şimdi lise sona geldik resmen, net cafeye gider oynardık babamızdan para dilenip bir gün gittik verdik 4 lira açtırdık 2 ve 3. masaları girdik xcrafta server full (ilk türk server xcraft) her neyse bizim clanımız vardı "Kingler" adında (çocuk aklı nabıcaksınız :D) serverdeki en dolu klan bizimdi yarısı bizim mahalle çocukları yarısıda tanımadığımız arkadaşlar, 10 kişi giderdik savaşa hepimiz biz netten oynardık arkadaşımla milletin pcsi iyiydi bizimki külüstür (hala duruyor o külüstür açıyım bulursam fotoğraflar vardı serverden kalma) neyse bizim klandan sonra "OSMANLI" geliyordu onlarda doluydu bayağı bizim gibi toplu geliyorlardı savaşa orman felan yoktu tek hammadde basit yapılmış bir spawn 1 admin ve 1 kurucu (kurucu bir bayan serverin kapatılma nedeni ise bebek doğurmasıydı) hammaddede kömür,odun,taş felan vardı o derece hardcore bir gün "OSMANLI" bize savaş ilan etti kurucu ile konuştuk bir arena hazırladılar tek tek kapıştık "OSMANLI" 'nın kurucusu ile ben kapışacaktım o vakit gelmişti bu arada büyülü elma (enchantment golden apple) kullanılmıyordu yoktu zaten galiba o zamanlar iyiydi be şimdi b*ku çıktı afedersiniz :)
Minecraft pre .siz master builder var mı ?

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende arkadaşlarımla birlikte bir survival sunucuda oynardık kocaman bir kalemiz vardı spawnerlarımız vardı kaktüs tarlası kako tarlası vs. vardı kendi emeğimizle yapmıştık kalenin içindekilere oto. hız acele vs. veriyordu lambalar :p gerçekten çok güzel bir kaleydi iksir yapma makinemiz vardı chest odaları düzenliydi sonra sunucunun haritası sıfırlandı gitti bütün emeğimiz :(

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bora'nın bir serveri vardı, yazları, kışları saat 5,6 ya kadar sabahlardık. Küçükken evdeki telefondan ailemden habersiz VIP alıp dururdum.Bir keresinde klan evini ormanın tepesine yapmıştım, klandaki adam altımı kazıp beni düşürdü ama altta huniler vardı ve benim kilitli chestime bağliydi.O zamanlarda klanın olmadan, başka klanın claimimde damage atamıyordun. Bu bana vuramadan yumrukla kesip setleri almıştım. Hey gidi günler...

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bora'nın bir serveri vardı, yazları, kışları saat 5,6 ya kadar sabahlardık. Küçükken evdeki telefondan ailemden habersiz VIP alıp dururdum.Bir keresinde klan evini ormanın tepesine yapmıştım, klandaki adam altımı kazıp beni düşürdü ama altta huniler vardı ve benim kilitli chestime bağliydi.O zamanlarda klanın olmadan, başka klanın claimimde damage atamıyordun. Bu bana vuramadan yumrukla kesip setleri almıştım. Hey gidi günler...
Yumrukla kesip setleri almak (türkiş taktik :D )

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Oyuna Mart 2013 Tarihlerinde başlamıştım. 1.5.1 vardı o zamanlar. Tabi Birkaç gün sonra 1.5.2 de çıkmıştı. O zamanlar StarCraft dı galiba Faction Sunucusuydu. Lapüsü Elmas Sanmıştım. Elle Kırmaya Çalışıyordum. Diiamond Kazma Buldum Yere Atmış Birisi. :S Onunla Kazmaya Çalıştım. Faction ı Maden Simulasyonu Sanmıştım yani. :S

2. Sunucuunn Admini de @Minecraftplayerr dı galiba. Çok hatırlaymıyorum Hamachili bir sunucuydu ama. xmenvolwer(Kurucu) vardı. Beni de admn yapmışlardı. O da Faction du. O sunucu ile birlikte Factionu biraz daha iyi kavramıştım...

Ne diyorsun anlamadım melis :D

Build Battle dan bahsediyor. Build Battle dan önce Mineplex de Master Builders vardı. Mantık Aynı ama team olunmuyor.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Oyuna Mart 2013 Tarihlerinde başlamıştım. 1.5.1 vardı o zamanlar. Tabi Birkaç gün sonra 1.5.2 de çıkmıştı. O zamanlar StarCraft dı galiba Faction Sunucusuydu. Lapüsü Elmas Sanmıştım. Elle Kırmaya Çalışıyordum. Diiamond Kazma Buldum Yere Atmış Birisi. :S Onunla Kazmaya Çalıştım. Faction ı Maden Simulasyonu Sanmıştım yani. :S

2. Sunucuunn Admini de @Minecraftplayerr dı galiba. Çok hatırlaymıyorum Hamachili bir sunucuydu ama. xmenvolwer(Kurucu) vardı. Beni de admn yapmışlardı. O da Faction du. O sunucu ile birlikte Factionu biraz daha iyi kavramıştım...

Build Battle dan bahsediyor. Build Battle dan önce Mineplex de Master Builders vardı. Mantık Aynı ama team olunmuyor.
Oyundaki ismin ne la ._. Forumda sunucudan birisinin olduğunu hiç bilmiyordum ._.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HungerGames sunucu arıyodum 2 sene önce deli gibi bir tane buldum adamlar full kesiyo beni ulan dedim ne güzel oynuyolar ben ne ***'tan oynuyom 1 ay sonra anladım sunucuda hile acmak serbest herkes hileymiş :(

• Beğen
Reactions: DIO