Arama sonuçlarınız

1. MeapBoy

Bölümler Hakkında Ufak Bir Yardım

şu an sizden özür dilerim direk böyle yardım istediğim için ama Lise 2 için bölüm tercihi yapıcam ve yaklaşık 1 saattir yabancı dil bölümü olan lise arıyorum çünkü hocalarım bile tavsiye ediyorlar hem rahat olur okuması diye hemde gereken derslerimde iyi ama malesef ki 1 tane olsun bi lise...
  2. MeapBoy

İsminizi Tersten Yazın Bakalım Ne Olacak

Evet Öncelikle Biraz Sıkıldım Ve Forumda Hep Genellikle Yardım İsteme Konuları Açılıyor.Yani Giripte İçine Bakabileceğimiz Zevk Verici Bir Konu Bulamıyorum.Bende Oyun Konusu Açayım Dedim Ne Yapayım İşsizlik ^_^ Önce Ben Başlıyorum; uǝɹǝdןɐ
  3. MeapBoy

Steam "Yükleniyor" Sorunu

Merhaba.Dün CS:GO aldım ve İndirmesi Bitti(ttnet sağolsun)Ama İnternet Bittikten Sonra Aşağıdaki Resimdeki Gibi "Yükleniyor" da Takıldı.Araştırdım İnternette Önerilenleri Yaptım Ama Olmuyor.Birde Siz El Atarsanız Sevinirim :3 Edit:Az Önce Kendi Kendine Durdu Ve Güncelleme Gerekli Dedi.Tekrar...
  4. MeapBoy

2014lü Forum Üyelerine Özel Enclave ve Earth 2150 - The Moon Project Çekilişi

Selam,Gene Çekiliş,Gene Oyun.Tamam Biliyorum İlk Çekilişdeki Oyunların Grafikleri Aşırı Kötüydü Ama Bu Seferki Bir Oyunun Grafiği Öncekilere Göre GTA V Diğeri İse (Bence)Kötü Grafikli. Edit; 1.Ye Enclave 2.Ye Earth 2150 - The Moon Project Verilecektir. Katılmak İçin; Ad: Soyad: Steam...
  5. MeapBoy

Açıklıyorum (Açıklayamadı)-Neden İyi Kalpliyim?

Kaç Aydır Bu Forumdayım,Çoğunluğunuz Farketmişsinizdir Büyük İhtimal.En Yakınımdaki Kişi Karşıdakine Rakip Bile Olsa Yani "[Kaka ile Eş Değerli Kelime] Gibi Olmuş Bu Nasıl Şey" Yerine Yani Hiçbirşey Olmamış Gibi Davranıp Direk Bakıyorum.Bana Laf Atan Kişi Tanımadığım Biride Olsa Tanıdığım Biride...
  6. MeapBoy

Bilgisayarda GBA Çalıştırmak

Merhaba şu an Tabletten Yazıyorum Kelimelerde Sıkıntı Olabilir Kusuruma Bakmayın. Kaç Gündür Youtubede Görüyorum Pokemon Nuzlocke Randomizer Diye Onun Programı Var Pokemon Oyunlarında Pokemonları Tamamen Karıştırmanıza Yarıyor.Yani Normal Pokemon Firered Oynamaktan Bıktım Bende Onu Oynayayım...
  7. MeapBoy

Piksel Denemem-2

Kısaca,Yeni Bir Piksel Denemem.Bunu Yaparken Arada @Fides ilede Konuşuyorum Steamdan Bi Yandan Yazıp Bi Yandan Çizmesi Daha Zevkli Oluyor Bence.Sizce?
  8. MeapBoy

Minecraft Piksel Ressim Denemesi

Başlıktada Söylediğim Gibi Minecraft Piksel Ressim Denemesi Yaptım.Benim İçinde Yeni Oldu :3 @Fides Galp
  9. MeapBoy

Yeni Profil Fotoğrafım

Yeni Resmim Bu Olacak, sizce nasıl? :) GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. MeapBoy

Benim İçin Uğraştırıcı Sizin İçin Basit Bir Soru

Başlıkta Belirttiğim Gibi Benim İçin Uğraştırıcı Sizin İçin Basit Bir Soru Sormak İstiyorum.Profil Resmini Değiştirmelimiyim Kayıt Olduğumdan Beri 3.Resim Bu Ama Benden Sonra Kayıt Olan Üyenin Bile 5.Resmi Falan Olmuştur Değiştirsemmi Ki? :/ Evet Diyenler Birde Hani Şöyle Olabilir Yada Böyle...
  11. MeapBoy

Plug.dj nin Son 3 Haftası

Bu Gün Nedense Liseden Gelince Bi Forumun Plug.Dj sine giresim geldi.Gireyim Dedim TTNET Sağolsun 2 Saattir Yükleniyordu Arkada.Direk "blog.plug.dj" Diye Biryer Geldi.Bakım Falan Var Sanıyordum.Ama Malesef Orda Yazanları Okuyunca Birazda Olsun Üzüldüm.Yani Büyük İhtimal Kapandıktan Sonra Çakma...
  12. MeapBoy

Beklenmeyen An Geldi - Foruma Veda :(

Başlıktanda Anlaşılacağı Üzere Sonunda Bende Veda Ediyorum.(Ne kadar istemesemde)Burda Olmaktan Zevk Aldığım Gibide İyi Ve Benim Kafadan İnsanlarla Tanıştım(Ardart,Faketaxidriveer ve diğerleri)Lise Başlangıcı yüzünden malesef veda etmek zorundayım ama arada falan gene buralarda olurum. Kısacası...
  13. MeapBoy

Eski Oyun Hortlatma - DragCave!

Çoğunuzun bildiği üzere(Yada en azından eskilerin)Eskiden DragCave Bayağı Tutulurdu.Hatta Sırf Ejderhalar Ölmesin Diye Açılan Forumlar Bile Vardı.(Çoğunluğunu Bulamadım :( )Düşündümde Drag Cave Kasmaca Konusu Açabilirim Diye Düşündüm :) İzniniz İle Konuda İlk Başlatan Olmak İstiyorum :D...
  14. MeapBoy

Gene Steam Gene Sorun :/

İki Gündür TTNET ile oyun indirmeye çalışıyorum.Sonunda İndi.Ama Yükleme Tamamlanırken tabii ki Herzamanki gibi Çok Kaliteli Olan Ağ Bağlantısı Markası "TTNET" Yüzünden Hata Verdi.(Araştırdım).Yardım Edebilecek Varmı?? Hata:steam Sunucuları şu an Saints Row : The Third İsteğinizle Uğraşamayacak...
  15. MeapBoy

Steamdan 2 Oyun Çekilişi

BÜYÜK EDİT:Anket Eklenmiştir Katılmanız Tavsiye Edilir. Oyunlar; 1.Humanity Asset 2.Glacier 3: The Meltdown Çekiliş Bitmiştir. Kazananlar; 1-Mr_Teneke 2-Ragnarak PM Den Ödüller Verilecektir.
  16. MeapBoy

Goley Reklamı Sorunsalı

Arkadaşlar foruma girdiğimde en az 10 dakika takılmadan çıkmıyorum forumdan bazılarınız farketmiştir. Ama Artık Şu goley Reklamı Canımı Bezdi.Bildirimleri Açıyorum Reklamın Altına Geliyor hiçbir şey Anlayamıyorum.Dünde Böyleydi Ve Kendimi Zor Tuttum Ama Artık Yeter Bence.Reklam Biraz Alta...
  17. MeapBoy

Steam da sorun var yardım edebilirmisiniz?

"Başlamadan önce not. steam İle Alakalı Bir Konu Olmadığından Buraya Yazıyorum k.b." Dün Arkadaş Bana Oyun Hediye Etti.Ama Hâla Gelmedi.steama Ticket Atıyorum steam Tınlamıyor.Yardım Edebilecek Varmı?
  18. MeapBoy

Steamdan Bedava ArmA II Almak !?

İlk Öncelikle Konuya Başlamadan Önceki Bedava Oyun Verdiğimdeki gibi olmamasını Diliyorum.(faketaxidriver anladı .s) Öncelikle Steamınızı açın. Sonra http://gamepad.vg/s/107400 ya girin.(Kötü Şey Yok +18 vb. şeyler yani) Ve Steamda Yükleme Ekranı Gelecek.Direk İleri,Yükle fln zaten...
  19. MeapBoy

Creativeye Özel Basit Yükselme Skripti

If %player% right click with a nether star named "<green>Teleport"; /teleport %player% - -10 - If player wrote arg "/tpgive"; If player have perm "give.teleport" give player a nether star named "<green>Teleport" else; cancel event Sizce Hatası...
  20. MeapBoy

Minecraft'ta Bir İlk!

şu an Sizin Bilmediğiniz Yada Yapmaya Çalışan Varsa Onlar İçin Tamamladığım Hiçbir Mod Veya Eklenti Gerektirmeyen Sistem! Öncelikle Bu Sistemi Ben Önceden Yaptım Yada (Zaten Ben Bunu Bulduydumda Paylaşmıyordum) Gibi Kendini Beğenenler Okumayı Bıraksın. Bu Sistem 2 kat daha hızlı üstüne üstlük...
  21. MeapBoy

Minecraft Launcher Problemi

Arkadaşalr Ben Şimdi FTB Launchere giriyorum(Orjinal)Mod pack a girdiğimde Panelde hata vermiyor ama minecraft da hiçbir mod yüklü olmuyor ve hep aynı haritayı yaratıyor.Yardım Edebilecek Varsa Lütfen Çözümünü Söylesin :( .
  22. MeapBoy

Minecraft Konu Katogorisi Yardım

Arkadaşlar Ben Şimdi Konuyu Nereye Açacağımı Bilmediğimden Dolayı Buraya Açıyorum Çünkü Daha Foruma Alışamadım Kusura Bakmayın.Ben Map Yapmak İçin Yardımcı Biri Arıyorum Bu Yüzden Konu Açacaktım Hangi Bölüme Açmam Gerekiyor??
  23. MeapBoy

Skin Yaptırma Formu ?!

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız sadece aşağıdaki formu doldurarak hayallerinizdeki skin e kavuşabilirsiniz[herkes Kavuşamayabilir Çünkü Yorulma Durumum Yada AFK(Away From the Keyboard) Olma İhtimalim Var.] 1-Saç Türü&Rengi (İsteğe Göre Örnek Skin Verilebilir) 2-Kıyafet Türü&Rengi...
  24. MeapBoy

Kullanabileceğiniz Birkaç Skin

Bugün Sizlere Preimumlarda Eğer Cracked İseniz Texture Pack Yapıp Kullanabileceğiniz Birkaç Tip Yaptım :) EDİT:İsteyenler Çok Olduğundan Site : minecraft.decx.com 1-SWAG 2-Ken(Street Fighter[TR=Sokak Dövüşçüsü]) 3-Assasin's Creed 4-Şovalye 5-İş Adamı Umarım Sevdiğiniz Skinler Olur...
  25. MeapBoy

Pluginer ve ya Admin Arayanlar İçeri!!(IP VERMEYENLERE GELMEM)

Arkadaşlar Başlıkta olduğu gibi admin ve ya pluginer arayan biri varsa bana burdan ö.m. Atsın ;)