Arama sonuçlarınız

1. EmreAwesome

Çok Korkunç Slenderman Oynadık ! Like , Yorum atarsanız. Ve Abone Olursanız Çok Mutlu Olurum :)

Beğendiniz Mi ? Bunu Lütfen Oylayın.
  2. EmreAwesome

Emre Dokuz '' Youtube Kanalımı Nasıl Buldunuz ? Oylama İçeride ---> ''

Arkadaşlar Kanalımı Youtube'dan Takip Edebilirsiniz.. Minecraft , Cryisis , CS:GO vesayre. Tüm Oyunların Videosunu Çekiyorum Umarım Beğenirsiniz. Abone Olursanız bir şey Kaybetmezsiniz. Yaşım 16 Bilgisayar Bölümü Okuyorum. Lütfen Yukarıda Dürüstçe Oylayın. Kanala Gitmek İçin TIKLA !
  3. EmreAwesome

Minecraft (Don't Judge Me Challenge) #dontjudgemechallenge [İZLEYİN LÜTFEN]

15 saniyenizi bana ayırdığınız için teşekkürler. Video Tamamen Bana Aittir. Başka Kanallara Yüklenmesi Yasaktır. BEĞENDİYSENİZ BEĞEN BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYIN. ABONE OLMAYI UNUTMAYIN :) İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)İzleyin lütfen :)
  4. EmreAwesome

(>) KİTLİ YENİ HUNGER GAMES !! [TURKHG.NİTRADO.NET] (LEVEL SİSTEMİ) (36 KİT , 10 MAP) (<)

TURKHG ________ ________ Sürüm : 1.7.x OYUN BİLGİLERİ : _________________________________________________________________________...
  5. EmreAwesome

Bukkit Games (Kitli Hunger Games) Serverinde Pusulayla Teleport Olma [YARDIM]

@emrah4434 arkadaşın attığı survival games benim dediğim ise turkuncrafttaki gibi reklam yaptırdınız :d
  6. EmreAwesome

@emrah4434 işte abi biliyorsan atarmısın servere oyuncu toplayamıyorum valla 20 online falan oluyor en fazla
  7. EmreAwesome

Kitli Hunger Games Serverinde Neler Olmalı ?

@akman255 bukkit games pluginini mi kullanıyorsun ? kullanıyorsan hangi sürümü ona göre dosya atcam
  8. EmreAwesome

Forumda Hatırı Sayılan Kişiler

@emrah4434 abinin ismi yok ayıp bence adam her yardımınıza koşuyor.
  9. EmreAwesome

Bukkit Games Harici Kitli Hunger Games Plugini Varmı ? [ Acil Yardım ]

Arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi Bukkit Games Plugini hariç başka güzel kitli hunger games plugini varmı ? varsa yazarmısınız ? Çok ACİL @emrah4434
  10. EmreAwesome

@emrah4434 abi hani öldükten sonra envanterine isim etiketi geliyor ya sağ tıklıyorsun oyuncu secip teleport oluyorsun izlemek icin onu diyorum. / bide kitapla kit seçme
  11. EmreAwesome

Pluginer Gerek | Kitli HG

@MinecraftDirectory anlamıyorsan açma bence
  12. EmreAwesome

Arkadaşlar benim bir bukkit games serverim var fakat benim isteğim şu öldükten sonra izleyiciler pusula ile menüden adam seçerek ışınlansınlar. bunu nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkürler. @emrah4434 @WindArmy
  13. EmreAwesome

Bukkit Games Plugini Harita Yenilenmeme ve Değişmeme Sorunu

Sorunum Düzeldi. Teşekkürler @emrah4434 abi. 1.7.9 Paketinle 1.7.2 paketini karıştırdım bu arada daha güzel oldu 1.7 - 1.8 açıyor. :D
  14. EmreAwesome

Server acmayı dusunuyorum sizce ne serveri olsun ? (Anket)

Server acmayı dusunuyorum sizce ne serveri olsun ? (Anket) katılırsanız sevinirim.
  15. EmreAwesome

Bukkit games serverinde serverinfo.py deki levelname ye ne yazacagız

Bukkit games serverinde serverinfo.py deki levelname ye hangi haritanın ismini yazcaz 5 adet harita var.@emrah4434
  16. EmreAwesome

@emrah4434 yok abi dedigin herşeyi yaptım map değişmiyor ve yenilenmiyorAbi bi teamwiever'la bakma şansın varmı ? süre gidiyor abi yoksa valla bukadar çok istemem. her istediğini yaparım valla
  17. EmreAwesome

@emrah4434 senin verdiğin 1.7.9 uda ayrıca indirdim aynı isimli dosyaları silip 1.7.9 dakileri attım fakat yine değişmedi gelebilirmisin servere özelden atsam ? ip yi@emrah4434 abi attım 1.7.9 u düzelmedi acil yardım ya başka yapabilen yok@emrah4434 yani 1.7.9'u 1.7.2 nin içine kurdum aynı...
  18. EmreAwesome

Evet arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi @emrah4434 abinin 1.7.2 Hunger Games (Kitli) Plugin paketini kullanıyorum. Herşeyi yaptım fakat oyunun sonunda ne map değişiyor. Nede Map Yenileniyor (Heryer Kırıldığı Gibi Kalıyor) Yardım Edebilecek varmıdır. ? Önemli : Nitrado server açtım zaman...
  19. EmreAwesome

46.20.1.141/ClassMC.Axitrbilisim.com/Survival Server! Gel İçeri Gör Farkı!

Map Tasarımın Kötü bence bir builder bul.
  20. EmreAwesome

Bukkit Games Plugini (Serverinfo.py hangi mapın ismini yazacaz?)

Arkadaşlar ben bukkitgames pluginini kurdum @emrah4434 abinin 1.7.9 plugin paketi // Mapları hem serverin içine hemde thebukkit gamesin içine attım ve world.yml yi düzenledim // peki serverinfo.py nin içindeki world kısmına ne yazacağız ?@emrah4434 abi serveri nitradodan aldım sürem geçiyor acil...
  21. EmreAwesome

Abi nitradodan serveri aldımda bukkit gamesin içine mapları attım ve yazdım. Serverinfo.py 'ye...

Abi nitradodan serveri aldımda bukkit gamesin içine mapları attım ve yazdım. Serverinfo.py 'ye hangi mapın ismini yazacaz ?
  22. EmreAwesome

TURKHG (1.7.9) - HUNGER GAMES'TE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLIYOR !

IP : turkhg.nitrado.net Neden Biz ? : 1) Serverimizde hiçbir yerde görmediğiniz kitleri görebileceksiniz. 2) Serverimizde Hile Oranını Azaltmak İçin Sadece 1.7.9 Sürümü Kullanılmaktadır. 3) Aşırı kitlerin özellikleri düşürüldü artık kimse kral olamayacak ! 4) Fantastik Kitler Mevcuttur ( Jackie...
  23. EmreAwesome

BukkitGames Plugini Her Oyunda Otomatik Map Değiştirme

Herşeyim Tamam, Cuma Günü Serverim Açılıyor.