Arama sonuçlarınız

1. EmreAwesome

Çok Korkunç Slenderman Oynadık ! Like , Yorum atarsanız. Ve Abone Olursanız Çok Mutlu Olurum :)

Beğendiniz Mi ? Bunu Lütfen Oylayın.
  2. EmreAwesome

Emre Dokuz '' Youtube Kanalımı Nasıl Buldunuz ? Oylama İçeride ---> ''

Arkadaşlar Kanalımı Youtube'dan Takip Edebilirsiniz.. Minecraft , Cryisis , CS:GO vesayre. Tüm Oyunların Videosunu Çekiyorum Umarım Beğenirsiniz. Abone Olursanız bir şey Kaybetmezsiniz. Yaşım 16 Bilgisayar Bölümü Okuyorum. Lütfen Yukarıda Dürüstçe Oylayın. Kanala Gitmek İçin TIKLA !
  3. EmreAwesome

Minecraft (Don't Judge Me Challenge) #dontjudgemechallenge [İZLEYİN LÜTFEN]

15 saniyenizi bana ayırdığınız için teşekkürler. Video Tamamen Bana Aittir. Başka Kanallara Yüklenmesi Yasaktır. BEĞENDİYSENİZ BEĞEN BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYIN. ABONE OLMAYI UNUTMAYIN :) İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)İzleyin lütfen :)
  4. EmreAwesome

(>) KİTLİ YENİ HUNGER GAMES !! [TURKHG.NİTRADO.NET] (LEVEL SİSTEMİ) (36 KİT , 10 MAP) (<)

TURKHG ________ ________ Sürüm : 1.7.x OYUN BİLGİLERİ : _________________________________________________________________________...
  5. EmreAwesome

Bukkit Games Harici Kitli Hunger Games Plugini Varmı ? [ Acil Yardım ]

Arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi Bukkit Games Plugini hariç başka güzel kitli hunger games plugini varmı ? varsa yazarmısınız ? Çok ACİL @emrah4434
  6. EmreAwesome

Bukkit Games (Kitli Hunger Games) Serverinde Pusulayla Teleport Olma [YARDIM]

Arkadaşlar benim bir bukkit games serverim var fakat benim isteğim şu öldükten sonra izleyiciler pusula ile menüden adam seçerek ışınlansınlar. bunu nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkürler. @emrah4434 @WindArmy
  7. EmreAwesome

Server acmayı dusunuyorum sizce ne serveri olsun ? (Anket)

Server acmayı dusunuyorum sizce ne serveri olsun ? (Anket) katılırsanız sevinirim.
  8. EmreAwesome

Bukkit games serverinde serverinfo.py deki levelname ye ne yazacagız

Bukkit games serverinde serverinfo.py deki levelname ye hangi haritanın ismini yazcaz 5 adet harita var.@emrah4434
  9. EmreAwesome

Bukkit Games Plugini Harita Yenilenmeme ve Değişmeme Sorunu

Evet arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi @emrah4434 abinin 1.7.2 Hunger Games (Kitli) Plugin paketini kullanıyorum. Herşeyi yaptım fakat oyunun sonunda ne map değişiyor. Nede Map Yenileniyor (Heryer Kırıldığı Gibi Kalıyor) Yardım Edebilecek varmıdır. ? Önemli : Nitrado server açtım zaman...
  10. EmreAwesome

Bukkit Games Plugini (Serverinfo.py hangi mapın ismini yazacaz?)

Arkadaşlar ben bukkitgames pluginini kurdum @emrah4434 abinin 1.7.9 plugin paketi // Mapları hem serverin içine hemde thebukkit gamesin içine attım ve world.yml yi düzenledim // peki serverinfo.py nin içindeki world kısmına ne yazacağız ?@emrah4434 abi serveri nitradodan aldım sürem geçiyor acil...
  11. EmreAwesome

TURKHG (1.7.9) - HUNGER GAMES'TE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLIYOR !

IP : turkhg.nitrado.net Neden Biz ? : 1) Serverimizde hiçbir yerde görmediğiniz kitleri görebileceksiniz. 2) Serverimizde Hile Oranını Azaltmak İçin Sadece 1.7.9 Sürümü Kullanılmaktadır. 3) Aşırı kitlerin özellikleri düşürüldü artık kimse kral olamayacak ! 4) Fantastik Kitler Mevcuttur ( Jackie...
  12. EmreAwesome

Kitli Hunger Games Serverimde Group Manager İsmin Yanında Grup İsmi Yazmıyor !

Merhaba arkadaşlar sorunum şu group manager plugini yüklü serverimde herşeyi ayarladım fakat servere girince İsmimin yanında Grup İsmi Yazmıyor. Yani [Kurucu]EmreAwesome böyle olacakken sadece '' EmreAwesome '' Oluyor. /manuadd EmreAwesome Kurucu yazıyorum oluyor fakat grup ismi çıkmıyor. Acil...
  13. EmreAwesome

BukkitGames Plugini Her Oyunda Otomatik Map Değiştirme

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere BukkitGames plugini bir Kitli Hunger Games Pluginidir. ben bununla server açıyorum şu anda fakat, Serverin dosyasına mapı atıyorum sonra BukkitGames klasörünede atıp world not defterinden ayarlıyorum ama sadece server confige yazdığım map çıkıyor orayada 2...
  14. EmreAwesome

Minecraft The Bukkit Games Servere Pusula Ekleme

Başlıktada belirttiğim gibi @emrah4434 abinin 1.7.2 Kitli Hunger Games plugin paketini kullanıyorum ama oyuna başladığında pusula vermiyor lütfen acil cevap verin. ! @95berkay95 servere nasıl pusula ekleyebilirim ???
  15. EmreAwesome

The Bukkit Games Her Oyunda Map Değiştirme

Merhaba arkadaşlar şu aralar bi hunger games server açmayı düşünüyorum... şu an onunla uğraşıyorum benim sorum şu Hunger Games serverlarda Bir Oyun bitiyor diğer oyun farklı mapa geçiyor ama bende hep aynı map kalıyor bunun çözümünü bilen varsa cevap yazsın. @95berkay95 @emrah4434
  16. EmreAwesome

Markette Enchantli İtem Satmak Acil Yardım

Merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var şu an bir server oynuyorum reklam yapmayimda serverde benim bi pazarım var o pazarımda Enchantli Zırhımı Satmak İstiyorum Bunun İçin Ne Yapabilirim ? Lütfen Acil Yardım Edin !!!!!!
  17. EmreAwesome

[ACİL] Yeni Bir Server Açacağım Yardım İstiyorum !

Merhaba Arkadaşlar Ben Emre , 1 Hafta İçerisinde Bir Server Açmak İstiyorum Bu Konuda Bana Yardım Edebilecek Varsa Lütfen Cevap Yazsınlar Ayrıca Ankete Katılın Lütfen Benim İçin Çok Önemli ! [ Hangisi Daha Çok Oyuncu Çeker ? ]Cevap Lütfen.
  18. EmreAwesome

The Bukkit Games Pluginli Serverimde Map Açılmıyor Acil Yardım !!!!!!!!!!

Merhaba Arkadaşlar Başlıktata Belirttiğim Gibi Ben Bitane Kit'li Hunger Games Serveri Açmıştım ( The Bukkit Games 1.7.2) Plugini ile... Önce indirdiğim Mapı Servere Atıyorum sonra Plugin--->The Bukkit Games ' in içine atıyorum sonra ise world.txt not defterini açıyorum ve dünya ismini world...
  19. EmreAwesome

Az Sonra Açılacak Serverim İçin Yardımcı Arıyorum Acil !!!

Arkadaşlar 3 Gündür Uğraştığım Server İçin Yardımcı Arıyorum Serveri Az Sonra Açacağım... Not : Arsalardan anlayan , World Edit , World Guard Bilen Birisi Olsun... Yaşı 13 - 15 Arası Olsun... Skype olsa iyi olur... Bu Konuyu Cevapla Serverin IP sini Atim...
  20. EmreAwesome

Serverim İçin Map Lazım !!! Acilll

Beyler Ben Bir Server Kurdumda Serverimin Mapı Yok Eğer Hazır Map Varsa Bana Atabilirmisiniz ??? Yoksada Yardım Edin ! Konuyu Cevapla IP 'yi Özelden Atayim...Cvp Pls...
  21. EmreAwesome

EmreAwesome Sorunsuz ! [1.6.4 - 1.6.2] Turkce Plugin Paketi V1 [2014]

EmreAwesome Plugin Paketi V1 İçindekiler : AlphaChest AntiCreeper3 AuthMe ChestShop ClearLag CraftBook Essentials Factions GodPowers GroupManager (Sorunsuz) iConomy Jobs Lockette Multiverse-Core NoPl PlotMe PluginMetrics Simple Region Market Simple VIP Perks (Sorunsuz - Vip/MegaVip/UltraVip)...
  22. EmreAwesome

(ACİL) Moblardan enchantli item düşürme plugini (İSTEK)

Arkadaşlar ben bi serverde görmüştüm adam bir şey yapmış iron golem'den Enchantli set falan düşüyor bide iron golemin normal canı 40 falanken bu serverde iron golem'in canı 600 oluyor . arkadaşlar bunu ben nasıl yapabilirim ? acilyardım !!! (NOT) Can okadar önemli değil ama enchantli set...
  23. EmreAwesome

Moblardan enchantli item düşmesi (ACİL)

Arkadaşlar ben bi serverde görmüştüm adam bir şey yapmış iron golem'den Enchantli set falan düşüyor bide iron golemin normal canı 40 falanken bu serverde iron golem'in canı 600 oluyor . arkadaşlar bunu ben nasıl yapabilirim ? acil yardım !!! (NOT) Can okadar önemli değil ama enchantli set...
  24. EmreAwesome

RegalCraft Faction Wars / 5dk Önce Açıldı / Dehşet Server Koşşş !/regalcraft.servegame.com

IP : regalcraft.servegame.com Arkadaşlar Serverimiz Yenilikçi Serverdir Hiçbiryerde Görmediğiniz Şeyleri Bu Serverde Görebilirsiniz ! Takımımız 4 Kişiden Oluşmaktadır Son 1 Yetkili Aranmaktadır... AYRICA ÖDÜLLÜ OYUNCU TURNUVALARI , ÖDÜLLÜ FACTION TURNUVALARI , BOSS EVENT , OX EVENT...