Arama sonuçlarınız

1. LastCraft123

Bütün dünyada chestleri yenileme

Bütün dünyada chestler nasıl yenilenir ?
  2. LastCraft123

Plugin Turkcelestirme [Zor]

bir plugin var diyelim onu turkcelestircen fakat configden olmuyor jardan oluyor onu nasil yapiyoruz Not Defteri ile actim fakat turkce yaptigimda plugin bozuluyordu bilen varmi yada .class uzantili dosya nasil acilir
  3. LastCraft123

TheBukkitgames tabela ile girmek

Tabela ile nasıl girilir ?
  4. LastCraft123

Iteme komut ekleme

Iteme komut ekleyen bir plugin varmı ? internette yarım saattir arıyorum bulamadım :(
  5. LastCraft123

Bungeecord Çabuk yardım edermisiniz

/lobi yazınca lobiye atmasını istiyorum /server lobi ile degil zaten /server komutunu yasakladımda /lobiyi arıyorum SlashServer diye bir şey buldum fakat yüklenmiyor farklı bir şey varmı ?Bilen yokmu ? Lütfenacill yardımm
  6. LastCraft123

Thebukkitgames sorunu

Başlıkta belirttigim gibi Orda MySQL yazıyor ve benim hostingim nitrado ben şu şekilde doldurdum: HOST: '78.143.5.**'(server ipim [Bungeecord kullanıyorum hungergames server ipim]) PORT: '25565' (Server port) USERNAME: '*******_5' (File zilla kullanıcı adım) PASSWORD: '***************' (Şifrem)...
  7. LastCraft123

Uçma plugini

Sağ tıklayınca uçuran sol tiklayınca ilerleten bir plugin varmı ?
  8. LastCraft123

Bungeecord Sorunu

Lobiye giriyorum /server survival yazıyorum fakat oyundan atıp şu hatayı veriyor: You logged in from another location Ve başka servere gidemiyorum bu hatanın nedeni belli değil çözümü bilen varsa yazabilirmi
  9. LastCraft123

BungeeCord Hata ACİL

Bungeecord serverimde lobi creative faction survival ve hungergames ilk ben lobi creative ve factionu yaptım daha sonra hunger games ve survivalı ekledim creative ve faction şu an sorunsuz çalışıyor fakat survival ve hungergamese gitmeye çalışınca şu hatayı veriyor: Kicked Whilst connecting to...
  10. LastCraft123

Bungeecord hakkında soru

oyuncular oyundan çıkınca lobide doğmalarını nasıl ayarlayacagız ?
  11. LastCraft123

Bungeecord lobiye atma

adamlar oyundan çıkınca nasıl direk lobiye gitcek ?
  12. LastCraft123

Lapisden daha az exp düşmesini nasıl ayarlayacağım ?

Başlıkta belirttigim gibi öyle bir plugin vardı fakat ismini unuttum başı Exp ile başlıyordu Bilen varmı ?
  13. LastCraft123

BungeeCord Server icon nasıl koyulur ?

BungeeCorda nasıl server icon koyulur ben kendi serverime koydum fakat çalışmıyor başka yeremi koycam iconu ?
  14. LastCraft123

fearcraft.nitrado.net Açıldı [15.06.2014] PVP-Boss-Faction-Minigames 1.7.2 HAYDİ DURMA SENDE KATIL

Fearcraft AÇILDI İP:fearcraft.nitrado.net İP:fearcraft.nitrado.net İP:fearcraftnitrado.net SERVER BİLGİLERİ 8GB Ram İle Lagsız Bir Server 125 Kişilik Slot 3 Ay'ı Ödenmiş Server Sürüm:1.7.2. NEDEN BİZ ? 1.Sıkılmamanız İçin Özenle Hazırlanmış warplar 2.İlgili Adminler (AYRIMCILIK OLMADAN İLGİ)...
  15. LastCraft123

Açtıgım konular siliniyor veya yayınlanmıyor

Başlıkta anlattıgım gibi 1,5 saat uğraştığım reklam silindi. tekrar yapsam birdaha silinecek korkusuyla yapamıyorum bu konuyu yaşayanlar varmı ?