Arama sonuçlarınız

1. erentyu

Troll Skin

Beyler yanlış anlaşılmasın o trol değil efsane olan trol canavarı manasında :) Eğer Ayrıntılı Olarak Bakmak İsterseniz Novaskinden DeadLyEren Olarak Aratabilirsiniz Skin Tamamen Kendi Yapımımdır Shadow Templateler Dışında
  2. erentyu

Age Of Survival (Video Çekmicez sadece oynicaz)

Evet arkadaslar batuhan çelik abimizin eski videolarını gezerken age of survival diye bi seri buldum hoşuma gitti 4 veya 3 kişiyle oynanıyor bir yer belirleniyor herkes orda buluşuyor ve başla dedikten sonra herkes 4 bir yana ayrılıyo kendi krallıklarını kuruyolar skypeye gerek yoktur herkezin...
  3. erentyu

[SKRIPT]Ayak Kanaması Skripti

Merhaba arkadaslar bugün sizlere kendim yapmis oldugum "Kanama" skriptimi tanitacagim.Bu skripti isteyen herkes serverinde kullanabilir ama kimse sahiplenemez Şimdi skripte geçelim arkadaslar bu skriptte herhangi birini okla vurunca vurdugumuz kişi %10 ihtimalle 180 saniye boyunca yavaşlık 2...
  4. erentyu

[İSTEK]FNS Skript

Arkadaslar MCSG'de fns yakarken cani full olarak gözüküyo ama 4 kere yakınca zaten kırılıyo skripti varsa yapabilen varmi en azından yardım etmeye calisan herkeze simdiden tesekkurler
  5. erentyu

Notch'un Laneti

Güneşli,sıcak bir gündü.Alex Steve'yi yataktan uyandırmaya kalkıyordu.Alt kata inerken Steve aniden kalktı. Alex:Herhalde kâbus gördü. Steve kan ter içindeydi.Korkudan yüzü morarmıştı.Elini yüzünü yıkadı ve sonra Alex onu kahvaltıya çağırdı.Kahvaltıdan sonra Steve madene inecekti.Alex'i de...
  6. erentyu

1.8 /fill komutu

Arkadaslar ben örnek olarak: /fill 792,4,-652 792,4,-652 wooden_door yazdığım zaman kapıyı o koordinata koyuyor ama kapıyı yarım bir şekilde koyuyor.Sadece alt tarafı gözüküyor üst tarafı gözükmüyor kapının. Bunun çözümü nedir şimdiden teşekkürler.
  7. erentyu

Survival Oynamak İsteyen Gelsin Mic Şart Değildir

Survival Oynamak istiyorsanız erenari11 adlı skype adresini ekleyebilirsiniz. Bu arada sürüm 1.8.4 dür. Hamachilidir Ayrıca hamachi ağlarımız: ErenSurvival1 şifre 123 ErenSurvival2 şifre 123 ErenSurvival3 şifre 123 oyun.saati.survival.com şifre 123 Serverimiz klimalıdır. Premiumsuz...