Notch'un Laneti

Sizce güzelmi,devam ettiriyimmi?

• Kullanılan toplam oy
    11

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güneşli,sıcak bir gündü.Alex Steve'yi yataktan uyandırmaya kalkıyordu.Alt kata inerken Steve aniden kalktı.
Alex:Herhalde kâbus gördü.
Steve kan ter içindeydi.Korkudan yüzü morarmıştı.Elini yüzünü yıkadı ve sonra Alex onu kahvaltıya çağırdı.Kahvaltıdan sonra Steve madene inecekti.Alex'i de çağıracaktı ama o çiftliğe redstone sistemi yapıyordu.Steve madende hiç bulamadığı kadar elmas bulmuştu.Madenden çıktı ve eve gitti.Tam eve geldiği sırada minecrafta 1.8.4 sürümü yükleniyordu.Güncelleme yapıldıkdan sonra Alex'e ve kendisine elmas set yaptı.Uyudu.Steve aynı kâbusu tekrar görmüştü.Dışarı yiyecek bulmaya gitmişti.Evden baya uzaklaştıktan sonra arkasından odun sürükleme sesi geldi.Arkasına baktı ama bir şey yoktu.Tekrar aynısı oldu ve arkasında yürüyen büyük ağaçlardan biri çıkageldi.(Koyu Meşe Ağacı)Onu uzaktan okladı ama hiçbir şey işlemiyordu.Ondan kaçmaya başladı.Ama bu seferde ch kumdan zombie ordusu geldi.Onlarıda okladı ama her yıkıldıklarında tekrar canlanıyorlardı.Canavarlardan kaçarken birinin sesini duydu.Ses tanıdık geldi.Bu ses NOTCH'un sesiydi.

Notch:Bana yaptıklarını teker teker ödedeceksin STEVE!

Steve:Seni ben öldürmedim
Notch:peki kim öldürdü, o kılıçtaki büyüler,o skin neden aynıydı?
Steve:o Entity303'dü.Herkezin kılığına giriyordu.Bana baktığı an uyudum ve eve ışınlandım.
Notch:Bu benim oyunum ve kimse benden izinsiz hiçbir yaratığı bu oyuna SOKAMAZ!
Steve:peki Herobrine oyuna nasıl girmişti?
Notch:o eski günlerdeydi.Artık kimse cesaret bile edemez.
Ve Notch'un gözleri renk değiştirmeye başlar.Steve bundan asla kurtulamayacağını anlar.Tek şansı vardı.Hayatında hiç başarılı olamadığı bir sihirbazlık numarası.Ama bunun için bir TNT lazımdı.Envanterine baktı,
evet 1 TNT vardı.Çok şanslıydı.Kendi altına 1 TNT koydu,yaktı ve eğilip blok yaptı ve çok büyük bir patlama oluştu.Steve'den iz yoktu.İtemleri bile yoktu.
Notch:Steve, ben bu numaralara kanmam.Bunu ben sana öğrettim ve ben senden daha iyi bilirim.
Notch oyunu yaptığından TNT'nin ortalama kaç blok öteye fırlatacağını biliyordu ve hesaplamaları doğru çıkmıştı.
Notch Steve'yi takip edip doğrudan Steve'nin evini buldu.
Notch:Öleceksin STEVE,bundan kurtuluş yok.
Alex:Steve, buda kim
Steve:Alex, bu sen doğmadan çok önceki bir arkadaşım.Hadi hızlı ol,gizli geçişden kaçalım.
Alex:Zaman kazanmamız lazım yoksa ikimizde ölürüz.Sen kaç ben onu oyalarım.
Steve:Alex, hayır,birlikte kaçlamıyız.
Alex:Sen kaç Steve.
Steve:ALEX,HAYIRR.
Büyük bir patlama oluşur ve Alex'in itemleri yere dökülür.Ama Steve'nin kafası çıkar.Bu Alex'in bulduğu bir bugdır.
Steve, gizli geçişden kaçar ve düğmeye basar.BUMMM!Bütün ev havaya uçar.Ve steve içinden yemin eder.
Steve:Notch'u ben ölmeden öldüreceğime yemin ederim.

Devam edecek eleştirilerinizi bekliyorum

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Lütfen Notch:peki kim öldürdü gibi cümleler yerine boşluk bırakıp
Nocth: Peki kim öldürdü diye yaz.
Ayrıca çok klasik olmuş ve yazım yanlışları çok.
Ama biraz daha özen gösterir ve geliştirirsen güzel olabilir.

Son düzenleme:

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Lütfen Notch:peki kim öldürdü gibi cümleler yerine boşluk bırakıp
Nocth: Peki kim öldürdü diye yaz.
Ayrıca çok klasik olmuş ve yazım yanlışları çok.
Ama biraz daha özen gösterir ve geliştirirsen güzel olabilir.
eleştirin için teşekkürler ilk hikayem olduğundan hatalar çıkabilir

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BÖLÜM 2
Steve artık rüyalarında hep Alex'in ölümünü görüyordu.Notch ise Steve'yi öldürdüğünü sanıp eğleniyordu.Notch, gerçekten çok güçlüydü.Hatta oyunun yapımcısıydı.Saldırarak öldürmenin yolu yoktu.10 Ender Dragon saldırsa yine hasar almazdı,sadece az bir mesafe savrulurdu.Steve her zaman Notch'u nasıl öldüreceğini düşünüyordu.Oyunda öyle bir bug bulmalıydı ki oyun crash vermeliydi.Böylece .minecraft dosyalarının içine girip Notch'u Minecraft'tan silebilip,Alex'i geri getilebilirdi.Ama neydi bu bug ? Ana bilgisayarın rami çok yüksekti.1.000.000 TNT anca 500 fpssini 50 ye indirebilirdi.Steve bir şey farketti.Notch kumdan canavarları çıkartırken oyun droplanmıştı.(Drop=Fps'nin sıfırlanıp tekrar geri gelmesi.1 sn içinde gerçekleşir.100 fps 0 a düşüp tekrar 100 fps olur.)Bu özelliğini ona tekrar tekrar yeniletirse oyun feci bir şekilde crash verirdi.Redstone sistemleriyle bunu başarabilirdi.
Steve, bir gün bütün itemlerini taşımaya karar verdi.Modlar sayesinde 10 adet büyük çanta üretti.Bütün itemlerini içine doldurdu.Bunu yapmasının nedeni Notch'u arayacak olmasıydı.Gece gündüz gezdi,tozdu ama bulamadı.Çok yorulduğundan bir ağaca yaslandı, bir basınç plakası çalıştı.Bir kaç blok ötede bir kapı açıldı.Ordan içeri girdi, bir sürü kafa vardı.Bu kafalar Steve'ye tanıdık geldi.Bu kafalar ATALARININ KAFALARIYDI!Notch onlarıda öldürmüştü.Zindanın en derinine indi ve bir ses duydu.
Notch: Hoşgeldin, Steve
Steve: Neden yüzüme çıkıp konuşmuyorsun.Yoksa korkuyormusun.
Notch: Hah !Korkmakmı ? Bu oyunu ben yaptım korkacağım ne olabilirki?
Steve: Belki biri olabilir seni ahmak katil.
Notch: Steve, bunu sen istedin.
Notch Steve'ye doğru taşdan canavarlar yollamaya başladı.Onların spawn olduğu yere koştu ve redstone sistemini bağladı.Sonra oyun kafayı yedi ve...
Notch: HAYIIIIR!!
Steve uyandığında kendini dosyaların içinde buldu.Evet başarmıştı,.minecrafta girmeyi başarmıştı.Dosyaları aradı ve sonunda buldu.Notch.class'ı buldu ve onu sildi.Şimdi Alex'i geri getirmesi lazımdı.Loglardan Alex'in ölüşünü sildi ve klasörden çıktı.Dosyalara bakarken bir de ne farketsin.HEROBRİNE.class ve 303.class adında 2 dosya gelmişti.Ve NOTCH adında bir not belgesi.Belgeyi açtığında içinde:
Kod:
Benden kurtulabileceğini mi sandın Steve? Yanlış oyunun içindesin Steve.Bu oyunda benim kurallarım geçer...
Bunlardan birini tanıyordu.HEROBRİNE.Babasının en iyi dostuydu.Taa ki uçak kazasında ölüp ondan intikamını alana kadar.Babasının ölümünden sonrada Steve onu öldürmüştü.Entity303'ü ise ilk defa görüyordu.
Eleştirilerinizi bekliyorum.Devamı gelecektir

En iyi sanat eleştirisi en fazla olan sanattır.

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
BÖLÜM 2
Steve artık rüyalarında hep Alex'in ölümünü görüyordu.Notch ise Steve'yi öldürdüğünü sanıp eğleniyordu.Notch, gerçekten çok güçlüydü.Hatta oyunun yapımcısıydı.Saldırarak öldürmenin yolu yoktu.10 Ender Dragon saldırsa yine hasar almazdı,sadece az bir mesafe savrulurdu.Steve her zaman Notch'u nasıl öldüreceğini düşünüyordu.Oyunda öyle bir bug bulmalıydı ki oyun crash vermeliydi.Böylece .minecraft dosyalarının içine girip Notch'u Minecraft'tan silebilip,Alex'i geri getilebilirdi.Ama neydi bu bug ? Ana bilgisayarın rami çok yüksekti.1.000.000 TNT anca 500 fpssini 50 ye indirebilirdi.Steve bir şey farketti.Notch kumdan canavarları çıkartırken oyun droplanmıştı.(Drop=Fps'nin sıfırlanıp tekrar geri gelmesi.1 sn içinde gerçekleşir.100 fps 0 a düşüp tekrar 100 fps olur.)Bu özelliğini ona tekrar tekrar yeniletirse oyun feci bir şekilde crash verirdi.Redstone sistemleriyle bunu başarabilirdi.
Steve, bir gün bütün itemlerini taşımaya karar verdi.Modlar sayesinde 10 adet büyük çanta üretti.Bütün itemlerini içine doldurdu.Bunu yapmasının nedeni Notch'u arayacak olmasıydı.Gece gündüz gezdi,tozdu ama bulamadı.Çok yorulduğundan bir ağaca yaslandı, bir basınç plakası çalıştı.Bir kaç blok ötede bir kapı açıldı.Ordan içeri girdi, bir sürü kafa vardı.Bu kafalar Steve'ye tanıdık geldi.Bu kafalar ATALARININ KAFALARIYDI!Notch onlarıda öldürmüştü.Zindanın en derinine indi ve bir ses duydu.
Notch: Hoşgeldin, Steve
Steve: Neden yüzüme çıkıp konuşmuyorsun.Yoksa korkuyormusun.
Notch: Hah !Korkmakmı ? Bu oyunu ben yaptım korkacağım ne olabilirki?
Steve: Belki biri olabilir seni ahmak katil.
Notch: Steve, bunu sen istedin.
Notch Steve'ye doğru taşdan canavarlar yollamaya başladı.Onların spawn olduğu yere koştu ve redstone sistemini bağladı.Sonra oyun kafayı yedi ve...
Notch: HAYIIIIR!!
Steve uyandığında kendini dosyaların içinde buldu.Evet başarmıştı,.minecrafta girmeyi başarmıştı.Dosyaları aradı ve sonunda buldu.Notch.class'ı buldu ve onu sildi.Şimdi Alex'i geri getirmesi lazımdı.Loglardan Alex'in ölüşünü sildi ve klasörden çıktı.Dosyalara bakarken bir de ne farketsin.HEROBRİNE.class ve 303.class adında 2 dosya gelmişti.Ve NOTCH adında bir not belgesi.Belgeyi açtığında içinde:
Kod:
Benden kurtulabileceğini mi sandın Steve? Yanlış oyunun içindesin Steve.Bu oyunda benim kurallarım geçer...
Bunlardan birini tanıyordu.HEROBRİNE.Babasının en iyi dostuydu.Taa ki uçak kazasında ölüp ondan intikamını alana kadar.Babasının ölümünden sonrada Steve onu öldürmüştü.Entity303'ü ise ilk defa görüyordu.
Eleştirilerinizi bekliyorum.Devamı gelecektir

En iyi sanat eleştirisi en fazla olan sanattır.
Yazımını güzelleştirmişsin. Ama hâla eksikler var. Böyle gidersen, harika hikayeler yazabilirsin. İyi yazmalar

Son düzenleme: