Arama sonuçlarınız

1. lSincapl

[ATTACH]

2. lSincapl

[ATTACH]

3. lSincapl

[ATTACH]

4. lSincapl

Türkiye yaş kitlesi

allah sabır versin abi zor zamanlardan geçmişsin umarım atlatırsın
  5. lSincapl

[MEDIA]

6. lSincapl

Yardım hızlı fan

bozulmuş
  7. lSincapl

[ATTACH]

8. lSincapl

bi yardım edermisiniz arkadaşlar

Biraz bakındım da AntiMicro diye bir program öneriliyor. Ayrıca eğer sadece oyunlarda kullanmak istersen Steam'in kendi içinde bunu destekleyen ayarları varmış. Programı hemen indirip kurmadan sende istersen biraz bakın iyice güvenilirliğinden emin ol.
  9. lSincapl

Tencent holdings

Zenginin malı züğürte napıyodu ya?
  10. lSincapl

Bluetooth Zil Sesleri Hakkında Her Şey

ağam sen ne anlatıyon ya 6 paragraftır
  11. lSincapl

Çocuklar bıçakla

Arada kalan diğer teknikler içinde konu bekliyorum.
  12. lSincapl

Troller

2020 yılında troll kelimesini tanımlamaya çalıştığın için teşekkürler
  13. lSincapl

Tercih meselesidir aga

Tercih meselesidir aga
  14. lSincapl

Youtube Türkiye :(

izlemeyin aga
  15. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Doğru doğru haklısın bak, benim yaptığım açıklamaya göre hipotez deseymişim daha doğru olurmuş.
  16. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Kusura bakma "anı"dan kastını tam olarak anlayamadım.
  17. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Dostum tamamiyle hayal ürünü bir durumu elimizde gözlemleme yöntemleri olmadığı için teorik açıdan ele alıyoruz. Bu yüzden dedim ki eğer benim teorimde ki tüm şartlar sağlanırsa durum bence böyle olur, dünyada böyle şartlar kesinlikle vardır ve sonucu kesinlikle böyle olur demiyorum. Kişisel...
  18. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Eğer kişi ile tecrübeleri ayrı kefeye koyacaksak kişinin ne olduğunu ve tecrübelerinin kişiyi nasıl etkilediğini de açıklamamız gerekir. Yine söylemek isterim bence kişilerin benliklerini oluşturan şey yaşadıkları ve çevre ile etkileşimleri sonucunda davranışlarını şekillendirmesidir. Eğer...
  19. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Yalnız tamamiyle teorik açıdan ele alıyoruz durumu. Hani şu anki durumda tüm şartların sağlandığını düşünerek bir çıkarımda bulunuyoruz.
  20. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Bu çok garip aynı zamanda bir o kadar da güzel bir sordu oldu, hatta sanıyorum konu yavaş yavaş felsefeye kaymaya başlayacak bundan sonra. Bana kalırsa birey/kişi dediğimiz şey kişinin yaşadıkları ve tecrübeleridir, eğer ki dediğiniz durumda kişinin o ana kadar yaşadığı tüm deneyimleri bir...
  21. lSincapl

Biyoloji insan vücudunda ki kusurlar #1

Bu bağırsak olayı gerçekten çok ilgimi çekti, biraz daha detaylı araştırasım geldi. Paylaşımın için teşekkürler.
  22. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Dediğim canlılık kısmı yanlış anlaşılmış sanırım, canlılık kısmını yaşam olarak da değiştirebiliriz. Şimdi dinlerde ruh olarak kullanılan şey tanrının yaşayan varlıklara verdiği bir nevi can. Yanlış hatırlamıyorsam dinlerde insan topraktan üretiliyor ardından yaşayabilmesi için tanrı bu bedene...
  23. lSincapl

Ruh Var mıdır ?

Ruh diye bir şey elbet ki yoktur, ha siz insan bilincini ruh diye adlandırmak istersiniz belki ancak ruh dinlerde bedene canlılık veren şey olarak geçer. Yani insan bilincinin aslında insanın ruhu olduğunu öne sürmek yanlıştır. Kaldı ki insanın yaşamasını sağlayan şeyin ruh olduğunu söylemekte...
  24. lSincapl

teşekkür ederim

teşekkür ederim
  25. lSincapl

Php Nedir ?

teşekkürler vikipedi