Arama sonuçlarınız

1. BartuCivas

Yardım Languages adlı plugini kendi eklentime nasıl bağlayabilirim?

Herkese merhaba, Minecraft eklentime dil sistemi yapmak istiyorum. İnternetten yaptığım kısa bir araştırma ile de [API] Languages adlı eklentiyi buldum. Fakat kendi eklentimde bu eklentinin api'sini nasıl kullanabileceğimi bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz...
  2. BartuCivas

Boş Konu

Boş.
  3. BartuCivas

eski konu

eski konu
  4. BartuCivas

TurkiyePvP Tekrar Kapandı! (15.07.2019)

--------------------------------=| TurkiyePvP |=-------------------------------- Türkiye'nin pvp sunucusu TurkiyePvP 2 yıl sonra tekrardan açılmıştı. Ama tekrar kapattım. Sunucuda pvp atarak eğlenebilirsiniz. Canınız mı sıkılıyor oyun mu oynamak istiyorsunuz? O zaman TurkiyePvP'ye gelin ve hiç...
  5. BartuCivas

Türkiye'nin MCSG Sunucusu SGGamer [1.8]

--------------------------------=| SGGamer |=-------------------------------- Türkiye'nin MCSG sunucusu SGGamer açıldı. Şu anda sunucumuzda sadece Survival Games ve ConconCraft bulunmaktadır.Yakında başka oyunlar da eklenecektir. Canınız mı sıkılıyor oyun mu oynamak istiyorsunuz? O zaman...
  6. BartuCivas

Türkiye'nin PvP Sunucusu TurkiyePvP [1.8]

--------------------------------=| TurkiyePvP |=-------------------------------- Türkiye'nin pvp sunucusu TurkiyePvP 2 yıl sonra tekrardan açıldı. Sunucuda pvp atarak eğlenebilirsiniz. Canınız mı sıkılıyor oyun mu oynamak istiyorsunuz? O zaman TurkiyePvP'ye gelin ve hiç sıkılmayın. Sunucu 7/24...