Arama sonuçlarınız

1. furkansahin1

Anti abi sistemi :DD

Beyler ve bayanlar bugün sizlere bir abi daha göstereceğim :DSAD bana o kadar küfür etti https://www.facebook.com/pages/Minecraft/351761808301034?fref=ts bu sayfanın sahibi yorum sizin serveri battı bende beceremedin sanırım dedim sonra küfüre başladı ve sonuç
  2. furkansahin1

Bodrum Apart Kiralama

Sayın Forum.minecraft.turk kullanıcıları size önerbileceğim tatil fiyatları uygun olan bir site var geçen sene bu acente aracılığı ile tatile gitmiştik gayet de güzel alın linki fiyatlarda ucuz :Dwww.bodrumapartkiralama.com...
  3. furkansahin1

İngilizce Ödevinde Yardım

Make 5 sentencez olumlu olumsuz except espiceally cümlelerini bana söylesenize 5 adet cümle yazın :D
  4. furkansahin1

Seviyom la ben bu kızı

Beyler yeni sayın ailem bunu sizle paylaşmaya uygun görüyorum çünkü 3. ailem sayılırsınız Bir kız var saat 18:00 dan gece saat 01:00 dan beri konuştuk sonra aynı okulda ve aynı şehirdeyiz bana sürekli kalp falan atıyo cnm falan diyo seviyomu la beni acaba o.O ben onu deli gibi seviyomda ._. ._...
  5. furkansahin1

Kit Ve Sürekli kit almak

Merhaba Arkadaşlar Kitlerin Süresi ayarlı olduğu halde sınırsız kit alınabiliyor bunun sebebi nedir acaba acill @Schaffer79
  6. furkansahin1

p auto

Merhaba arkadaşlar Serverimde p auto çalışmıyor perm i de var nasıl yapacağım acil yardımha bu arada @Schaffer79 :D
  7. furkansahin1

18 Wheels Of Blocks Beta 1.1.4 Nerdeyse Hazır

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Uzun Süredir Uğraşta Olduğumuz Pluginlerin ise tamamı @BraveHero tarafından hazırlanmış olan Projemiz Map ile Birlikte Pazar Günü Açılması Planlanıyor 12.10.2014 İyi Ve Kötü Yorumlarınız Bizim İçin Değerli. Serverde Bulunmasını İstediğiniz Şeyleri Yazarsanız İyi...
  8. furkansahin1

Site tasarım

Yeni bir websitesi yapacak kişi aranıyor maks. 5 TL verebilirim nitrado dan:D serverim için skype:kamyoncuyuzbiz58
  9. furkansahin1

KingTurk.nitrado.net Gerçek Faction nun Adresi [Oto Yenileme]-Büyük Hammadde-Lapis

KingTurk Gerçek Faction nun Adresi Uzun Süredir Gerçek Bir Faction Server mi arıyorsunuz Hadi Sizde Katılın Kalitenin Adresi KingTurk 1 yıllık tecrübesi ile Karşınızda Gelelim Server Özelliklerine 42 Kişilik[Gerekirse Arttırılacak] 12 Gb ram Nitrado Kalitesi ve %0 Lag Tam Bir Faction Map...
  10. furkansahin1

Rahatsız Edici Reklam

Arkadaşlar biliyorsunuzki forumun üst tarafında sanırım sadece bende veya sizdede var rahatsız edici bir wolfteam reklamı var eğer gerekli imza veya oyu toplarsak bunu kaldırtabiliriz.
  11. furkansahin1

Anti-Lapis

Anti lapis nedir ----------------------Admincos adlı kişinin açmış olduğu lapisli sunucuları batırmaya çalışan canyo adlı modaratöründe buna destek verdiği bir gruptur peki planları nemi Dün arkadaşım bu gruba sızdı ve bunların bi kaç açığını yakaladı admincos adlı abim veya küçüğüm herneyse...
  12. furkansahin1

Kırmızı isim

Bukkit 1.7.2 Serverimde bazı dünyalarda oyuncuların ismi Kırmızı bunu nasıl Düzeltebilirim
  13. furkansahin1

8 aydır bu Plugini arıyorum acill

Merhaba arkadaşşlar 8 aydır bu plugini aıryorum bi yardım etseniz acill
  14. furkansahin1

Mob

merhaba arkadaşlar ben warp orman için başka bir dünya açtım serverde ama burda tnt patlıyo wither doğuyo bunları nasıl kapatabilirim acill yardım
  15. furkansahin1

Özel TexturePack

Merhaba Arkadaşlar at kamerası Video Kamera olacak redstonlarda kan olucak ve bir küçük bi outlast müziği eklenecek Bize bunu yapıcak kişi aranıyor Yapılırsa paypaldan ücret ödenebilir sadece at zırhı Kamera olacak redstonalrda kan olucak Bu şekilde Bu texture pack ide serverimizde bir minelast...
  16. furkansahin1

Web Tasarımcı

Merhaba Öncelikle Serveerime Bir Tek sayfalık Bir web Tasarımcı arıyorum buna benzeyecek ve paypaldan 25-30 TL ye kadar Ödeme yapılabilir
  17. furkansahin1

Kelime Engelleme Plugini

Merhaba Arkadaşlar Bana bir kelime engellme yani nitrado axitr vs şeyleri engeliiycem serverimde 2 gündü arıyorum en sonunda burda konu açmak zorunda kaldım acaba bu plugin adı nedir ?
  18. furkansahin1

Sponsor Kanal

Serverime sponsor Youtube kanalı aranıyor Server bilgileri 22 kişilik 9 gb ram Gibi özellikler Ve server Faction dur Full faction alımları bitmiştir 1.7.2 dir Dikkat Server Nitrado dur Sponsor olucak kişiye gelcek olursak Kanalı birazcık eski Yani 100 den az abonesi olmasın Sürekli güncel bir...
  19. furkansahin1

Chestshop bugu

serverimde chestshop bugu var adamlar sürekli bug yapıyor çözümü nedir plugin yenisini attığımda market çalışmıy
  20. furkansahin1

KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

KingTR 7/24 Faction server İyi Bir faction servermi arıyorsunuz Ama bulamıyormusunuz Üzülmeyin KingTurk faction Serveri sizin için geldi Uzman Kadrosu Ve ilgili admin ve rehberleri Sizi bu servere bağlayacak İp miz :kingturk.nitrado.net 1-Neden Biz Her bütçeye Uygun Vip Fiyatları 2-İşinde...