Arama sonuçlarınız

1. Acarz

Joker Çizim / Vector (Vexel)

Çok uğraştırdı,ama değdi. İsteyen duvar kağıdı falan olarak kullanabilir ama ACAR yazısını silmeden ;) Hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın...
  2. Acarz

Chyron - Speed ART

Speed Art Videosu : Videoya like ve yorum atarsanız sevinirim İyi Forumlar *-*
  3. Acarz

Ataberk - AtomTR ?

@AtomTR ' yi çalıştım ama oldu mu bilemem xd
  4. Acarz

OHAL'deyken çizdiğim resim

Geçen yine OHAL'deyiz işte ben sıkıldım bi resim çizem dedim xD Neyse resim :
  5. Acarz

Teneke Fan ART

Bir troll üzerine çıkan bu resimi ciddiye alıp çizince bu çıktı ortaya :D : Seçme aracı vs kullanmadım hatta BlurW aracı bile kullanmadım xD Her ne kadar yorum yazamayacak olsa da etiketleyek xd : @Tenekesaurus
  6. Acarz

RuLingGame Speed Art

Abone sayısından yararlanarak abone kasmaya çalışıyorum xD Yorumlar önemli :D (diss to emrsmsk xd)
  7. Acarz

Ahmet Aga Fan Art (Speed Art)

Tanınmak için yaptım yoksa izlemiyorum Ahmet Aga adlı kanalı :D Çizim yaklaşık 41 dakika sürdü Video : Resim :
  8. Acarz

Kendime Sade Banner

yorumunuzu bekliyorum Youtube'da görmek isteyen : https://www.youtube.com/channel/UCuY1fvq6-d-Ovxkmq8_Wq5w
  9. Acarz

Turkey Head (Değişik Portre Denemesi)

Portre yapayım dedim sonra böyle bir şey çıktı ortaya
  10. Acarz

Paint Tool SAI / Turkey Ball /

Çok güzel olmadı ama bence yine de gideri var :D Ay yıldızı da ben çizdim işsiz gibi :D --UPDATED-- Fes ve Bıyık eklendi
  11. Acarz

Leaf Gaming35 Çizim

Speed ART : *Eleştirilerinizi ve likelarınızı kopyalayarak youtubdan yorum olarak atar mısınız :D
  12. Acarz

GrafikTR bitti ---> '' AcaRz '' geldi

Selam gençler GrafikTR 'yi silip atmış durumdayım Hatta ilk SpeedArtı da yükledim Aslında GrafikTR adını değiştirip videoları sildim :D Neyse Kanal link ve ilk video https://www.youtube.com/channel/UCuY1fvq6-d-Ovxkmq8_Wq5w *Not : Şarkı eklemeyi beceremediğimden bu şarkıyı koydum :/ @PandaBey...
  13. Acarz

Paint tool sai çizim çalışması

Kuzenime çizdim Kol falan orantısız oldu ama yine de hoş oldu bence :D Eleştirin lütfen :D Not : kuzenim bu kadar tipsiz değil Bu arada like pls
  14. Acarz

PTS Çizim Denemesi

Gölgelendirmeyi böyle yapmak istedim Bence güzel oldu Like atmayı ve eleştirmeyi unutmayın :şapka:
  15. Acarz

Superman Minecraft Çizimi (Yüzü gözü farklı tarz yaptım :/)

Bayağıdır uğraşıyorum burun ve göz bu sefer oldu bence :D *Like atmayı unutmayın :gg: Aşağıda
  16. Acarz

Yeni PP ÇİZİM

Kaşlar biraz saçma oldu :/ Gereksiz fazla gölgelendirmeden de kaçtım iyi oldu eleştiriler aşağı likeler buraya pls :D (Tag listi olan aşağıya atabilir mi :()
  17. Acarz

PP çalışmam (ÇİZİM)

Çizim ettim böyle bitane yaklaşık bi saat falan sürmüştür *Like ver tırrek
  18. Acarz

Döndm gbi bişy .s (Forumdan uzakta yaptığım çalışmalar)

Üstteki iki tanesi ünlü biri kullansın diye RG'e yaptım Bana sorarsanız en güzeli bu *
  19. Acarz

(CEZA) Bilgin Özçalkan Kimdir ?

Bilen kişiler olabilir ama yine de açmak istedim : Bilgin Özçalkan sahne adıyla Ceza 31 Aralık 1977 yılında İstanbul Üsküdar’da doğan Rap şarkıcısıdır. TRT’nin tek kanal olduğu dönemlerde yayınladığı break dans filmleri ve müziklerinden etkilenerek bu işe başladı. 1998′de Nefret grubunu kurdu...
  20. Acarz

Spoiler - GrafikTR - Yeni Banner ^.^

https://www.youtube.com/channel/UCt7775JW27ti2C1LcV_N-iw *Kanal Banner test kanalıdır kendim yaptığım pp ve bannerları deniyorum banner hakkında yorumlarınızı alabilir miyim :/
  21. Acarz

GrafikTR - Yeni Intro ve Logo

Yeni Intro ve Logomuz var artık buyrun : bu da logo *Intro için @Mr_TeneKe ' te teşekkürler ^^
  22. Acarz

!!Ücretli Rig ile Render Denemem *f0r : Ardart

rig paralıdır almak isteyenler yüz milyon dolar ödeyerek alabilirler skype üzerinden *skype :xXprorenderciJocukXx (RİG PARALIDIR AMA BEN BELEŞ BULDUM LİNK ATAMAM İSTEYENLERE VEREMEM :D AMA SEVDİYSENİZ BİR LİKE VEREBİLİRSİNİZ) **taglist @InnocentBunny @Ardart @ErenBeyazkurt @KRHN @bydemir06...
  23. Acarz

İlk modelleme kılıç ile fotoğraf !!1b1rb!rbir11!1

ilk denememdir modellemede sevdiyseniz +1 pls bir de (@Neria yarın kentparka gel :p) SON OLARAK DA CİNEMA 4D BİLENLERE BİR SORUM VAR : ELE KILICI YAPIŞMIŞ GİBİ NASIL TUTTURURUM !? @InnocentBunny @Ardart @Acarz (erenden çaldım sdfdf) @KRHN @bydemir06 @Ecylpsys_ @Rylecls_75 @LifeTaker @Cazza144...
  24. Acarz

--Render--Çalışmam--C4D--

*bu aralar c4d de yoğunlaşacağım sevdiyseniz +1 pls :)
  25. Acarz

[Kendini Geliştir] İnsan Çiziminde Kendini Geliştirme

Arkadaşlar merhaba, İnsan çizimde kendinizi geliştirebileceğiniz bir video buldum (Ben de izledim :D) En kolay çizimden yani çöpten adamdan çiziminizi geliştirebileceksiniz iyi seyirler :)