Arama sonuçlarınız

1. Y

1-2 modu boşver sv yi aç sen oynuyak yav daraldım 1 aydır bekliyroum.

1-2 modu boşver sv yi aç sen oynuyak yav daraldım 1 aydır bekliyroum.
  2. Y

SV AÇ PLASSAPALSLPAS

SV AÇ PLASSAPALSLPAS
  3. Y

Modlu Faction İlerde Acılabilir Ama Suan Modlu Survival Aktifdir :D Faction Kapalıdır

Wiereless redstone , Computer craft , Buildcraft , Simply Jetpacks , Malisis doors. pls artık sv yi aç uleen.
  4. Y

abi serveri açıcakmısın bugün

abi serveri açıcakmısın bugün
  5. Y

Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

sen serveri açda nasıl açıyorsan aç saat sabah 10 da aç akşam 10 da kapat bence uygun gibi tabi senin programını bilmiyruz aç da farketmez yani
  6. Y

AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

ya ben nerden bilecekdim bugun sıfırlanacağını. bari dünden herkese haber verseydiniz bizde öne göre tedbir alırdık
  7. Y

bakın beni anlamadınız. Ben dün claimim atılı şekilde çıktım. tam güvenlik vardı evimde hiç bi şekilde bi şey olmazdı . bugun girdim kullanıcım gitmişdi yeniden kayıt oldum arkadaşlar tp at senin ev burda dediler chestindekiler çalınmış dediler. bende gittim bakdım eve gerçekden çalınmışdı şimdi...
  8. Y

hayır evlerimiz duruyor . chestler full alaşağı edilmiş makineler çalınmış . sizin serverinizi beğeniyorum sorunum saçma değil ! emeklerim çalınıyor 3 oldu .
  9. Y

kendimi küfretmemek için çok zor tutuyorum bu 3. soyuluşum yetti artık sürekli şu serveri kullanıcıları sıfırlayıp durmaın bıktım yeter . ben diziyorum server sıfırlanıyor claimler kalkıyor yine soyuluyorum bu ne kardeşim bu ne rezillik saatlerce uraşıyorum bi bakıyorum dier gün soyuldum adam...
  10. Y

Abi hadi artık açın ya yine ertelenmesin lütfen her 5 dakikada bir siteye girip kontrol ediyorum...

Abi hadi artık açın ya yine ertelenmesin lütfen her 5 dakikada bir siteye girip kontrol ediyorum açılmıyor bir türlü Eray abiyi falan boşver abi açın girek bi an once ya hadi lütfen .
  11. Y

Bugun server açılacakmı lütfen ??

Bugun server açılacakmı lütfen ??
  12. Y

TurkMod | Modlu Minecraft Paketi & Sunucusu

server iyi hoş fakat çok aşırı lag var .
  13. Y

Hexxit Game

ben oynuyabilirim.
  14. Y

Birlikte 5 6 kişi Toplanım Survival Oynıcaz gelen varmı

modluysa gelebilirim.
  15. Y

TurkMod | Modlu Minecraft Paketi & Sunucusu

download failed hatası veriyor.
  16. Y

Minecraft Oynucak Var mı?

modluysa gelebilirim fakat modsuz no :D
  17. Y

Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

zannedersem sen 100 kişilik serverden bahsediyorsun :D ora epey iyi aragon açılana kdr idare edecektim fakat Lanit ölsin :D premium yok .s sv 100 kişiden aşşagı inmiyor :d
  18. Y

Direwolf20 Oynayacak ? Nitrado Sunucuda!

Ne zmn oynuyacağız
  19. Y

Direwolf20 Oynayacak ? Nitrado Sunucuda!

Merhaba ben oynuyabilirim. ic2 ve thermal expansion anlarım az çok :) ic2 iyide thermal yarım gibi :D oynadıkça öğrenirim.
  20. Y

CruzeGame Modlu Sunucuları | FTB Monster | FTB Agrarian Skies | 7/24 | 64GB Ram | Türkiyede İlk!

ya kardeş benimki pakedi kuruyor sonra dur uyor oyuna nasıl giricem ? bide modları fln yüklerken bir kaç error verdi hayırd R? bu sorunu halletim şimdi girerken registered... fln diyor