AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Hiracles Windows Azurenin Deneme sürümünü alıpda Nitrado alıp kullananla arasında çoooook farkı var dimi :)

Lütfen Doğru düzgün düşünerek yaz.

DİPNOT: Serverinizi Ve makinenizi Kötüleme Amacım Değildir.
azurenin deneme sürümümü ? dediğiniz akıl karımı acaba ? bizim makinemiz şu anda kapalı değil ve bayadırda açık bir şekilde kullanıyoruz fakat kabin bakımı var o yüzden nitradoya taşıdık anlatabiliyormuyum... ayrıca şu anda reklam olacak ama yoncu den makine sipariş edeceğiz...

yakup5858

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kendimi küfretmemek için çok zor tutuyorum bu 3. soyuluşum yetti artık sürekli şu serveri kullanıcıları sıfırlayıp durmaın bıktım yeter . ben diziyorum server sıfırlanıyor claimler kalkıyor yine soyuluyorum bu ne kardeşim bu ne rezillik saatlerce uraşıyorum bi bakıyorum dier gün soyuldum adam akıllı bırakın şu serveri artık sıfırlayıp durmayın .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
AteşTekkit Kurucuları bir şey sormak istiyorum Lütven Servere girmek için Sistem Gereksinimlerini Yazarmısınız bende 1 GB ram var girecem ama kasar die denemiyorum kasarmı sizce sistem gereksinimlerinide yazın cok güzel olur :) saygılarımla
Kasar fakat muhtemelen çok fena kasma yaşansa bile oynayabilirsin.[DOUBLEPOST=1422997078,1422997047][/DOUBLEPOST]
kendimi küfretmemek için çok zor tutuyorum bu 3. soyuluşum yetti artık sürekli şu serveri kullanıcıları sıfırlayıp durmaın bıktım yeter . ben diziyorum server sıfırlanıyor claimler kalkıyor yine soyuluyorum bu ne kardeşim bu ne rezillik saatlerce uraşıyorum bi bakıyorum dier gün soyuldum adam akıllı bırakın şu serveri artık sıfırlayıp durmayın .
Harita dahil her şey sıfırlandı, nasıl soyuldunuz acaba?

yakup5858

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hayır evlerimiz duruyor . chestler full alaşağı edilmiş makineler çalınmış . sizin serverinizi beğeniyorum sorunum saçma değil ! emeklerim çalınıyor 3 oldu .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yakup Oynamican işte :(
Arkadaşa katılıyorum, sunucu yada yetkililer hakkında bir şikayetiniz varsa ya adam gibi Skype'dan yazın yada şu çocuk gibi oynamayı bırakın, bizi seven oyuncularımız sağ olsun yeterli oyuncu kitlesine bizi ulaştırıyor :)[DOUBLEPOST=1422997504,1422997472][/DOUBLEPOST]
hayır evlerimiz duruyor . chestler full alaşağı edilmiş makineler çalınmış . sizin serverinizi beğeniyorum sorunum saçma değil ! emeklerim çalınıyor 3 oldu .
Onlar adı üstünde "Eski Ev" onlar hakkında bir şey demeyeceğim. "Biz size tüm sistemleri verdik, isteyen Claim atar isteyen atmaz. Tabi atmayanların eşyası böyle çalınır."

yakup5858

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bakın beni anlamadınız. Ben dün claimim atılı şekilde çıktım. tam güvenlik vardı evimde hiç bi şekilde bi şey olmazdı . bugun girdim kullanıcım gitmişdi yeniden kayıt oldum arkadaşlar tp at senin ev burda dediler chestindekiler çalınmış dediler. bende gittim bakdım eve gerçekden çalınmışdı şimdi benim burda ne suçum var ???

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
bakın beni anlamadınız. Ben dün claimim atılı şekilde çıktım. tam güvenlik vardı evimde hiç bi şekilde bi şey olmazdı . bugun girdim kullanıcım gitmişdi yeniden kayıt oldum arkadaşlar tp at senin ev burda dediler chestindekiler çalınmış dediler. bende gittim bakdım eve gerçekden çalınmışdı şimdi benim burda ne suçum var ???
Sunucu bugün sıfırlandı, bugün claim atsaydınız bir şey olmazdı.

yakup5858

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya ben nerden bilecekdim bugun sıfırlanacağını. bari dünden herkese haber verseydiniz bizde öne göre tedbir alırdık

GhostDeath98

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde Adalet Yok Eyad_King'in banı kalkıyo benimki kalkmıyo hem onun isledikleri daha ağır ?

AzlaazTR Sagolsun acıldı

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Berke ya bizim ? bir özür dilerim yüzünden 10 tl gitti ?Bende tekkit serverimi açacam[DOUBLEPOST=1423072430,1423072395][/DOUBLEPOST]Neyse Kıyamet gününde hesaplar sorulacak.Amin[DOUBLEPOST=1423072524][/DOUBLEPOST]O BAN KALKMASSA BENDE RAKİP TEKKİT CLASSİC SWMİ AÇACAM.ZORDA KALAN SCHAFFER BEY OLACAK.[DOUBLEPOST=1423072557][/DOUBLEPOST]Hem Çok sevdiğim biriydi :(

En azından gerçek yüzünü gördüm dimi beyler[DOUBLEPOST=1423072642][/DOUBLEPOST]HEXXIT SERVERIMIZ ACILIYOR
Aç kardeşim korktuğumuz tek şey Allah, Berke ile alakası yok loglara baktım kavga olduğu sırada ve sunucuya girdim.

Bir kavga yüzünden 3 arkadaş banlandı;
[Vip]FerbDejwy
[Oyuncu]Pascal1222
[Oyuncu]NevseRC

Bilmem adaletsizlik dediğiniz buysa sizi alkışlıyorum. Sende Tekkit SW açarsan memnun olurum cidden piyasada hiç yok biz kaparsak falan diye bir yedeğinin olması iyi olur :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tekkit kursam bile seni almamerikai :).
ve Sende Tekkit SW açarsan memnun olurum cidden piyasada hiç yok biz kaparsak falan diye bir yedeğinin olması iyi olur lafından gıcık kapmam için söylediğinide biliyorum.O para haram olsun amin
VIP'ler içinde oyuncular içinde kurallarımız aynıdır.