Arama sonuçlarınız

1. Groo

Winter Network Builder ALIMI

Kardeş O Map Senin Deil Yalan Söyleyip Başkalarının Emek Ve Hayallerini Çalma Lütfen!!!
  2. Groo

Minecraft Pluginden Anlayan veya builderi iyi olan baksın

Builderim İyidir Skypeden Basvurdum
  3. Groo

Winter Network Builder ALIMI

Ad :Gökhan Soyad :Korlu Yaş :15 Deneyim :20 serverda fln builderlik yaptım + 3 büyük networklerle paralı çalıştım Skype :groo003 Yaptıklarınızdan 3 - 4 resim: Bir Arkadaşla İken: bu mapı 9 tlye bi servera sattım baya oldu elimde bu kaldı sadece Online süreniz :3-4 saat duruma göre artar
  4. Groo

TurkMeydan 1.7. Faction/PVP/Mini Game Builder Ve Pluginer Alımları

istek yolladım skypeden kabul edersen konuşuruz
  5. Groo

Size Nasıl Ulaşabilirim
  6. Groo

Ad:gökhan Soyad: (Zorunlu Değil) Yaş:15 Günlük Ortalama Online Saati:Farketmez 4-5 saat Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz:4 yıl Kaç Sunucuda Çalıştınız : (Ip Adreslerini Verirseniz İyi Olur)su an açık olan 4 sunucuda çalıştım ve geçmiş çalışmalardan 6-7 sunucu daha vardır Yaptığınız Bir Kaç...
  7. Groo

Ciddi Ve Düzgün Bir Network Şirketiyle Çalışan Server Sahipleri Builder Arıyorsanız İçeri

Yardımcı Olucam İsteyene Yetki fln Farketmez Ben böyle 4 -5 swye yardımcı oldum hem can sıkıntısı hemde emek sonucu gelen ögüler yetior bana
  8. Groo

Mini Game Sunucusu Açacağım , Bu İşte Yardımcı Aranıyor

alım var mı builder için
  9. Groo

Ciddi Ve Düzgün Bir Network Şirketiyle Çalışan Server Sahipleri Builder Arıyorsanız İçeri

dEMEK İSTEDĞİMİ ANLAMAMISSIN SEN KARDEŞ
  10. Groo

Pucket Network Rehber Alımı

Builder Alımı Var Mı ?
  11. Groo

StoryMCMMO - RPG Yetkili Alımları

Yekli alanınız :Builderlik Adınız:Gökhan Yaşınız:15 Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: Türkiyede RPG Serverlar Çok Az Bunun Gelişmesinde Sizin Ve Ekibinizin Büyük Faydasının Olucağını düsündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum. {Oyun Bilgim:Çeşitli Serverlerda Builder Olarak...
  12. Groo

Mini Game Sunucusu Açacağım , Bu İşte Yardımcı Aranıyor

kardeş premium düsünüorsan tutmaz söyliyim dier lordt nin sölediği gibi olur sen bilirsin
  13. Groo

Builder Olmak Tecrübeyle İlgilidir Bende Kendi Kanaatimce Ciddi Olarak Tecrübeli Buluyorum Kendimi Şimdi Size Tecrübelerimden Bahsedeyim Şu An Çalışan Ve Çok İyi Olan 4 Server Var Ve 2 Sinde Ben Builderdim 3 Serverdada Admindim Ama Yine Builde VE Pluginlere Yardım Ediyordum Ve Builderlik Usta...
  14. Groo

Server Alımları Vardır

:do
  15. Groo

Server Alımları Vardır

bende yardım ederim 3 kişi hallederiz
  16. Groo

Server Builder ALımı - Kaçırma -

ben olurumkardeşbaya deneyimlerim var istersen gelirim skypedende yazdımben normalde parayla 1 hafta içinde baya büyük ve iyi maplar ediyorum ama son 1 haftada 2 servere spawn ettim yardım amaçlı senlede bunu etmek isterim istersen buraya yaz
  17. Groo

Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

Kurucu Kardeş O kadar Anlattık Almıcaksan Keşke Kaç Kişi Alcağını Söyleseydin !!!
  18. Groo

Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

Ad - Soyad:Berkant Soylu *Yaş:15 Skype(zorunlu değil):Groo Minecaraft *Istenilen alan:[Mimarlık] *Deneyimler:3 server mimarlık + su an açık olan pros serveririnde mimardım + su an 2 swde admindim fakat sıkıldım isterseniz yetki vermeyedebilirsiniz teamım vardı build için fakat dağıldık 1 kişi...
  19. Groo

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

STANEH ÖLE DEMEDİ AMA BEN ONDAN SİNİRLENDİM BİLESİN BUNUDA
  20. Groo

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Ben BU SWYE ADMİN OLUCAĞIM DİYE SÖZ VEREN KRİTEX ADLI SAHIS TAMAMEN YALANCIDIR KENDİSİ BANA NE ÜMİTLER VERDİ GECEYE KADAR REKLAM VE BUİLD YAPTIM ONUUN GÖZÜNE GİREBİLMEK İÇİN AMA SÜREKLİ OYALADI BENİ YETKİ VEREMİYORUM PLDE Bİ SORUN VAR DEDİ ERTESİ GÜN Bİ ADAMI BAŞ REHBER YAPTI VE BEN BU SWDEN...
  21. Groo

Server İyi Beyler Bekliyom BAK gelin :DServerda 3. günüm server cidden güzel arkadaşlarım var çok iyi hile korumalar çok iyi emek çok var emek server
  22. Groo

Arkadaşım Sürekli Server Kötüleyip İnsanların Emeklerini Ziyan Etme Git Kendine Bi server aç bizde görelim snnkinin nasıl olduğunu bi hatamız varsa örenelim dimi senin amacın serverları kötüleyip insanların emeklerini bosa çıkarmaksa hiç başarılı olamadın insalar hala serverda mutlu ve...
  23. Groo

Bu Servera Çamur Atmak İsteyenleri Hala Anlamış Değilim Zaten Bunu Yapanlarda Ya Küfür Yada Hileden Bir Ceza Alıp Hıncını Serverdan Çıkarmak İsteyenlerdir. Server Kurucuları Cidden İyi İnsanlar Ve Ellerinden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışıyorlar Ben Saat 3e Kadar Serverla Uğraştıklarını...