Mini Game Sunucusu Açacağım , Bu İşte Yardımcı Aranıyor

OguzhaNManTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar , ben bir Mini Game sunucusu açacağım. Bu sunucu %90 oranında premium olacak , çünkü bildiğimiz üzere crackli sunucularda çok hack oluyor.
Bu sunucuya hazırladığım pek çok Mini Game planım var , ve ayrıca Hunger Games , OITC gibi çok bilinen Mini Game'ler de sunucu da olacak.
Ama bu işi tek başıma yürütemem , bana bu işte yardımcı olacak biri arıyorum.
Bana ulaşmak için :

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Premium olarak açıcaksan sana iyi şanslar derim türkiyede bu imkansız Altyapısı olan üyeleri çokdan hazır olan Serverler premium olduğunda 5 oyuncu girmiyor.Yeni açılacak bir serveri düşünemiyorum

OguzhaNManTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
En büyük sitelere reklam vereceğim ve sunucuyu yayacağım gerekirse crackli yapıp ip-ban atılır ama o zaman modemde bir ayar yapıp ip adreslerini de değiştiriyorlar.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş sana "Craftoloji" den bahsediyorum Forumun Resmi Sunucusu tüm forumda görünen bir tanıtımı yapıldı neredeyse.Premium olunca 5 kişiyi geçemedi.
Reklam versende değişmez.Hile engelleyici şeyler yaparsan daha kolay olur işin.

Groo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş
premium düsünüorsan tutmaz söyliyim dier lordt nin sölediği gibi olur sen bilirsin

OguzhaNManTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O zaman tamam IP ban ile çözüm bulurum crack izinli olur. Sunucuyu sık sık kontrolden geçirip , banlayabildiğim kadar hackerlara IP ban atacağım.

Groo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
alım var mı

builder için