Arama sonuçlarınız

1. Sxyen

PUBG Duo/Squad

Beyler/Bayanlar PUBG ye sahip olanlar ve Duo/Squad Girmek İsteyenler steam İsimlerini Yorum Atarlarsalar Sevinirim
  2. Sxyen

Bu tasarıma hangi font ve renk?

Beyaz Ve Orta Boyut Yazılar Güzel Gider
  3. Sxyen

Minecrat | Youtube World Banner |OlymposTv

Bu Büyüklükteyken Görüntü çok güzel Fakat Bide Bunu youtubede sıkıştırılmış olarak düşün yazı okunamayabilir belirli uzaklıktan Yazı Rengini Biraz Daha Belirli Yapabilirsin bence . Güzel Çalışma
  4. Sxyen

Diğer insanlar beni dışardan nasıl görüyor olabilir ? Dürüst olun.

Atomy Eski Hesabımda Real Sxyen Hesabımda ( Bir Ara 2 Haftalık Uzaklaştırma Almıştı Fakat 2 Hafta Sonra Hesap Kapatıldı ) Herkese Bi Laf Sokma Çabası İçindeydim tabi o zamanlar yaş küçük 2013-2014 gibi bi tarih olsa gerek . Ama İnsan Zaman Geçtikçe Anlıyo Olayları :D
  5. Sxyen

Youtube Kanalı Açmalı mıyım?

Youtube Kanalı Açıcaksan Direk Bi Video Atıp Youtuberim Diye Dolaşma Ortalıkta Güzel bir banner yap kendine Videoların İçin Güzel introlar ( İnternetten Bulma Şeyler Olmasın Çok İtici duruyorlar ) , Kendine Özgü Bir Video Giriş Biçimi Bul Başka Youtuberlar Gibi Hızlı hızlı kelimeleri yutarak konuşma
  6. Sxyen

Glock 3K!!!!

Benim Video Olsa Pfff bu onun yanında bi hiç :D
  7. Sxyen

Biraz Abartmadınız Mı Sayın Yöneticiler?

Bende Diyorum Reklamlar Nerde , Unutmuşum AddBlock Kullandığımı :D
  8. Sxyen

Yazılım / Kodlama Hakkında

Konuyu Biraz Toparlasan Çok Karmaşık
  9. Sxyen

Medieval Ev

Gayet Güzel Fakat Başka İnsanların Yaptıkları Yapıtlara Çok Benziyor Biri Baksa Aha Kopya Çekmiş Yapmış Diyebilir
  10. Sxyen

Ücretsiz Dizin Scripti - Ücretsiz Toplist Scripti

Dostum Sağol Güzel Ve Yararlı Bir Konu , İndirip Karıştırmaya Başlıcam Birazdan Scripti :D
  11. Sxyen

Hepinize Merhaba :)

1 Yorumda Forumun Analizini Yapmıssın Helal olsun
  12. Sxyen

Herkes kendi yaşını sölesin :D

Sen +9 İstersen Bende +16 İsterim Yaş : 18
  13. Sxyen

MEB'in verdiği tablet

Devlet Tablet Pc Vermiyomu ?
  14. Sxyen

Photoshop: Yeni Başladim , Bir Göz Atın

Sizce Gelişirmiyim Demen Hata Her İnsan Gelişir Ve Profesyonel Olabilir Bunun İçin Azim Ve Birazcık İmkan Gerekli
  15. Sxyen

Devlet okuluna(lise) nakil

Gir Sınıfa , Çıkar Vur Masaya :keyif: ( Şaka Bi Yana , Büyük İhtimal Okulun Kendi Üniforması Vardır Ararsan Bilgi Verirler )
  16. Sxyen

İslandWorld plugininde bu adaya birini ekliyemessin diyor

Hatayı Tamamen Atabilirmisin ? Neden Ekleyemediğimiz Yazmıyormu Bir Yerde
  17. Sxyen

slm qençlik beni özleyenler beğene çhöq

Tanımıyorum Ama Aramıza Tekrardan Hoşgeldin :cay:
  18. Sxyen

SİLİNDİ

Ne Oldu Beğenemedinmi ?
  19. Sxyen

SİLİNDİ

Öneri : Asp.Net Öğren Daha Kolay Ve Daha Güvenli
  20. Sxyen

2 adet soru

scriptle halledilebilir gibi duruyo rightclick bla bla bla { @p set hp 10 } ( Yazdığım Scriptle alakası yok }
  21. Sxyen

Modlu survival hakkında

Bulursan Banada Söyle Dostum Banada Lazım Video Çekmek İçin Böyle Bi Mod Paketi
  22. Sxyen

XP LER

Boşver Onları Falan Gel Biz Lol Atalım ( Silversan Atalım Ciddi Ciddi :D ) Scripti Tamamen Sildiğine Eminmisin Çıkmıyor Dimi Skript liste baktığında
  23. Sxyen

Skyblock Tavsiyeli Gorev Skripti. - Iceri - [İstek Deqil]

Görevleri Biraz Daha Akla Yatkın Ve Zor (sürükleyici) Yaparsan Daha İyi Olur
  24. Sxyen

XP LER

Bence Çok Havalı Kaldırmasan Daha İyi Olur (başka Bir Scriptle Çakışıyo Olabilir )
  25. Sxyen

//PluginTürk// #Youtube Kapak Tasarım#

Tasarımı Bana Ver ;)