Devlet okuluna(lise) nakil

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Boşver sen rahat ol, ben devlet okulundayım, pazartesi sivil gitmeyi planlıyorum. Siyah pantolonumuz var ama okul pantolonu olmak zorunda değil, koyu renk olsa yeter, siyah veya füme. Koton'dan aldım ben, okul pantolonu falan fasa fiso... Paçaları uzundu biraz, terziye verdim, dedim abi acelesi yok, pazartesi akşam üstü alırım. Açık kahve pantolonla gideceğim, üzerine de beyaz çizgili tişört. İlk hafta tamamen böyle gelsem yine kimse bir şey diyemez. Sana da diyemezler. Rahat ol, Giy istediğini. ilk hafta bitince halledersin kıyafet işini ^_^
Tavsiye için teşekkür ederim :D

eğer 15 temmuz olaylarından dolayı kapandıysa okulun gelecek iş hayatın da başarılar özellikle memur olma yolunda
Yukarda dediğim gibi okulum kapanmadı sadece ben başka okula geçiyorum

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Başta Vajçe Şehir düşündük işte referansımız vardı istekliydik anlaşamadık hem Nihat Vardar diye müzik hocası var belki bilirsiniz ben Merkez Anadolu'ya geçecektim orası Öğretmen'den daha iyi değil dediği için Anadolu Öğretmen'e geçtim yoksa ben de özele geçecektim.
Neyse artık iş işten geçmiş, hayırlı olsun :) eğer beğenemezsen dediğim gibi sınav temel iyidir. :cay:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İlk günler sivil git öğrenirsin neyin ne olduğunu aynısını bende yaşadım sıkıntı çekme olasılığın var özel okuldan geldiğin için senin nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama neyse sen ilk gün sivil git orada öğrenirsin her şeyi.

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk günler sivil git öğrenirsin neyin ne olduğunu aynısını bende yaşadım sıkıntı çekme olasılığın var özel okuldan geldiğin için senin nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama neyse sen ilk gün sivil git orada öğrenirsin her şeyi.
Ben de öyle gitmeyi düşünüyorum