Arama sonuçlarınız

1. İ

RPG Spawn Plugini Arıyorum

admin olarak yer alabilirim :) yada rehber
  2. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

tamam sakin ol zaten bu konuyu kapattık
  3. İ

EasyGaming.nitrado.net Faction Server Sen Daha Ne Bekliyorsun Hemen İçeri !!!

ben serverdeyim kurucu açık değil ve server boş ve girilmiyo
  4. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

tamam ben bir şey demedim artık bu konuyu kapatalım bu forumu silicem zaten bir şey yazmayın artık server açmıyocam saolun :)
  5. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

biz o konuyu kapattık sen hala ne açıyon
  6. İ

Allame Taki Leşker Lider Hasip Aksu DeVia (Batarya)

Allame Taki Leşker Lider Hasip Aksu DeVia (Batarya)
  7. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

pardon görmedin kabul ediyim şimdii de skype sildim çok kasıyo ve açlmıo die 1 saat yüklenio yükliyip ekliyim yüklenirse tamam kardesim pardon
  8. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

ağzıma sahip çıkıp çıkmayacağımı size sormayacağım lutfen burayı terkedin! erkek doldu forum zaten erkektende insan olmuo onu bilip susuyorum hiçbişey demedim daha
  9. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

konuma spam yapman konusunda sanane allahım sanane *** alırım seni sunucuma westdarptr :sinirli:
  10. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

tamam sende rapor edildin :)
  11. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

anlamayanlar için
  12. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

YAPILARIN SÜPERMİŞ SENİ ALABİLİRİZ BİDE ADINI SOYADINI YAZARSAN KESİN SERVERİMİZDE BULUNACAKSIN ENÇOK HANGİ YETKİYİ ALMAK İSTEDEĞİNİDE SÖLEKİ ONA GÖRE YER AIRTALIM DOUBLEPOST=1408439777][/DOUBLEPOST]senin yayınladığın server asuscrafta benzio orda bir arkadaşım yetkili
  13. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

aldım seni deneyimini yazarsan süper olur :) server açılışında skypeden görüşürüz tamam bakarız kardeşim server açıldığında çok alım olacak zaten çok yakında açılacak ve merak etmeyin 1 ayı bulmaz efe skypeden ekle irem7686
  14. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

serveri abimle beraber açıcaz server kapanmıycak! ve ben kurucu olarak çalışıcam abim admin builder plugin rehber vb aranıcak :) seni admin dışında herşeye alabilirim deneyimliysen
  15. İ

YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

SERVERİMİZ AÇILDIĞINDA WARP LİSTELERİNE ABİM YARDIM EDECEK ARGO KELİMELER ANNEYE KÜFÜR VB 5 GÜN SERVERE GİREMEYECEK PLUGİN REHBER REKLAMCI VE MİMAR ALICAZ 2 REKLAMCI ALINACAK SERVER AÇILDIĞINDA ADMİN VE SADECE KURUCU GİREBİLECEK ONDAN SONRA SERVER GÜZELLEŞTİRİLİCEK VE 50+OLUCAK MİMAR...
  16. İ

GameTurk - Rehber Alımları [BITTI]

İP SİNİ YAZABİLİRMİSİNİZ