YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SERVERİMİZ AÇILDIĞINDA WARP LİSTELERİNE ABİM YARDIM EDECEK ARGO KELİMELER ANNEYE KÜFÜR VB 5 GÜN SERVERE GİREMEYECEK PLUGİN REHBER REKLAMCI VE MİMAR ALICAZ 2 REKLAMCI ALINACAK SERVER AÇILDIĞINDA ADMİN VE SADECE KURUCU GİREBİLECEK ONDAN SONRA SERVER GÜZELLEŞTİRİLİCEK VE 50+OLUCAK MİMAR DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM VE MİMAR HEMEN ALINIRSA SÜPER OLUR MİMAR ALIMLARI olacaktır!! İYİ OYUNLAR

Son düzenleme:

Elvden

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni Pluginer Olarak Veya Admin Vb Olarak Al Sw nin Her İşini Gorurum Gün Boyunca Online ım Skype Overlord018

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
serveri abimle beraber açıcaz server kapanmıycak! ve ben kurucu olarak çalışıcam abim admin builder plugin rehber vb aranıcak :) seni admin dışında herşeye alabilirim deneyimliysen

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype efeakca beni herkesin plugin bilgisiyle yarıştırabilirsin (bazı arkadaşlarım dışında) hepsini geçerim.... söliyim neyse sen bilirisn bilgim yüksek

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beni Pluginer Olarak Veya Admin Vb Olarak Al Sw nin Her İşini Gorurum Gün Boyunca Online ım Skype Overlord018
aldım seni deneyimini yazarsan süper olur :) server açılışında skypeden görüşürüz[DOUBLEPOST=1408438957,1408438901][/DOUBLEPOST]
Skype efeakca beni herkesin plugin bilgisiyle yarıştırabilirsin (bazı arkadaşlarım dışında) hepsini geçerim.... söliyim neyse sen bilirisn bilgim yüksek
tamam bakarız kardeşim server açıldığında çok alım olacak zaten çok yakında açılacak ve merak etmeyin 1 ayı bulmaz efe skypeden ekle irem7686

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deneyimim 1,5 yıl boyunca günde 30-40 online olan bir sunucuda admin oldum OlympusMC'yi arkadaşımla ortak kurdum
2-3 ay Ayyıldız online da admin oldum. Kendi plugin paketimi yaptım (plugin düzenleme). OlympusMC kapandı tabi ama çok güzel sunucuydu anlatabilirim[DOUBLEPOST=1408439089,1408439022][/DOUBLEPOST]Buildim de iyidir. istersen ss alıp atabilirim daha dün yaptığım küçük bir yeri
tabi ilgiinç oldu[DOUBLEPOST=1408439360][/DOUBLEPOST]3 ss aldım bakarsın beğenirsin belki bi creative sunucuda yaptım
[DOUBLEPOST=1408439492][/DOUBLEPOST]
aldım seni deneyimini yazarsan süper olur :) server açılışında skypeden görüşürüz[DOUBLEPOST=1408438957,1408438901][/DOUBLEPOST]
tamam bakarız kardeşim server açıldığında çok alım olacak zaten çok yakında açılacak ve merak etmeyin 1 ayı bulmaz efe skypeden ekle irem7686
ekledim :D

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Deneyimim 1,5 yıl boyunca günde 30-40 online olan bir sunucuda admin oldum OlympusMC'yi arkadaşımla ortak kurdum
2-3 ay Ayyıldız online da admin oldum. Kendi plugin paketimi yaptım (plugin düzenleme). OlympusMC kapandı tabi ama çok güzel sunucuydu anlatabilirim[DOUBLEPOST=1408439089,1408439022][/DOUBLEPOST]Buildim de iyidir. istersen ss alıp atabilirim daha dün yaptığım küçük bir yeri
tabi ilgiinç oldu[DOUBLEPOST=1408439360][/DOUBLEPOST]3 ss aldım bakarsın beğenirsin belki bi creative sunucuda yaptım
YAPILARIN SÜPERMİŞ SENİ ALABİLİRİZ BİDE ADINI SOYADINI YAZARSAN KESİN SERVERİMİZDE BULUNACAKSIN ENÇOK HANGİ YETKİYİ ALMAK İSTEDEĞİNİDE SÖLEKİ ONA GÖRE YER AIRTALIM[DOUBLEPOST=1408439599][/DOUBLEPOST]
YAPILARIN SÜPERMİŞ SENİ ALABİLİRİZ BİDE ADINI SOYADINI YAZARSAN KESİN SERVERİMİZDE BULUNACAKSIN ENÇOK HANGİ YETKİYİ ALMAK İSTEDEĞİNİDE SÖLEKİ ONA GÖRE YER AYIRTALIM
[DOUBLEPOST=1408439665][/DOUBLEPOST]DOUBLEPOST=1408439777][/DOUBLEPOST]senin yayınladığın server asuscrafta benzio orda bir arkadaşım yetkili

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builder ve mimar aynı şeyler biliyorsun değilmi ?

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konun çok dağınık ve görünümü çok iğrenç ve başlığı tamamen büyük harflerle yazmışsınki bu yasak diye biliyorum ve sana bir tavsiye veriyim efeakca dan daha iyi yapanlar var

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Myrddin sana bişi diyim ben ben den daha iyi yapanlar başkalarının yaptıklarını kopyalıyolar en aından ben yapılmamış şeyler yapıyorum prjinal şeyler istesem bende dev ihtişamlı bi kale yaparım ama çok klasik olur !
Adım Mehmet Efe Soyadım Akça Skype: efeakca Admin Olabilirim Pluginer Olabilirim Builder Olabiirim

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 10 dk afkyım sonra gelicem skypefln her şey kapalı 10dk sonra geliyorum tammamı