Arama sonuçlarınız

1. KorhanOyunda

Oyun Adlarını "Portakal" İle Değiştiriyoruz !

Portakal Strike (Counter Strike) Portakal Theft Auto (Grand Theft Auto) Portakal of Legends (League of Legends) Slender The Portakal (Slender The Arrival) Transforportakal (Transformice) :s
  2. KorhanOyunda

[1.7.10-1.5.2] MCHeli

Saol ama son versiyonunda vardı diye hatırlıyorum ben :)
  3. KorhanOyunda

[1.7.10-1.5.2] MCHeli

Çeviri hataları var ve heralde orijinal linkteki anlatımdaki uçakları vb. yazdım heralde modun sahibi yazmayı unutmuş.
  4. KorhanOyunda

[1.7.10-1.5.2] MCHeli

Merhaba arkadaşlar.MCHeli modunun tanıtımını yapacağım. Uyumlu Sürüm: 1.7.10-1.5.2 Moda Ait Sürüm: 0.10.4 (1.7.10 ve 1.7.2 sürümleri) Mod Neyle Alakalı: Bir kaç silah,helikopterler ve uçaklar. Modun İçindekileri: Uçak: AV-8B Harrier II British Aerospace Harrier II Embraer EMB 314 Super Tucano...
  5. KorhanOyunda

SonOyuncu'daki Yaptığım Uçak [Bide Modifiye Ettiğim 2 Airbus A380]

Arkadaşlar bu benim ilk denemem olduğu için berbatlarınıza karışmıyorum ilerde karışabilirim :/
  6. KorhanOyunda

1.Dünya Siber Savaşı

Amerika'da acaba şu an Minecraft oynanır mı ? .s
  7. KorhanOyunda

Hızını sonra değiştircem hızını boşverin o.O Evet ilk denemem hiç uçak yapamadım küçük filan yaptım sadece.Onlarda uçağa benzemiyor O.o
  8. KorhanOyunda

Airbus'un hızını yazmadım kardeşim FC-23 uçağının hızını yazdım görebildiysen. Bu tek motorlu uçak değil 2 motorlu :)
  9. KorhanOyunda

Her Girişte Spawn'da Doğma

Eğer sunucuda çıkmadan önce kaldığın yerde doğuyorsan bilmiyorum. Fakat başka bir yerde doğuyorsan Essential'de warps kısmındaki spawn dosyasındaki doğum yerini değiştir.
  10. KorhanOyunda

Yo geçen sene yaptım zaten :D Konuyu bugün açtım. Beğenmemiş olsan bile görüşün için teşekkürler.
  11. KorhanOyunda

Arkadaşlar yılbaşından önce yani 31 Aralık 2014 tarihinde saat 3'ken filan yapmaya başlayıp saat 5'te biten bir uçak yapmıştım. Uçak Emerald Air'e ait bir FC-23'tür.Zaten tek FC-23 uçağı Emerald Air'e ait. FC-23 nedir diyorsanız: FC-23 FlightCraft'a ait 42 yolcu taşıyabilen bir yolcu...
  12. KorhanOyunda

Kanalıma abone olmaya ne dersiniz? :) http://www.youtube.com/channel/UCVCv9F1Fa-f5opbiMl_4m4A

Kanalıma abone olmaya ne dersiniz? :) http://www.youtube.com/channel/UCVCv9F1Fa-f5opbiMl_4m4A
  13. KorhanOyunda

Akrostiş Oyunu-Kendi Adınızla Şiir Yazın.(can Sıkıntısı)

K orhan adında bi adam. O rada burada işi yaramazlık R ap yapası gelmiyor. H amamda yıkanıyor. A ntalya'lı o N ereli diye sorarsanız.
  14. KorhanOyunda

Steve Slenderman' den kaçmaya Çalışıyor [Animasyon]

1-Slenderman tarzı güzel ama bir tek kravat eksik :) 2-TheDarkBlood'un dediği gibi çığlık olmamış. 3-Gerisi süper :)
  15. KorhanOyunda

Kendinizi Öldürün

Yastıktan kafa yapcam diye yastığı kafama geçirince içindeki tüylerden öldüm :s Alttakine bozuk bir bomba veriyorum.(Patlamaz gusra bakmayın .s)
  16. KorhanOyunda

Minecraft Türkiye Ödüllü Logo Yarışması

Şansımızı deneyelim zaten kazanmaz :/ Büyük Hali:
  17. KorhanOyunda

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

._. Bana kendini tanıttığın için seni banlıyorum acıktıysan big menü hazır ban.
  18. KorhanOyunda

Üstteki üyenin ismiyle oyna !

SmallAK-47Don
  19. KorhanOyunda

Üstteki Üyenin Nick'ini Oku

AttakanRese
  20. KorhanOyunda

Son Harf Oyunu! Sen Daha Oynamadın Mı?

Erik benim takma adım bi kere xD ------------- KorhanOyunda (:S)
  21. KorhanOyunda

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

Üstteki üyeyi tanımadığım için ban atıyorum sana :D
  22. KorhanOyunda

#Kafiyeli isim türetmece

Taş Gibi Sincap
  23. KorhanOyunda

Üyeleri Yorumlayalım

Edit bir hata oldu